Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - їж, читай, смійся
Added 15 Jan 2022

їж, читай, смійся

@eatreadmeme
Number of subscribers: 66
Photos: 600
Videos: 28
Links: 203
Description:
замітки про буття веганкою-феміністкою-сжвшницею. не інстаграм, але я вам покажу що я їм. не інстаграм, тому некрасиво

👥 Number of subscribers

66
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: -2

👁️ Average views per message

66
Average/Day:: 16
Average/Week:: 117
ERR: 100%

📊 Messages per Day

0.3
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0.3

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 33 23-03-19 18:16
Яскраві оладкиУвага! Какао та куркума, що використані в цьому рецепті - алергени. Будьте обережні, переконайтесь що у вас, чи в тих, кого ви будете пригощати, немає алергії на ці складники.Всі складники будуть вказані на 2 порції, в тому числі складники-фарбники. Тобто якщо хочете приготувати за один раз і такі, і такі оладки - то або беріть вдвічі більше тіста, або вдвічі менше складників-фарбників.Ну і ця кількість оладок ідеальна для того, аби з'їсти їх удвох. Але якщо ви, як і я, часом буваєте "з голодного краю", як каже моя мама - то вам не знадобляться помічники :)ІнгредієнтиТісто:Житнє борошно - 1 стаканКукурудзяне борошно - 1/2 стакануВода - 1 1/4 стакануОлія - 1 ст. л.Сода - 1 ч. л.Уксус - 1ч. л. Солі дрібкаФарбник:Какао-порошок або кероб - 2 ст. л.абоКуркума - 1.5 ч. л. (0.5-1 ч.л. якщо ви збираєтесь їсти одні, адже це дуже специфічна спеція)ПриготуванняЗмішати всі інгредієнти та добре перемішати, щоб не було грудочок. (Увага! 1.5 ч. л. куркуми - це багато, вона дасть насичений смак та дуже яскравий, красивий колір. але якщо ви плануєте з'їсти все за один раз чи їсти такі оладки регулярно - краще зменшити кількість куркуми в рецепті: максимум 0.5 ч. л. на людину незалежно від кількості тіста) Розігріваємо сковорідку, в ідеалі звичайно антипригарна для млинців, з невеликою кількістю олії. Смажити оладки як зазвичай, невеликими овалами. (чи у формі ведмежа для шоколадних і у формі сонечка для оладок з куркумою. ну або як ваша фантазія підкаже :)) Жовтогарячі оладки на сковорідці будуть дуже яскравими, а от шоколадні трохи сірими - але потім, трохи охолонувши, вони набудуть насиченого шоколадного кольору.Смачного! Шоколадні оладки круто смакують з джемом до чаю, а жовтогарячі я їла з хумусом - так виходить дуже ситно, і багато їх за раз не з'їси. За бажання можете додавати цукор в тісто і регулювати кількість складників-фарбників.#рецепт з фотографіями етапів тут: https://cookpad.com/ua/r/16857701#готую
👁 11 23-02-24 18:49
​​Колись на одній міжнародній конференції у Південній Африці, де мені пощастило виступати, я казала, що я з України, показувала її на карті у мобільному, а тоді казала, що так, це біля росії, але Україна - це не росія, це суверенна європейська держава. Зараз уже такі твердження нікому не потрібні. Про Україну та про великий вільний і незламний народ знає увесь світ. Правда, платимо ми за це неймовірно високу ціну.росія не вперше викошує українців війнами, голодом, утисками, розстрілами, засланнями, таборами… Проте вперше ми говоримо так, що чує весь світ. І як тут не згадати Павла Тичину «Я єсть народ, якого Правди сила ніким звойована ще не була. Яка біда мене, яка чума косила! — а сила знову розцвіла». І Ліну Костенко «А ви думали, що Україна так просто. Україна – це супер. Україна – це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни».