💰 Забираємо 25$ + 25$ за друга від Bybit EU (навіть якщо вже є акаунт)❗️Криптани, нарешті дійшли руки зробити цей ГЕМ і сьогодні отримав 25$ за новий акаунт на Bybit EU, промо досі працює, тож хто ще не забрав розповідаю покроково що робив.Що потрібно підготувати перед початком:✔️ Німецький VPN (я користувався безуоштовним)✔️ Пошту на яку раніше не реєстрували акаунт✔️ Німецьку адресу і виписку по рахункам (тут можу допомогти зробити це за вас)✔️ Закордонний паспорт для КУС✔️ 125 USDCПокроково:➡️ Вмикаємо німецький VPN і реєструємось за посиланням (обовязково вводимо реф. код 58AYV2L без нього не дадуть)➡️ Проходимо просте стартове опитування (відповіді краще не перебільшувати).➡️ Вписуємо європейську адресу проживання точно так, як вона вказана у вашій банківській виписці (місто, індекс, будинок) з цим допоможу➡️ Проходимо KYC за допомогою закордонного паспорта (усе під VPN).Депозит:🟢 Перевіряємо в розділі Reward Hub наявність промоакції (депозит 100€ для отримання 25€ в BTC).🟢 Заводимо 125+ USDC з іншої вашої біржі. Важливо: KYC на біржі-відправнику має збігатися з вашим (ті самі ПІБ).🟢 У формі на Bybit вказуємо, з якої саме біржі робили переказ.Холд: Тримаємо кошти на акаунті 4 дні + трішки торгуємо на 20-30$ в день(у Reward Hub запуститься таймер). Нагорода приходить зазвичай через 3-4 дні після депозиту.💰 Додатковий профіт та рефералка:• 20$ можна забрати, закинувши кошти в стейкінг (Earn) під 100% річних.• За запрошення друзів: за кожного, хто виконає умови, ви обоє отримуєте по $25 (доступно 20 слотів, сумарно до $545 на акаунт).❗️❗️В кого виникають труднощі, пишіть @ecryptoid я вас за ручку проведу покроково що де і як робити або скину відеоінструкцію.Отримати 25$ на спот від Bybit
💵Забираємо до 250$ від єКрита та BYDFi❗️Криптани, поки ви там сумуєте і не знаєте де знайти толкову промку, я вибиваю для вас класні можливості де можна за прості дії забрати 💵💵Наші дії:✔️Реєструємось на 👉 BYDFi (КУС не обов'язково)✔️Реєструємось в промо 👉 ТИЦЬ✔️Робимо деп USDT і невеликий об'єм на фючах
🟢Деп 500$ ➡️Об'єм - 5к (тільки ф'ючи)➡️бонус 75$ (на ф'ючерси з будь-яким плечем)🟢Деп 1000$ ➡️Об'єм - 10к (тільки ф'ючи)➡️бонус 150$ (на ф'ючерси з будь-яким плечем)🟢Деп 2000$ ➡️Об'єм - 20к (тільки ф'ючи)➡️бонус 250$ (на ф'ючерси з будь-яким плечем)
❗️Якщо будете робити не один ак то робіть краще трішки більше об'єму і по різному торгуйте.P.S. Об'єми можна робити в парі з $BTC (або інші) з невеликим плечем, а як отримаєте ваучер то там вже самі вирішуйте. Також, хто буде робити гарні обєми можна отримати VIP щоб зменшити комісії. В цілому біржа норм в них навіть є відкриті резерви, що навіть не всі топові біржі можуть показати.💚Реєстрація на BYDFi💬 єКрипта чат | 🔴 Ютуб канал| 🟣TikTok | 🔵Discord
🔼Багато активностей на OKX + оновлення по комісіям на XLaunch❗️Криптани, наразі біржа OKX не стоїть на місці і дає різні додаткові способи заробітку:OKX XLaunch:🟢Новинка XStake - де ви можете закинути свої стейбли і дрдатково отримувати винагороди, детальніше 👉 ТУТ🟢XLaunch $700 000 - нам дають 2 дні щоб прокрутити обєм під цей пул - прийняти участь 👉ТУТ🟢Торговий турнір 1м OPG - можна обєднати з прокрутом на наступні 10 днів - прийняти участь 👉 ТУТ
