Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - МІНЕНЕРГО
Added 02 Nov 2023

МІНЕНЕРГО

@energyofukraine
Number of subscribers: 10 519
Photos: 5,560
Videos: 602
Links: 2,710
Description:
Офіційний канал Міністерства енергетики України
Source

МІНЕНЕРГО | ️Микола Колісник: Енергетики продовжують ліквідацію наслідків ударів п...

Telegram community logo - МІНЕНЕРГО МІНЕНЕРГО @energyofukraine
45 800 Views/Reach 2025-11-19 17:47 Message №5346
⚡️Микола Колісник: Енергетики продовжують ліквідацію наслідків ударів по енергооб’єктах у низці областейЕнергетики продовжують ліквідацію наслідків російських ударів по енергетичних об’єктах у низці областей. Про це повідомив заступник Міністра енергетики України Микола Колісник в ефірі телемарафону «Єдині новини».За його словами, внаслідок обстрілів станом на вечір, 19 вересня, на Харківщині залишаються без електропостачання понад 46 тисяч споживачів. Понад 3 тисячі абонентів довгостроково знеструмлені на Чернігівщині та більш ніж 8 тисяч на Запоріжжі. Також через наслідки ранкових обстрілів знеструмлення фіксуються на Сумщині та Дніпропетровщині.«Ситуація в енергосистемі залишається складною, але керованою. Попри наміри ворога та постійні обстріли, ми утримуємо систему цілісною та постійно працюємо над відновленням живлення споживачам», - зазначив заступник Міністра. Енергетики оперативно задіяли резервні схеми живлення, що дозволило стабілізувати режими роботи енергосистеми. У низці областей наразі діє до чотирьох черг графіків погодинних відключень. У процесі виконання аварійно-відновлювальних робіт енергетики намагаються зменшувати тривалість даних черг.«Ми максимально швидко намагаємось переходити від аварійних відключень до планових, щоб забезпечити контрольовану роботу системи. Ворог застосував значну кількість озброєння, завдаючи прицільних ударів по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури, передачі електричної енергії. Це черговий масштабний виклик для енергетики», - наголосив Микола Колісник. Заступник Міністра також повідомив, що Міненерго перебуває у постійній комунікації з міжнародними партнерами, інформуючи про пошкоджене обладнання та актуальні потреби. Це дозволяє підтримувати безперервну взаємодію та забезпечувати системне проведення аварійно-відновлювальних робіт.