Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Гомер-енергетик
Added 06 Jan 2025

Гомер-енергетик

@energy_energetic
Number of subscribers: 1 541
Photos: 24
Videos: 30
Links: 300
Description:
У Гомера тільки правда, тільки хардкорд! Без цензури
Source

Гомер-енергетик | Понеділковий огляд енерго-тижня Основні події українські події відбува...

Telegram community logo - Гомер-енергетик Гомер-енергетик @energy_energetic
1 600 Views/Reach 2025-01-27 13:30 Message №217
📆 Понеділковий огляд енерго-тижня Основні події українські події відбуваються на закордонних майданчиках:🔥 Нафтогаз вирішив купувати імпортний газ. Це друга серія імпортних закупок цього року. Першу серію завершив НАКівський Укртрансгаз купивши 92 млн м3 з поставкою в ПСГ України в січні-березні. Відповідно до запитів, направлених міжнародним контрагентам нові обсяги будуть закуповуватися в трубі на кордоні. Який обсяг буде закуповуватися незрозуміло, але загальний дефіцит газу групи Нафтогаз оцінюється у 2 млрд м3. Помʼякшити ці прогнози зможе мʼяка зима. А погіршити - запуск підприємств, що наразі знаходяться в простої (феросплавні, хімічні, металургійні). ⛏️ Якось виявилося що ми можемо допомогти Молдовській ГРЕС з вугіллям або газом та ще й доправити спеціалістів які допоможуть їх використовувати. Станція яка юридично належить російській ІнтерРАО а значить 🇷🇺 уряду має запаси газа до кінця цього місяця. Альтернатива для придністровців одна - задіяти росіян, де факто своїх власників. Питання у посередниках: спочатку постачальником російського газу на МолдГРЕС пропонувалась незрозуміла турецька компанія, але зараз вже репутабельні угорські державна компанія МVM та MOL. Ну і звісно у ПМР така історія подається як гуманітарна криза. Але в будь-якому разі цікавим стає питання хто буде платити за газ/вугілля і це точно не Молдавська ГРЕС та ПМР.🇺🇸 USAID поставили на паузу і в Україні. Поки нова адміністрація у Вашингтоні порахує скільки грошей потрачено і як вони втілилися у реальні дії, співробітники сидять «на матрацах». Більша частина діяльності USAID то поради - а вони як Ви розумієте безцінні 🤌🏻Але то в минулому. На перспективу підхід, що висловив Трамп доволі прагматичний, відійти від порад - брати активи та робити бізнес.Судячи з того як швидко і просто почали депортувати нелегалів з США у кайданах, може і в представництві USAID теоретиків-аналітиків швидко змінять бізнесмени та інвестменеджери.💫 ГОМЕР-енергетик 💫