Додатково OKX XLaunch - знижує комісії від сьогодні з 11:00 🟢Комісія за операції з парою токенів «Група 1» та «Група 1» буде змінена на 0,1% (було - без комісії)🟢Комісія за операції з токен-парами групи 1 та інших груп буде змінена на 0,5% (було - 0,85%)🟢 Комісія за операції з токен-парами групи 2 та інших груп буде змінена на 0,5% (було - 0,85%🟢 Комісія за інші пари токенів залишається незмінною: Комісія за пари токенів «Інші» та «Інші» залишиться на рівні 0%.🟢 Комісія за пару токенів «Група 1» та «Група 2» залишиться на рівні 0,25%.🟢 Комісія за пару токенів «Група 2» та «Група 2» залишиться на рівні 0,25%.🟢 Токени на X Layer отримають тимчасовий додатковий обсяг Boost у розмірі 20% (дата закінчення дії цієї акції буде оголошена пізніше)
Новий торговий турнір на 11m NIGHT Формула для підрахунку:ваш торговий обсяг/загальний обсяг та помножти на пул (окремо віднімаємо 50% витрачених на комсу яку я вам рефаю) - це і буде ваш профіт
🔼Щоб також крутити в плюс вам потрібні 3 речі описані в 👉 цьому пості та в цьому відео👀Детальніше про турнір NIGHT 👉 ТИЦЬ❗️Хто буде крутити реєструйтесь за посиланням нижче і пишіть @ecryptoid допоможу з усім розібратись❗️Вже робив перші рефбеки криптанам які крутять💰 Реєстрація на OKX з рефбеком до 50%💬 єКрипта чат | 🔴 Ютуб канал| 🟣TikTok | 🔵Discord
💵ЗП Binance та OKX Alpha за березень 2026❗️Підрахував скільки вдалось заробити за лютий на Альфах (підрахунок з одного акаунта)Дропи та TGE Binance Alpha:10.04 - 92307700 REKT - 25$ 13.04 - 240 GENIUS - 44$17.04 - 2800 AGT - 31$21.04 - 254,43 OPG - 50$ (TGE)21.04 - 750 CHIP - 43$29.04 - 715 AIGENSYN - 55$🔴Витрати на комісію - 93$ (витрати зменшив за рахунок 3х балів за деп)🟢Чистий заробіток - 155$Дропи OKX Alpha:02.04 - 138 MEZO - 8,6$09.04 -221 OFC - 13,45$09.04 - 917 KAT - 7,67$21.04 - 131,5 OPG - 21,3425.04 - 135,15 BLEND - 12,57$30.04 - 62 GRASS - 20$30.04 - Real Finance - 17$🔴Витрати на комісію - 63$🟢Чистий заробіток - 37,63$ (і ще маю прокрут на початок травня)❗️Підсумок: В квітні було веселіше по Альфах, якщо б я одразу не продавав токени з декількох проєктів то профіт би був x2 як мінімум, також останнім часом радує ОКХ Альфа порівняно з попереднім місяцем профіт супер + нова механіка😉🔶Binance (знижка 10% на комісії): Посилання для реєстрації💬 Чат | 🔴 Ютуб | 🟣TikTok | 🔵Discord | ⚫️ X
💵ЗП Binance та OKX Alpha за березень 2026❗️Підрахував скільки вдалось заробити за лютий на Альфах (підрахунок з одного акаунта)
Дропи та TGE Binance Alpha:01.03 - 3212 BTW - 25$ (PRE-TGE)05.03 - 170 OPN - 85$ (Alpha + Booster)10.03 - 207 LAB - 28$25.03 - 485 PRL - 41$ (TGE)26.03 - 14 TRADOOR - 30$30.03 - 320 BASED - 35$ 🔴Витрати на комісію - 88$ (витрати зменшив за рахунок 3х балів за деп)🟢Чистий заробіток - 156$
Дропи OKX Alpha:03.03 - 6 RTX - 13$05.03 -174 IDOS - 7,5$06.03 - 347 ROBO - 13,5$
🔴Витрати на комісію - 27$🟢Чистий заробіток - 7$ (і ще маю прокрут на початок квітня)❗️Підсумок: Альфи досі залишаються профітними Binance Alpha кращий профіт коли деп 10к - ОКХ Альфа коли постійно підтримується баланс і є максимальний кешбек (якщо хтось крутить Альфу на ОКХ - пишіть мені або в чат я вам зроблю максимальний кешбек який зможу) Ну і також не забувайте про Абуз 1 ак це гуд а більше ще краще 😉🔶Binance (знижка 10% на комісії): Посилання для реєстрації💬 Чат | 🔴 Ютуб | 🟣TikTok | 🔵Discord | ⚫️ X
