Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Donetsk1y EA FC26 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Donetsk1y EA FC26 🇺🇦

@eafc_ua
Number of subscribers: 8 248
Photos: 11,800
Videos: 518
Links: 2,540
Description:
Канал, присвячений EA FC26 Ultimate team/FIFA Ultimate Team від топ-10 трейдера світу Donetsk1y. Актуальні новини, зливи інформації, поради, анонси відео. Флуділка-чат - https://t.me/EAFC_UA_CHAT Віп група з трейду - https://tinyurl.com/DonVip-FC26

👥 Number of subscribers

8 248
Average/Day:: -5
Average/Week:: -19
Average/Month:: +12

👁️ Average views per message

3 459
Average/Day:: 4,000
Average/Week:: 3,167
ERR: 41.94%

📊 Messages per Day

3.8
Last day: 9
Week average: 6.1
Average per day: 3.8

Name change history

Donetsk1y EA FC26 🇺🇦 2025-09-02
Donetsk1y EA FC25 🇺🇦 2024-10-01
Donetsk1y EA FC24 🇺🇦 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 3,050 26-06-19 20:18
Як виконати нове завдання Африки та отримати Окочу за 6 матчів. Важливо: ви повинні мати 11 гравців з Африки у всіх матчах, щоб виконати завдання African Pride. Отож, вам потрібно:1️⃣ Лайв-Івенти (Матчі 1-3)Створіть свій склад з:🇸🇳 4 Сенегал (вкл. Мане) | 🇨🇮 4 Кот-д'Івуар (вкл. Дрогба та CM) | 🇪🇬 1 Єгипет RW | 🇿🇦 1 Південна Африка LW | 🇹🇳 1 Туніс Завдання:▪️ Виграйте всі 3 матчі та забивайте 3+ голи за матч.▪️ Забийте з Мане (5 загалом), Дрогба та вашим LW Південної Африки (пейс 92).▪️ Забийте 2 голи з вашим CM Кот-д'Івуару в усіх 3 перемогах.▪️ Зробить один кліншит для завдання Сенегалу2️⃣ Лайв івенти (Матчі 4-6)Замініть своїх гравців Сенегалу/Тунісу на:🇲🇦 4 Гана/Марокко | 🇨🇩 4 Конго/Кабо-Верде | 🇪🇬 1 Єгипет RW | 🇿🇦 1 Південна Африка LW Завдання:▪️ Забивайте 3+ голи за матч.▪️ Зробіть 1 асист закиданням гравцем з Конго в кожній грі.▪️ Забийте 1 гол з гравцем Гани/Марокко в кожній грі.▪️ Забийте 1 гол з вашим єгипетським RW (потрібно 3 загалом).▪️ Забивайте 2 голи за матч з гравцем Кот-д'Івуару#лайфхак
👁 2,320 26-06-04 16:06
Ось і обіцяний гайд як оптимально та без напрягів закрити North America Completionist. Спеціально уникались завдання на гол головою за Маркеза та штрафним за мексиканця. Отож, для цього вам знадобиться зіграти близько 12-13 матчів (залежатиме від успіхів у Раш).Зіграти в Раш (1-2 матчі, поки не виконаєте завдання) за гравця Північної Америки (США/Канада/Мексика):- віддати 1 асист (щоб отримати Демпсі);- виграти матч з перевагою 2 голи;- зробити командою 5 асистів;- забити командою 7 голів.Зіграти 6 матчів із 6-ма гравцями США (один з них Демпсі) та 1-м бразильцем у схемі 4-4-2 (2):- зробити 1 кліншит (щоб отримати Маркеза);- зробити 1 асист за Демпсі;- забити 1 гол лоудрівеном за Демпсі;- в кожному із 6-х матчів забити лоудрівеном;- виграти 3 матчі;- віддати асист трикутником у 3-х матчах.Зіграти 5 матчів за склад із 6-х канадців та 3-х мексиканців (Один з них Маркез):- з них виграти 3 матчі;- зробити у 3-х матчах асист закиданням (L1+трикутник);- зробити в одному з матчів 2 асиста;- забити в одному з матчів 2 фінеса;- забити 7 голів за всі матчі;- не пропустили більше 3-х голів у одному матчі.#лайфхак
👁 3,210 26-04-03 20:44