Рік тому, 24 лютого, переважна більшість українців зрозуміла, що таке війна. До цього багато з нас жило 8 років в умовах війни, і навчилося не помічати її. Це було десь там… Зараз же війна торкнулася кожного з нас. Ми не знали, що війна може бути такою страшною, а ворог таким нелюдом.Буча, Ірпінь, Бородянка, Мощун, Херсон, Волноваха, Маріуполь, Бахмут, Харків… сотні інших міст та містечок. Мільйони незламних українців тепер не тільки в Україні, а й по всьому світу.За цей рік повітряні тривоги по всій країні звучали 21256 разів. За останній рік українські діти у середньому провели 920 годин або понад 38 днів в укриттях під землею через повітряні тривоги, ракетні удари росіян та бойові дії.За цей рік росія запустила по нас майже 5 тис. ракет, завдала 3,5 тис. авіаційних ударів. Країна 404 намагається стерти нас, проте ми їй і її посіпакам не по зубах.Так багато хочеться згадати… Ми здивували не тільки весь світ, ми здивували себе. Ми зруйнували міфи про другу армію світу, братні народи, того, що України не існує, а Захід - розʼєднаний.Голоси українців звучали зі сцени Євробачення та підземель Азовсталі, на площах Європейських міст та у кабінетах, де приймають рішення. Понад 50 млн статей у світових новинних ЗМІ, понад 450 млн згадок у соціальних мережах.Цей рік чітко показав, що у нас єдиний вектор розвитку – європейський.Повномасштабна війна, як личину, скинула маски з багатьох і показала істинне лице усіх, хто нас оточує. Ми змінили ставлення до багатьох речей, навчилися цінувати справжнє і пишатися своїм.Шана та вічна памʼять нашим героям, які заплатили своїм життям, щоб ми мали майбутнє! Подяка ЗСУ за те, що ми маємо теперішню Україну, що женете окупанта з української землі! Завдяки нашим захисникам і захисницям ми маємо можливість виявляти і спростовувати фейки, пити чай і обіймати найдорожчих людей!Боротьба триває! Підтримуймо один одного! Бо ворог - підступний.Дякуємо, що цей рік ви провели з нами, що скидали сумнівну інформацію і що допомагаєте щодня перевіряти та спростовувати брехню та маніпуляції. Ми обіймаємо і шлемо промінчики подяки кожному нашому підписнику!Віримо в перемогу!Від імені команди НотаЄнота Альона Романюк
👁 11 23-02-15 11:41
Проблема з насильством у родині та партнерських стосунках все ще нікуди не ділася. Суспільство теж не стало раптово прогрессивним: можна прочитати коментарі під новинами про франківських ґвалтівників-стрімерів, щоб зрозуміти, що "сама винна" все ще головний аргумент в таких ситуаціях.Мені боляче розуміти, що жінки часто знаходяться у небезпеці, і боляче радити вам додаток, який може врятувати ваше життя. Боляче, бо хотілось би, щоб ми жили в світі, де таке не знадобиться.🕊️ Що за додаток? Зовні він виглядає як менструальний календар. В принципі, можете користуватися ним лише як календарем, якщо давно шукали саме український застосунок.🕊️ Як він може врятувати життя?Там є спеціальна кнопка для виклику поліції у разі насильства. Це дуже зручний спосіб для жінок, які не можуть розмовляти або не чують. У критичній ситуації цей додаток стане в нагоді. Зберігайте його собі, порадьте його вашій подрузі. Сподіваюся, він вам не знадобиться.Посилання на AppstoreПосилання на Google PlayBe safe! 🫶🏻
👁 16 22-12-15 12:55