😎Забираємо 20$ за друга + 5$ в XAUT❗️Криптани, знайшов для вас імбу де за прості дії можна отримати $$ - все як ми любимо, без вкладень. Потрібно тільки пару хвилин часу та декілька знайомих.Що потрібно робити:🟢Реєструємось на Bybit (якщо випадком у вас немає ще акаунта) та проходимо КУС1 🟢Якщо у вас iPhone, обов'язково реєструємось на закордонний паспорт щоб додати карту до ApplePay (якщо Андроїд без різниці)🟢Далі обов'язково переходимо за цим посиланням 👉 ТИЦЬ (це щоб отримати бонус) і перевіряємо чи є це реф. код. QJBX6G🟢Реєструємось країну Грузія і додаємо будь яку адресуКоли карта готова додаємо в Apple чи Google Pay та користуємось і чекаємо на винагородиЯкщо у вас вже є акаунт з КУС робимо наступне:
🟢 Закриваєте стару картку (якщо була)🟢Скидаєте KYC 2 (якщо проходили)🟢Проходите заново KYC 1 (на закордонний паспорт)Це потрібно, щоб можна було змінити регіон.Тепер основний процес:🟢Обов'язково переходимо за цим посиланням 👉 ТИЦЬ (це щоб отримати бонус) і перевіряємо чи є це реф. код. QJBX6G (краще через браузер).🟢Міняєте країну на Грузію. Це головний момент додання картки в Apple Pay🟢Заповнюєте анкету: стандартні дані + грузинська адреса.🟢Підтверджуєте заявку 🟢Чекаєте підтвердження Чому переходжу на BybitПо-перше тут класний кешбек - старт в 2% який покриває абсолютно всі комісіїПо-друге не має привязки до банків і вцілому до фінмонуПо-третє додаткові можливості заробляти у вигляді промо від BybitХто давно хотів таку карту, це ваш шанс.🎁 Бонуси при реєстрації на ByBit до $30 000 https://partner.bybit.com/b/ECRYPTA💬 єКрипта чат | 🔴 Ютуб канал| 🟣TikTok | 🔵Discord
😵💫Дайте, хоч якийсь дропчик...❗️Ну що криптани, я думаю, що ви помітили, що на Альфах наразі взагалі майже нічого не виходить. Пішли навіть чутки, що Альфи закривають. І так як нас підсадили на швидкі та легкі прибутки, я думаю що багато криптанів, які крутили Альфу зараз відчувають, щось типу як люди з залежністю яким не дають те до чого звикли. Є таке?🗿Що відбувається та що робити?Більшість я думаю розуміють, що зараз не найкраща фаза на крипторинку і відповідно, проєкти не зацікавлені виходить зараз, тому лістингів майже немає і відповідно кількість дропів зменшується. Бінанс останнім часом "висмоктував з пальця" дропи старих проєктів по 30$, щоб хочаб якось криптани витрачали поінти. Думаю ця тенденція може продовжитись, але не так часто як це було раніше.👀Що робити? Шукати інші активності, які можуть приносити дохід. Я найближчим, часом зроблю для вас крутий розбір по іншим активностях та можливостях в крипті. ‼️Вцілому, на такому ринку можна заробляти, але тут потрібно робити не стандартні речі та шукати, як то кажуть "но шил теми". Більшість в такі періоди забивають на крипту, тож навіть якщо активностей менше, ті хто залишаються - заробляють. Ну і найоголовніше - готуватись до наступних бичих періодів і розуміти як тут все працює.Ви як, тримаєтесь?😉
💵ЗП Binance та OKX Alpha за листопад 2025❗️Підрахував скільки вдалось заробити за листопад на Альфах лише з одиного акаунта, враховуючи те що вдається фармити по 18-19 поінтів в день то маю навіть невеликий профіт:
Дропи Binance Alpha:5.11 - 200 TRUST - 70$6.11 - 175 LONG -5$6.11 - 12 FOLKS - 72$11.11 - 50 ALLO - 25$22.11 - 75000 DIGI - 40$25.11 - 1200 IRYS - 25$28.11 - 400 VSN - 31$TGE:4.11 - 200 MMT - 88$14.11 - 250 PIEVERSE - 74$
🔴Витрати на комісію - 98$🟢Чистий заробіток - 332$
