Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🔊⚠️єРадар | Повітряна тривога | Ракетна небезпека
Added 14 Jul 2024

🔊⚠️єРадар | Повітряна тривога | Ракетна небезпека

@eRadarrua
Number of subscribers: 360 634
Photos: 21,200
Videos: 2,400
Links: 14,200
Description:
Військово-аналітичний, іронічно-саркастичний, моніторингово-інформаційний, мемо-публікаційний канал 😉❤️ Підтримати паблік : https://base.monobank.ua/Aqsf3PLRs3BYR6 Наша приймальня: @eRadar_ukraine_bot

👥 Number of subscribers

360 634
Average/Day:: +430
Average/Week:: +3191
Average/Month:: +12815

👁️ Average views per message

63 813
Average/Day:: 56,700
Average/Week:: 57,971
ERR: 17.69%

📊 Messages per Day

0.4
Last day: 13
Week average: 1.9
Average per day: 0.4

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Вітаємо в студії Жаклін Пиздуненко - потомствєнну гадалку в пятом поколєніі, у нашій вечірній рубриці #єТАРО.Отже, ШО НАМ ОЖИДАТЬ?Карти кажуть, що завтра середа - і це саме точне предсказаніє. День, коли вже всі втомились від новин, роботи і людей, но продолжають героїчно жить далі на кохве, матюках і на «ну а шо дєлать».І ше завтра всесвітній день чаю. Так шо ви можете законно сидіть з кружкою і обсуждать політіку так, кабуто вас завтра назначать міністром. Ну або хотя би послом куда - небуть. Карти кажуть: назначАть не будуть, но експертне мнєніє буде у всіх. Особенно в камєнтаріях. Карти кажуть, що завтра нада буть дуже акуратним: єсть опасность случайно зайти в обсуждєніє нападєнія зі сторони Білорусі. Все починається невинно: «а ви чули шо сказали?», а через 5 мінут люди вже готові звать друг друга на дуель біля АТБ і споминать хто ж за кого голосував в 2019 году. Карти рекомендують не вступать в діалог з опонєнтом і уходить в туман.Любовна аура - нестабільна: карти показують, шо романтика завтра буде проявляться странно. Хтось скине мем замість «я скучив», хтось предложить разом дивитись мапу шахедів онлайн, а хтось просто мовчки принесе шаурму. І чесно говоря - той останній самий надьожний.Робоча аура - срєднєстатистично середня: карти кажуть, шо всі будуть робить вигляд, шо контролюють ситуацію, работають работу. Но всередині - один великий вопрос «а можна вже пʼятницю?». Особєнно тяжко буде людям, у яких 17 чатів і в кожному «срочно».Фінансова аура - нєгатівна: карти показують, шо після донатів, комуналки і похода за самим нужним в «Аврору» дєнєг на карті буде рівно стільки, скільки у вас залишилось здорової психіки, а точніше - ніхєра. Но карти кажуть: прорвемся. Не впервий раз.На цьом прєдсказанія закінчені.З вами була ваша Жаклін 🫀
На початку цього року 25-річний громадянин Естонії Даніл і 42-річний Рандо перейшли кордон по льоду Чудського озера і попросили притулку в росії. Тепер вони обидва перебувають під арештом 🤣 Після перетину кордону чоловіків відправили на стаціонарну психіатричну експертизу в Петербурзі. Після повернення звідти Даніла помістили на карантин в одиночну камеру. "Мене визнали якимось неврівноваженим або психічно хворим, з чим я взагалі не згоден", — написав він. За його словами, там "навіть не запитали — зробили укол". У псковському СІЗО, де він опинився, дуже холодно і бігають миші, а мило, зубну пасту і щітку йому видали лише один раз. "Сижу в двох штанах, в двох теплих светрах, шерстяних носках, шапці і все одно холодно. Чекаю, коли мене переведуть в іншу загальну камеру, я впевнений, там буде тепліше".Естонець втік до росії від "заборони російської мови в школах" і через те, що там важко знайти роботу. Він сподівався, що влада рф надасть йому "політичний притулок", а в перспективі — громадянство.Зараз йому загрожує до двох років колонії за незаконне перетинання кордону.#єБанаріум