Петицій час! Рада вирішила пошакалити та зайнятися бєспрєдєлом, тому прошу підписати та росповсюдитиОскільки регатися на сайті петицій, то люта морока, накидаю одразу декілька актуальних важливих петицій, дві з яких прямо в компетенції ЗеленськогоВетувати законопроект 8271Протягнутий із порушенням регламенту, закон колосально посилює покарання військових за будь-яку незгоди чи критику командування, навіть якщо воно не компетентнеhttps://petition.president.gov.ua/petition/173526Ветувати законопроект 5655Ці зміни ще більше розв'язують руки забудовникам, що тільки пришвидшить хаотичну забудову та руйнацію історичного фондуhttps://petition.president.gov.ua/petition/173046Кримінальна відповідальність за заперечення ГолодоморуТак, за це немає жодної відповідальності, в той час як за заперечення Голокосту є. Тре це виправитиhttps://petition.president.gov.ua/petition/171504Бонусом можна ще підписати визнання Косово, кажуть то допоможе дипломатам боротися із руснявим впливом в Європі, а також потребувати збільшити виплати залізничникам через підвищення ризику на роботі та у якості премії за допомогу фронту
👁 9 22-09-07 08:04
Сьогодні я виклала відео про луки, і, користуючись випадком, хочу трошки подушнити за екологію! Я не підтримую фаст-фешн, вважаю, що ми маємо одягатися екологічно і розробила певну систему порад, яку особисто мені легко адаптувати під своє життя. Уявіть, за секунду спалюють приблизно такий об‘єм одягу, яким можна заповнити Емпайр-Стейт-Білдінг! Тож от прості-прості штуки, які можуть бути корисні:1) Якнайменше викидати одяг (без дефектів). Одяг, який не пасує/не подобається, можна віддати в дитбудинки, фонди, волонтерські організації, пустити на тканину (заплати, крафти, петчворк, тощо), продати врешті-решт! 2) Ця порада неоднозначна, адже вона залежить від доступного вам бюджету, проте: намагайтеся вкладатися в речі, які прослугують вам довше. Часто якісні речі недешеві, тому ви зовсім не зобов’язані вкладатися, наприклад, в штані з натурального льону, якщо не маєте достатнього бюджету. Але якщо ви все ж це обрали, то віддайте перевагу базовим речам і своєрідним wardrobe staples, які залишаться у вас в гардеробі, навіть якщо ваші смаки зміняться 3) Якщо ви на низькому бюджеті, секонди – крутезна штука! Дешевше буде ходити в секонди, що продають на вагу, тож походьте по секондах вашого міста і пошукайте такі. В багатьох розцінки змінюються кожен день тижня, і в деяких є акція на «щасливі години», тож не бійтеся там стирчати, перебирати і міряти. Ви робите крутезну річ, даючи речам нове життя4) Якщо вам дискомфортно купувати вживані речі – таке теж буває і це ок – придивіться до аутлетів. Там не завжди набагато дешевше, проте це переважно речі, які залишилися з брендових колекцій – а бренди непродані колекції дуже часто масово спалюють! Тож так ви не дуже зекономите, проте хоч трошки зменшите вплив на екологію5) Якщо ви схильні до коливань у вазі, як я, то раджу купувати речі оверсайз або з лямками/поясом, що добре регулюються. Серйозно. Це не раз врятувало мене. Це може бути одна рубашка, футболка, брюки, шорти і светр – проте збереже ваші гроші, нерви і екологію, і вам не доведеться спантеличено шукати щось свого нового розміру, щоб потім викидати після наступного коливання. А практику купувати «речі, до яких варто схуднути» я зовсім не схвалюю ні як феміністка, ні як захисниця природи6) Я думаю, поінт з приводу хутра і чому це неекологічно, пояснювати не варто. Туди ж відносяться й шкіра, шовк і будь-які матеріали тваринного походження7) Творча порада. Інвестуйте в маркери/фарбу для одягу. Це не тільки працює для кастому, а ще й іноді допомагає з плямами, що не відпираються. Не зайвим буде й шиття, одяг можна штопати і прикрашати. Та не забувайте про ательє та ремонти одягу!Це все дуже індивідуальні і прості речі, але ви можете спробувати зробити нашу планету трошки краще! І в мене для вас цікаве питання: на вашу думку, де перетинаються патріархат і шкода екології (зокрема фаст фешн)?#живужиття