Дропи OKX Alpha:1.11 - 66 BEAT - 7$6.11 - 7 PIGGY -7$8.11 - ARIA - 5$8.11 - 2,52 VIRTUAL - 5$12.11 - 44 ALLO - 15$13.11 - 79 PLANK - 15$14.11 - 35 BEAT - 17$16.11 - 287 PLAY - 2$17.11 - 28 MMT - 9$20.11 - 84 RECALL - 14$26.11 - 13520 PYBOBO - 9$ 🔴Витрати на комісію - 90$🟢Чистий заробіток - 15$❗️Підсумок: листопад по альфах виявився малоприбутковим, на Binance спасали TGE в які залітав ще в жовтні. Поки Binance фармлю далі, OKX поки думаю чи ставити на паузу чи ще трохи пофармитиЯк у вас з доходами по Альфах в листопаді?🔶Binance (знижка 10% на комісії): Посилання для реєстрації💬 Ччат | 🔴 Ютуб | 🟣TikTok | 🔵Discord | ⚫️ X
🔥Підїхало декілька цікавих сейлів❗️Більшість сейлів продовжують давати профіт, тож кидаю вам декілька цікавих сейлів які вийдуть найближчим часом🟢Сейл Monad на Coinbase
Деталі: 🟢Ціна токену — 0.025$🟢Збирають 187.5 млн$ 🟢Інвест від 100$ до 100к$🟢Вестинг 100% одразу на TGE🟢Формат розподілу - filling up from the bottom, цей формат використовує Coinlist, механізм передбачає розподіл алокації від меншої суми до більшої і відповідно при перевищенні загального пулу, може бути встановлений ліміт на акаунт, допустимо 800$ — решта коштів буде повернута
🗓Сейл пройде в період з 17 до 22 листопада🕯Лістинг очікується 24 листопада🟢Токенсейл Build on Bitcoin
Деталі сейлу:🟢Сейл пройде з 10 листопада 14:00 до 13 листопада 19:00;🟢Виділено 4% від загального сапла;🟢Ліміти депозитів: $50 - $250К у $USDC, $USDT;🟢Буде доступно 2 опції:➡️ Community Members: $165M FDV, 12 місяців лінійний вестинг. Тут можуть взяти участь учасники ком'юніті, BOB Fusion та холдери Spice. Сніпшот було зроблено 4 листопада о 15.30;➡️ General Public: $230M FDV, 20% на TGE та 12 місяців лінійний вестинг;
Приймаєте участь в сейлах?💬 єКрипта чат | 🔴 Ютуб канал| 🟣TikTok | 🔵Discord
💵Тиждень заробітку, головні події❗️Криптани, наступний тиждень буде насичений на події, тож вирішив зробити графік на чому можна буде заробити та виділити основні події:Завтра одразу 3 дропи на Binance Alpha:✔️27.10 Airdrop $XNAP✔️27.10 Airdrop $COMMON✔️27.10 Airdrop $42Сейли:🟢Momentum на Buidlpad - завтра початок депозитів детальніше 👉 тут🟢MegaETH на Sonar - завтра початок реєстрації, якщо бажаєте прийняти участь знизу коротко розпишу як це зробити (дедлайн по КУС через 17 годин)
Деталі сейлу:• Розмір депозиту: від 2650$ до 186282$• Ціна за токен: 0,099$• Збір: 50 млн$• Розлок: 100% на TGE• Лістинг: орієнтовно у січніДля реєстрації:🟣 Переходимо на сторінку сейлу ➡️Connect Sonar ➡️проходимо КУС (можна черед водійське посвідчення) ➡️ завнтажуємо застосунок Paysender (верифікуємось на європейську країну, вводимо будьяку адресу і включаємо англ.мову, формуємо виписку за 3 місяці без ніяких транзакцій) ➡️ завантажуємо виписку на сторнку проходження реєстрації ➡️ чекаємо перевірку 10-20 хвКлючові дати:Період сейлу: до 27 жовтня KYC.27 жовтня 16:00 – 30 жовтня 16:00 – подача заявок на сейл, 30 жовтня – 5 листопада – розрахунок алокації.5–19 листопада – можна забрати рефанд, якщо алокацію не затвердили.19–21 листопада – розрахунок фінальної алокації, сюди можуть потрапити й ті, хто не отримав її раніше.
Завтра Новий Launchpool SYND на Bybit
Ліміти пулу:🟡 до 2000 $USDT на акаунт🟡до 3000 $MNT🟡 до 10,000 $SYND
🔶Binance (знижка 10% на комісії): Посилання для реєстрації 💬 єКрипта чат | 🔴 Ютуб канал| 🟣TikTok | 🔵Discord