Отже, що ми маємо на цю хвилину. Президент Америки, відомий у вузьких колах, як Рижа Мавпа, заявляє, що саме він вплинув на Україну та росію щодо питання тимчасового перемирʼя на день пабєди. Вочевидь, Трампу не доповіли, що ніякого перемирʼя не було і немає як такого. Але йому і так, в принципі, похрін. Декілька годин тому президент російської федерації, відомий в широких колах, як хуйло, заявив, що Україна здійснила терористичний акт (це про удари на Ростовщині). Після проголошення цього «з трибуни», ми повинні розуміти, що подальші удари по Україні росіяни будуть апелювати до «тероризму» з нашого боку. Нам не звикати : бендери, нацисти, укропи, терористи - ми, проте окуповують чужі землі саме скрєпні росіяни не терористи. Декілька днів підряд всі можливі високопосадовці раши попереджають про удар вазмєздія у разі спроб української армії «атакувати» їхній парад пабєдобєсія. Звичайно, нам би хотілось подивитись на цю комедію зі збиттям дронів над кремлем, проте ми ж всі розуміємо, що з політичної точки зору воно нам нахуй не треба : адже фото з нашими дронами «над мирними» росіянами розлетілись би усіма світовими ЗМІ із заголовками про українців - терористів. Ми повинні бути мудрими, як би нам не хотілось розʼєбати весь мовзолей. Раші максимально вигідно отримати картинку нещасних ветеранів, яких атакують українські нацисти. Навіть, якщо ми не будемо атакувати. А це означає, що не виключені провокації зі сторони росії. Вочевидь, для того, щоб уберегтися від цього, а також для демонстрації Рижій Мавпі нашої певної покори та поваги, ми з вами бачимо цей указ Президента України. Все не так просто, як би нам хотілось. Але і не так погано, як хотілось би росіянам.
Вітаємо в студії Жаклін Пиздуненко - потомствєнну гадалку в пʼятом поколєніі, у нашій вечірній рубриці #єТАРО.Отже, ШО НАМ ОЖИДАТЬ?Карти кажуть, що завтра пʼятниця. День, коли всі кабутоби работають … але мислями вже жарять шашлики на природі. І ше завтра всесвітній день посмішки. І карти кажуть: всі будуть улибаця… но не іскрєннє, а так, як ви посміхаєтесь, коли подружка вам каже : «Ти так похудала, бо ж вже опше, як корова була. А щас нічо так». Кстаті, ще завтра «день без дієт». І тут карти прямо радуються: можна буде жрать все підряд. Хотя ви і так не дуже себе обмежували в калоріях, але завтра це буде законно. Даже празнічно ! Любовна аура - актівна: карти показують, шо ввечері почнеться движ. Хтось позве «на кохве», хтось «просто прогулятись», а хтось сразу з непристойними прєдложеніями жарить разом картошку і їсти сільодку. І тут главне - не перепутать, бо «кохве» може длиться до утра. Будьте бдітєльни і одягайтесь по погоді і по планах, якіх у вас насправді нема.Робоча аура - на мінімалках: карти кажуть, шо всі будуть робить вид, шо работають. Активне переключеніє вкладок, задумчивий взгляд в монітор і глибокі вздохи - це ваш максимум ефективності завтрашнього дня.Фінансова аура - опасна: карти показують, шо ввечері гроші почнуть уходить швидше, ніж ви будете говорити «та давай ще по одній», потім «та неси цілу пляшку, шо ти ходиш туда - сюда», главне не дойти до фрази «угощаю всіх!»На цьом прєдсказанія закінчені.З вами була ваша Жаклін 🫀
Вітаємо в студії Жаклін Пиздуненко - потомствєнну гадалку в пʼятом поколєніі, у нашій вечірній рубриці #єТАРО. Отже, ШО НАМ ОЖИДАТЬ? Карти кажуть, що завтра четвер. Це саме точне предсказаніє. І ще це чистий четвер. Кажуть, що Бог сказав, що якщо в тебе непомиті вікна, то ти невіруючий. Не знаєм, кому він таке казав, але тьотя Клава з третього етажа брехать не буде. А ше завтра всесвітній день антикваріату. Поздравте колегу, яка давно вас бісить. Карти кажуть, що завтра нада буть дуже акуратним : багато очєнь дуже віруючих людей будуть мить вікна. І єсть опасность, що пішоходам знизу може впасти на голову відро, містер мускул чи швабра під крики віруючих людей «а йоп твою мать, заєбав, Іван, йди сам мий ті йобані вікна». Карти кажуть, що нада обходить всі дома подальше від вікон і стєн. Карти кажуть, що любовна аура нєгатівна: єсть шанс на возобновлєніє отношеній з бившими. Особенно з тими, яких ви заблокували в тіліфоні. Весна йде - гормони бʼють в голову і якось незамєтно ті номера розблоковуються … Будьте бдітєльни ! Слідіть за руками ! Робоча аура - позітівна : карти кажуть, що поступить пропозиція повишенія по