Друзі, я впевнений, багато хто не бачив, але в нас з'явилась перша ево в грі на 91 (ШОООО 🤯) рейтинг. І так, треба витратити час, але на мою думку воно точно того вартує. В розділі Milestones підрозділ Formation Excellence, там є 4 завдання: - Забити в 15 різних матчах основних режимів (SB на рівні semi-pro, Rivals/Champions/Live Events) гол, використовуючи схему 3-5-2. За це ви отримаєте золотий Anticipate 2 плейстайлом для будь якої карти до 91 рейтингу;- це саме завдання, але схема 4-3-3 (4) - золотий Technical до 91 рейтингу;- це саме завдання, але схема 4-2-2-2 - золотий Finesse до 91 рейтингу;- це саме в схемі 4-3-2-1 - золотий Quick Step до 91 рейтингу. За виконання всіх 4 завдань, ви отримаєте еволюцію All-Around Impact, яка будь якій картці до 91 рейтингу (!!!) дає інформ апгрейд: +2 Pace (до 92); +1 Shooting (до 91); +2 Passing (до 92); +2 Dribbling (до 93); +2 Defending (до 90) та +1 Physical (до 72). Друге фото - це як буде виглядати після цієї Ево мій SBC Лео. Так, 60 матчів, але так, це дійсно топ ево. #лайфхак
👁 3,230 26-02-26 08:15
На нас чекає новий цікавий концепт — Fantasy FC Premier League. За завдання у Rush Live можна буде отримати пік 2 з 10 гравців з картинки до цього поста ⬆️Але найголовніше в цьому всьому — система апгрейдів. Вони будуть базуватись тільки на матчах 29-го туру АПЛ (3-5 березня). Апгрейди нараховуються за очки, які заробляє гравець у матчі. Вони наступні:▪️0-1 очок — +1 до рейтингу;▪️2-3 очка — +2 до рейтингу;▪️4-5 очок — +3 до рейтингу, 1 плейстайл+;▪️6-7 очок — +4 до рейтингу, 1 плейстайл+, 2 базових;▪️8+ очок — +5 до рейтингу, 1 плейстайл+, 2 базових, 5 зірочок на фінти чи ногу.Очки для апгрейдів нараховуються (та віднімаються 🥶) наступним чином:▪️відіграти 60- хв — +1 очко;▪️відіграти 60+ хв — +2 очка;▪️гол голкіпера — +10 очок;▪️гол захисника — +6 очок;▪️гол півзахисника — +5 очок;▪️гол нападника — +4 очка;▪️кліншит півзахисника — +1 очко;▪️3 сейва голкіпера — +1 очко;▪️10+ захисних дій захисника — +2 очка;▪️12+ захисних дій півзахисника — +2 очка;▪️відбитий пенальті — +5 очок;▪️нереалізований пенальті — -1 очко;▪️гравець матчу — 1-3 очки;▪️кожні 2 голи пропущені захисниками/голкіпером — -1 очко;▪️кожна жовта картка — -1 очко;▪️червона картка — -3 очки;▪️кожен автогол — -2 очки.Якщо гравець не зіграє у матчі, він автоматично отримає апгрейд за 0-1 очко, тобто +1 до рейтингу. А ну, бісти, хто грає FPL, в кого там кращі шанси на повний апгрейд? 😅#зливи
👁 3,790 26-01-04 15:29
Оскільки я анонсував новорічні знижки на трейд групу та багато хто з вас питав про це на стрімах, тому викладу пост зараз, а потім ще раз продублюю, щоб зранку було зручніше побачити.Через підготовку до НР не викладав звіт про перші 3 місяці нашої роботи, але наразі публікую відгуки/трансфер профіти наших хлопців. 😏Не бачу сенсу екстра щось розписувати, все видно на скрінах. Так, багато хто вже має 10кк+ трансфер профіту, і це лише за 3 місяці трейду; і так, дехто проводить перший сезон в трейді взагалі без досвіду. 🔥Ми вже почали підготовку до TOTY, тож якщо хочете з нами, для вас остання в цьому році можливість придбати підписку PREMIUM з реальною знижкою в 20%.🔥🤯Актуальна ціна Premium підписки буде складати 49$, але від сьогодні та до старту TOTY ви можете придбати її за ціною 39$, що майже дорівнює ціні звичайної підписки на 2 місяці. Ми зробили саме так, бо якщо ви плануєте трейдити на TOTY та TOTS, то все інше отримуєте просто бонусом, - так, ми розуміємо, що не всі люблять та хочуть трейдити під "другорядні промо". 😜Вся інформація з актуальними цінами за посиланнями - https://tinyurl.com/DonVip-FC26Гарного вам вечора, я запущу стрім ближче до контенту, поки дивлюсь Ліверпуль. #трейд
👁 2,490 25-12-31 20:04
