Source
МІНЕНЕРГО | ️Рада Міністрів енергетики ЄС обговорила енергетичну безпеку України Н...
2 500 Views/Reach
2024-12-12 17:49
Message №3363
⚡️Рада Міністрів енергетики ЄС обговорила енергетичну безпеку України На 22-му засіданні Ради Міністрів Енергетичного Співтовариства 12 грудня у Відні (Австрія) міністри енергетики Європейського Союзу обговорили ситуацію з енергетичною безпекою України і складність проходження зими у зв’язку з посиленням російських атак на українську енергетичну інфраструктуру. Одним з ефективних способів підтримки є внески донорів до Фонду підтримки енергетики України, які наразі сягають понад 900 млн євро. Міністр енергетики України Герман Галущенко закликав представників європейських країн активізувати цю підтримку. 💬«Обстріли тривають щодня, і ми потребуємо обладнання, ремонту, заміни зруйнованих високовольтних трансформаторів та багато іншого обладнання, яке необхідне. Ми обговорюємо з нашими партнерами, яке саме обладнання ми можемо отримати, ми вже поділилися всіма необхідними вимогами з нашого боку. Звісно, ми маємо дуже тісно співпрацювати, щоб швидко придбати це обладнання та забезпечити його постачання. Я дуже вдячний Секретаріату Енергетичного Співтовариства за те, що вони роблять для організації цих закупівель, для пошуку цього обладнання. І я дійсно дуже вдячний усім нашим партнерам за солідарність у підтримці української енергетичної системи.Разом ми пройдемо через цю зиму», - сказав він у своєму зверненні до енергетичної спільноти. Рада міністрів підтвердила свою солідарність з Україною, зазначивши, що останніми тижнями росія дійсно посилила свої атаки на енергетичну інфраструктуру України, загрожуючи постачанню критично важливих енергетичних ресурсів і забираючи життя енергетиків.📲Більше за посиланням