службі. Напрімер, ви опше не служили, а тепер вас мобілізували і ви вже не гражданскій, а солдат. Оце - то карʼєрний стрибок ! Бо все, що не робиця, - так і не робиця. *запишіть в цитатник Фінансова аура позітівна : всім нещасним (пенсіонерам, напрімер) прийде від держави по 1500 гриМнів і вони стануть ахуєть якими багатими. Нєкоторі начнуть скуплять нєдвіжимость в Кііві, нєкоторі - почнуть вкладатись в строітєльство готелей в Букавєлі. Вопщем, не жизнь - казка ! Всі остальним, кому 1500 гриМнів не положена, дєнєг не хватає даже на перших 3 позіциі з 115 зі списку, шо вони написали щоб купить на Пасху. На цьом прєдсказанія закінчені. З вами була ваша Жаклін 🫀
Вітаємо в студії Жаклін Пиздуненко - потомствєнну гадалку в пʼятом поколєніі, у нашій вечірній рубриці #єТАРО. Отже, ШО НАМ ОЖИДАТЬ? Карти кажуть, що завтра неділя. Це саме точне предсказаніє. Завтра дуже важний день. І нєт, це не із-за Вербної неділі, до якої, ви, кстаті, вікна так і не помили, безбожники. І оце не нада шукать отмазки про то, що вікна немиті, бо їх вибило вибуховою хвилею. Це все отговоркі. Вікна нада мить полюбе ! Так от, завтра важний день - День тромбона. І ще завтра День совісті. Але так, як Жаклін безсовісна і не грає на тромбоні, то прийдеться празнувать Міжнародний день супу. А ви вже самі вибирайте шо імєнно стане причиною келішка кави в 12 утра. Карти кажуть, що любовна аура негатівна. Якийсь валєт чірва (тоєсть молодий бландін) буде до вас підкатувать. Не вірте ні одному слову ! Чірвові вальти - це мамині черешні. Для мущин випадає туз. Презсказаніє неблагопріятне. Камєнтіровать не будем, але з кумом не напивайтесь, якщо шо. Робоча аура - нєгатівна : пікова шистьорка випадає. Це значить, що якась скотина на роботі на вас точить зуба. В понеділок візьміть з собою на роботу шпильку на одяг, а як будете чіпляти, промовляйте : «я не далбайоб, я в таку фігню не вірю».Фінансова аура нєгатівна : треба все куплять. Все дороге. Всього нада багато. Гурки по 200 гримнів - як в цьом світі мона жить ? Карти кажуть, шо у всьому винуватий якийсь сивий барига. Хз хто то. На цьом прєдсказанія закінчені. З вами була ваша Жаклін 🫀
❗️Ворог вчергове змінює тактику застосування бортів стратегічної авіації. ✈️ Цього разу, особливістю атаки стало те, що практично усі борти, які приймали участь у нанесенні ракетного удару по території України, здійснили виліт з аеродромів «Українка» та «Бєлая» на Далекому Сході. ✈️ Лише 1 борт Ту-160 вилітав з аеродрому «Енгельс», проте пусків ракет не здійснював. ✈️ Щодо спорядження бортів, то 2 Ту-160, які здійснювали пуски ракет, раніше спорядились на аеродромі «Енгельс» та здійснили передислокацію на Далекий Схід.✈️ Щодо Ту-95МС, то 2 з 5 залучених бортів, були споряджені також на Енгельсі, ще 3 борти спорядили на Далекому Сході. 🚀 Середнє навантаження на борти склало 4 ракети повітряного базування.📡 Тепер можна констатувати, що спорядження бортів відбувається не лише на Енгельсі, а й на Далекому Сході, що на думку росіян мало би створити нам проблеми, щодо відстеження та підготовки бортів то наступної атаки, проте за наявності супутникових знімків та даних розвідки - цих проблем не буде. Будь який рейс транспортної авіації на Далекий Схід, який доставляє крилаті ракети, відстежується, а значить і з обізнаністю щодо планів ворога теж змін не відбудеться. 🫡 Під час вчорашнього вильоту бортів стратегічної авіації, ворог намагався зненацька здійснити атаку, проте, найкращим фактом, що цього не відбулося, є статистика збиття засобів нападу, силами протиповітряної оборони.