Шановні, за 2 години приходить новий рік. Хочу подякувати вам за всю ту підтримку, яку ви здійснювали протягом 2025 року. Завдяки вам, навіть в умовах не найкращої гри, мої канали продовжують розвиватися, що мотивує мене створювати для вас ще більше різноманітного якісного україномовного контенту. Завдяки вам, до мене приходять топові українські і не тільки компанії з пропозиціями партнерства. Компанії, з якими мені приємно співпрацювати і рекламувати вам їх продукцію. Без вас цього б не було, я це дуже ціную.❤️Вірю, що ви проводите цей вечір в кругу сім'ї, а якщо такої можливості немає, то бажаю вам якнайшвидше зустрітися! 😊Окрема подяка та FC Povaga всім, хто боронить нашу країну в лавах Збройних Сил України. Я знаю, що серед підписників таких героїв багато - ви найкращі, дякую вам за все, на ваших титанічних плечах тримається країна! Дякую вам! ❤️Також дякую всім, хто доєднався цього року до нашої Трейд-Групи, - мені приємно читати ваші відгуки та дивитись на ваші успіхі. В коментарях пропоную привітати один одного з прийдешнім Новим Роком, окремо можна написати слова подяки тим, хто залишається за кадром, але допомагає мені у веденні контенту, - Саня, Ярослав, кожен модератор; кожен, хто допомагає порадами ! Дякую вам за допомогу, без вас я б точно не впорався. ❤️ Зі свого боку буду намагатися залишатися самим собой у 2026 році, таким самим бездарем з Торецька, якого ви вперше побачили пару років тому та продовжуєте дивитись весь цей час. Мені приємно, що за допомогою моїх порад ви вже кілька років можете дозволяти собі заробляти монети, щоб купляти будь які карти в склад/відкривати паки та не вкладати в цю гру реальні гроші. 🫡 Окрема подяка кожному за підтримку "кавою", підписками, сабками т.і. - я ніколи не міг подумати, що хтось буде так сильно підтримувати за створення контенту. Не хочу нікого виділяти, щоб не образити, - просто щиро вам кожному з вас. ❤️❤️❤️Побачимось коли побачимось, в новому, 2026 році. З повагою, Донецькій! Не забувайте: Донбас, Донецьк - Україна! 🇺🇦#оффтоп
👁 3,540 25-12-30 07:31
Коли я вас питаю - "чому ви не пробуєте трейдити?", то часто відчуваю відповідь в контексті "немає можливості приділяти цьому достатньо часу", але трейд - це не тільки купівля карток в контент, де вам треба швидко орієнтуватися; або купівля овернайтів пізно вночі. За наявності розуміння, коли та які купляти карти, трейд може стати достатньо легким доповненням для побудови ваших бюджетів. Карти першої команди Winter Wildcards валялись в цих цінових діапазонах, які на скрінах. На стрімах та у відео я неодноразово вам казав пильнувати за цими картами, - і не дарма. 💡В п'ятницю перед контентом ми на годинку созвонились з паном Сікаріо та проаналізували маркет, після чого дали карти в закуп хлопцям в Трейд-групі, щоб навіть пасивні інвестори змогли спокійно закупити ці карти. Так, деякі з них в моменті пішли нижче, як ми і очікували, але це не має жодного значення, бо лише за 2-3 дні тримання ми маємо на певних картах майже х2 прибутку. 📈Я продав 13 своїх пін, середня ціна купівлі 100к, продажу - 133к, чистий прибуток склав десь 300-315к. Якщо б не чутки в твіттері про ево на рарну Піну, вона б пішла ще вище, але 300к є 300к ) Макалістери, Скотт та Рулі чекають продажу найближчим часом, там будуть ще більші профіти у відсотках. 💰Немає часу розбиратися з цим, але хочеться залутати монет напередодні TOTY? Без проблем, пишіть, ми вам допоможемо, - https://tinyurl.com/DonVip-FC26 #трейд
👁 3,590 25-12-17 09:03
Шановні, в мене для вас класна новина: якщо ви хотіли порадувати себе або близьких топовим подарунком на чорну п'ятницю, але всі монети спустили на інші знижки, то по-перше, 0 відсотків засудження та 100 відсотків розуміння вам, а по-друге, мої друзі з Intellect мають для вас козирний різдвяно-новорічний підгон. Наразі ви можете придбати собі топові LED-лампи з гарними знижками: до 17% на кольорові RGB (такі як в мене) або до 30% на біле світло. 🤯🔥Нагадаю, що всі лампи живляться не тільки від розетки, а й від будь якого автономного джерела, - ваш ноут, павербанка або ПК. В поточних умовах постійних відключень альтернативне компактне та якісне джерело може сильно полегшити вам життя. 💡Особисто користуюсь вже кілька місяців, багато підписників за моєю порадою/промками вже теж придбали собі лампи від Intellect, - чую тільки позитивні відгуки, тож сміло можу рекомендувати побавити себе або близьку людину. 😊За посиланням нижче можна обрати лампу, яка підходить саме вам - https://intellect-ua.com/?utm_campaign=donetskiyЗ прийдешніми всіх святами ❤️#intellect
