Source
МІНЕНЕРГО | Головне за тиждень23-29 червня 📌 Корпоративне управлінняКолективу НЕК ...
11 900 Views/Reach
2025-06-29 14:53
Message №3967
📍 Головне за тиждень23-29 червня 📌 Корпоративне управлінняКолективу НЕК «Укренерго» представили новообраного керівника Міністр енергетики України Герман Галущенко та голова Наглядової ради НЕК «Укренерго» Єппе Кофодпредставили колективу державної компанії нового керівника - Віталія Зайченка.🌍 Міжнародна співпрацяГерман Галущенко провів зустріч з тимчасовою повіреною у справах США в Україні Джулі ДевісОбговорювалися питання енергетичної безпеки та відмови від російських енергетичних ресурсів, розбудови нових маршрутів постачання, а також українсько-американська співпраця в атомній галузі.Україна прагне розширити присутність на біометановомуринку ЄС Заступники міністра енергетики Юрій Шейко та Микола Колісник обговорили з делегацією Представництва ЄС в Україні питання інтеграції української ГТС в Європейську базу даних з метою розширити присутність українських виробників на біометановому ринку ЄС.Проєкт Світового Банку RePower зміцнює стійкість українського енергосектору Заступник міністра енергетики України Роман Андарак разом з представниками Світового банку та країн-донорів Цільового фонду підтримки, відновлення, відбудови та реформування України (URTF) відвідали один з українських енергетичних об’єктів, де обладнання було встановлене за рахунок грантових коштів проєктуRePower).🤝 Допомога партнерівЗа координації ПРООН посилено енергетичну стійкість ОдесиЗаступник Генерального секретаря ООН Хаолян Сюй здійснив офіційний візит на один з енергетичних об’єктів Одеси, де вже працює енергетичне обладнання, надане місту в межах Програми зеленого енергетичного відновлення ПРООН.18 енергетичних підприємств отримали обладнання від міжнародних партнерів Серед отриманого обладнання - силові трансформатори, комплектні трансформаторні підстанції, генератори, електродвигуни, кабельнапродукція, лампи вуличного освітлення та димові труби.💡 Підготовка до ОЗПТемпи закачування природного газу до підземних сховищ зростають відповідно до графіку Перший заступник міністра енергетики України Юрій Шейко взяв участь у першому засіданні Штабу з підготовки житлово-комунального господарства (ЖКГ) та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2025-2026 років.