Source
МІНЕНЕРГО | На жаль, сьогодні під час ворожої атаки сталася трагедія — загинуло дв...
172 400 Views/Reach
2024-11-17 13:29
Message №3224
🕯 На жаль, сьогодні під час ворожої атаки сталася трагедія — загинуло два енергетики НЕК «Укренерго» – Дмитро Камінний і Максим Шаргородський. Вони працювали на одній з підстанцій компанії в Одеській області, в яку сьогодні був скерований прямий ворожий ударДмитру Камінному був 41 рік. Він працював в НЕК цілих 16 років, прийшовши електромонтером з обслуговування підстанції, за кілька років ставши черговим інженером підстанції, а до трагічної події вже 12 років працював диспетчером підстанції. Дмитро був професіоналом високого рівня, надійним другом. У нього залишилась 10-річна донька.Максиму Шаргородському було 44 роки. Енергетичній галузі він віддав майже 20 років життя. З 2005 року працював на підстанції, прийшовши електрослюсарем з ремонту устаткування розподільних пристроїв, за 6 років став електромонтером з обслуговування підстанції, виконував обов’язки диспетчера ПС, був досвідченим фахівцем. З початку повномасштабного вторгнення до травня 2023 року Максим був мобілізований до лав ЗСУ, після повернення продовжив працювати електромонтером. У нього залишилась 14-річна донька.Весь колектив Міністерства енергетики України та українські енергетики висловлюють щирі співчуття родинам та близьким загиблих. На жаль, такі втрати є жахливим нагадуванням про мужність і відданість українських енергетиків, які боронять світло в оселях українців. Світла памʼять!