Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - МІНЕНЕРГО
Added 02 Nov 2023

МІНЕНЕРГО

@energyofukraine
Number of subscribers: 10 523
Photos: 5,560
Videos: 602
Links: 2,710
Description:
Офіційний канал Міністерства енергетики України
Source

МІНЕНЕРГО | ️ Денис Шмигаль відвідав енергетичний об’єкт на Київщині та ознайомивс...

Telegram community logo - МІНЕНЕРГО МІНЕНЕРГО @energyofukraine
1 300 Views/Reach 2026-06-16 13:59 Message №7231
⚡️ Денис Шмигаль відвідав енергетичний об’єкт на Київщині та ознайомився з ходом відновлювальних робітПерший віцепрем’єр-міністр України – Міністр енергетики Денис Шмигаль разом із командою Міністерства енергетики відвідав один із енергетичних об’єктів на Київщині, де ознайомився з ходом відновлювальних робіт та провів нараду з керівництвом станції і представниками енергетичних підприємств.📌 Під час наради учасники обговорили забезпечення підприємств необхідним обладнанням для проведення ремонтних робіт, актуальні потреби енергокомпаній та можливі шляхи вирішення проблемних питань. Окрему увагу приділили формуванню резервів обладнання для оперативного реагування на можливі виклики та прискорення відновлення енергетичної інфраструктури у разі нових пошкоджень.Денис Шмигаль доручив оновити запити щодо потреб підприємств в обладнанні до Фонду підтримки енергетики України та подати відповідні запити у Міненерго для подальшого опрацювання.📝 Також учасники обговорили хід будівництва захисту та подальші кроки для посилення стійкості об’єкта. Київській обласній військовій адміністрації очільник Міненерго доручив опрацювати питання забезпечення фінансування та визначення замовників робіт з облаштування інженерно-технічного захисту критичних елементів енергетичної інфраструктури.Під час візиту Денис Шмигаль відзначив державними нагородами працівників енергетичної галузі за вагомий особистий внесок у забезпечення стабільної роботи енергосистеми та відновлення енергетичної інфраструктури в умовах воєнного стану.«Дякую енергетикам за професіоналізм, відданість своїй справі та щоденну роботу задля стабільного енергопостачання країни. Саме завдяки вашій праці українська енергосистема продовжує працювати навіть у найскладніших умовах», – зазначив Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр енергетики.