👁 2,920 25-12-12 14:48
Після продажу інвестицій, які робилися під чорну п'ятницю, провів тиждень трейду відносно спокійно. Шо робив:1) Де Йонг. Казав вам і у відео, і на стрімах. Карта пішла з паків, дуже надійна та безризикова інвестиція, мав десь 30-35 карт по 16500, продав в діапазоні 22к. 💰2) Промо команда. Були невдалі овернайти, бо вони чомусь подихали та не працювали, але під закінчення ВЛ закупив в ніч з понеділка на вівторок, і там вже все відпрацювало по класиці, з гарними % чистого прибутку. 🤓3) Мета золото. Зробив акцент на потенційних лінках Піни - Рафінья та Ямаль. Хто б шо не казав, але люди її збирають, тому мета-карти з Барселони здалися мені гарної інвестицією. Купив карти під закінчення ВЛ, продавав середа-четвер. Не поспішав, бо побачив зливи нового промо і розумів, шо вони не мають вплинути негативно на маркет, тож отримав екстра 2-3к з карти. 😎Також був закуп фодеру під Піну та інформи, але воно вже не влізає в скрішноти. Залишилось декілька десятків карт на +- 1 мільйон, які поки тримаю. Можливо сьогодні продам, можливо на наступному тижні, поглянемо, там небагато ризиків насправді, бо вони дешеві всі. 💵На виході буду мати десь 4.2-4.5 мільйони. В цілому норм, враховуючи майже повну відсутність трансферної активності в контент тайм, коли можна заробляти велику кількість монет, але це був свідомий вибір, тож піде. Також, я не граю ВЛ, бо зробив вибір бути ментально здоровою людиною, тож з дропу тут хіба кілька інформів та фодер. 💸Шо планую робити - активно готуватися до TOTY. Хочу мати і монети на промо-паки, і монети на крутілки. Будемо робити контент, є навіть певний план зробити цей івент цікавим і для вас, і для мене, але про це в одному з наступних постів або на стрімі. 😏Якщо хочете готуватись до TOTY разом зі мною та командою досвідчених трейдерів на всіх платформах - велком, звісно всі коли, які я вам показав, були в нашій трейд групі - https://tinyurl.com/DonVip-FC26 🔥#трейд
👁 4,100 25-11-16 00:03
Я чув та читав про те, що канадські ідіоти дали ботам в SB озверин, але сам грав пару матчів на профі суто задля виконання ево. Зараз вирішив трохи почілити та закрити золото-1 під завтрашні нагороди, паралельно вибивши бразильців. Вашій увазі статистика першого матчу зі складом 81 рівня 1 зіграністю, де срібні Капіта, Гаринча та купа інших гравців грали не по позиціях. Я грав ніби матч за 1 ранк у WL, ледь-ледь його виграв. Я не знаю, навіщо контора це робить, але якщо навіть я опиняюсь в ситуації, коли WL та Діви немає сенсу грати через співвідношення поту до нагород, а відтепер і SB немає сенсу грати, бо щоб вибити нормальні нагороди треба відіграти ледь не всі матчі на поті, - то що казати про інших людей? Я просто цього не розумію... Срібні та золоті анрарні бомжі грають як легенди в моменті...Хто з комьюніті міг навіть в теорії просити підсилювати ШІ ботів в SB, єдиному режимі, де реально можна було почілити за норм нагороди? Я не розумію... 😕😕😕ps - в мене немає сил запускати нічний сьогодні, якщо хтось дограє WL та хоче кинути нагороди - пишіть мені в Discord, можемо записати, а завтра на стрімі вже повідкриваємо лайв.#геймплей