⚡️ ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 19 РАКЕТ ТА 453 ВОРОЖИХ БПЛАУ ніч на 07 березня (з 18:00 06 березня) противник завдав комбінованого удару по об'єктах критичної інфраструктури України із застосуванням ударних БпЛА, ракет наземного та морського базування. Усього радіотехнічними військами Повітряних Сил зафіксовано 509 засобів повітряного нападу:- 2 гіперзвукові ракети "Циркон" (район пуску – ТОТ АР Крим);- 13 балістичних ракет Іскандер-М/С-400 (райони пуску – Брянська, Курська, Воронезька обл., рф); - 14 крилатих ракет "Калібр" (район пуску – акваторія Чорного моря);- 480 ударних БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас і безпілотники інших типів із напрямків: Брянськ, Курськ, Орел, Шаталово, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ – рф., Гвардійське, Чауда ТОТ АР Крим, близько 290 із них – "шахеди".❗️ Основні напрямки удару – Київ, Харків, Житомирщина, Хмельниччина та Чернівецька область.Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.💥 За попередніми даними, станом на 09:00, протиповітряною обороною збито/подавлено 472 цілі – 19 ракет та 453 безпілотники різних типів:- 8 балістичних ракет Іскандер-М/С-400;- 11 крилатих ракет "Калібр";- 453 ворожих БпЛА різних типів.Зафіксовано влучання 9 ракет та 26 ударних БпЛА на 22 локаціях, а також падіння збитих (уламки) БпЛА на п'яти локаціях.Інформація щодо однієї ворожої ракети уточнюється.На жаль, внаслідок чергової російської терористичної атаки є загиблі та постраждалі у місті Харків. Висловлюємо співчуття рідним та близьким... Атака триває, в повітряному просторі ворожі БпЛА. Дотримуйтесь правил безпеки!Тримаймо небо!
Вітаємо в студії Жаклін Пиздуненко - потомствєнну гадалку в пʼятом поколєніі, у нашій вечірній рубриці #єТАРО. Отже, ШО НАМ ОЖИДАТЬ? Карти кажуть, що завтра грьобаний понеділок. Це саме точне предсказаніє. Будьте увєрєні - весна приносить не токо пріятні сюрпризи, але й сюрпризи у вигляді собачого гімна з-під снігу і початку Третьої світової з першого дня. Робоча аура позітівна. Ніхто ніхуя робить не буде, бо всі будуть триндіть про Дубаї. Негатівна робоча аура буде токо у ескортниць, яким накрився предстоящій заробіток мідним тазом. Фінансова аура нєгатівна : вас заєбуть з проханнями позичити гроші до зарплати. Но ви вже маєте досвід в позичаннях і тому з порогу будете всіх посилати. Із-за чого атмосфера буде недружелюбна. Ви даже вспомните як минулого року заплатили 70 гриМнів за пиво, коли кум сказав шо забув свій кашильок. Подзвоните йому і поставите на щотчік. Врємя - дєньгі, дєтка. Любовна аура позітівна: ви так одне одного задовбали за вихідні, що день, проведений окремо від вашої другої половинки, дасть ковток свіжого воздуха, прямо як із освєжителя «морський бриз». Ввечері ви буде раді побачити знову всіх своїх домашніх, і вони навіть не будуть вас бісити. Но це неточно. На цьом прєдсказанія на завтра закінчені. З вами була ваша Жаклін 🫀
ЧЕРНІГІВЩИНА, 150 КМ ДО КИЄВА: ЯК УКРАЇНЦІ 36 ДНІВ СТРИМУВАЛИ НАВАЛУ РОСІЙСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВОточити Чернігів намагалося понад 30 тис. російських військових. Їм протистояли 2,5 тис. українських бійців.У селі Новоселівка поблизу Чернігова є пагорби. Вони тягнуться 2 км вздовж траси.До центру Чернігова звідси — 9 км по прямій, до Києва — 150 км. П’ять тижнів, тобто 36 днів, від 24 лютого до 31 березня, на цих пагорбах і поблизу точилися криваві бої. Тут застрягли росіяни, які збиралися взяти Київ за три дні.24 лютого північ Чернігівської області було окуповано. Колони ворожої техніки, що рухалися з північно-східного напрямку, заходили хвилями через пункт прикордонного контролю “Сеньківка”. Там сходяться кордони трьох держав: України, Росії та Білорусі, там на полі є монумент Дружби слов’янських народів.Росіяни розставили техніку в окупованих селах і селищах під Черніговом.Російські солдати вбивали і катували селян в окупованих селах.24 лютого на пагорбах біля Новоселівки зайняв позиції батальйон 1-ї танкової Сіверської бригади, що базувався в селищі Гончарівське.За даними ОК “Північ”, на новоселівському напрямку було вбито близько 700 росіян і вдвічі більше поранено. Українці знищили понад 30 з 90 броньованих машин, чотири “Гради”, два “Урагани”, по десять “САУ” й танків. Втрати українців — до сотні загиблих і близько 300-400 поранених, а також четверо полонених. За матеріалами https://myrotvorets.news/chernihivshchyna-150-km-do-kyieva-yak-ukraintsi-36/