Source
1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо | 🏼 Головний тренер «Динамо» Ігор Костюк відповів на питання представник...
694 Views/Reach
2026-03-19 14:46
Message №72733
👉🏼 Головний тренер «Динамо» Ігор Костюк відповів на питання представників ЗМІ після матчу 21-го туру Української Прем’єр-Ліги проти «Олександрії» (5:0):🗣 Ми не знали до матчу, за якою схемою гратиме «Олександрія». Ми думали, що вони гратимуть у п’ять захисників. Але треба віддати належне, вони хотіли сьогодні грати в футбол, розташувалися в чотири захисники, перехідні фази були добре налаштовані. Для нас це добре, коли суперник не закривається, є вільний простір, коли команда грає в футбол. Ми розуміємо, в яких фазах ми можемо домінувати, й сьогодні це принесло результат.Стосовно того, що ми перемогли в шести поспіль матчах цього року, то ми прагнемо перемагати в кожному матчі. Сьогодні був дуже потужний матч і фізично, і емоційно. Ми наголошували гравцям на тому, що далі буде пауза, ми відпочинемо, але цей матч потрібно вигравати та діставати з себе всі сили й емоції.Напевно, найближчим до ідеалу був матч із «Поліссям», коли перехідні фази працювали. Ми бачили в другому таймі після коректив у перерві, як наша команда розташовувалася і які моменти створювала завдяки швидким переходам. Напевно, другий тайм матчу з «Поліссям» - це та гра, до якої ми прагнемо.Редушко? Він робить перші кроки в команді на дорослому рівні. Тому, звісно, я переживаю. Але він віддячує, він працює. Не все виходить, але він дослуховується до підказок, і завдяки цьому він сьогодні забив. У попередніх матчах у нього були моменти, але він не забивав. Сьогодні забив, прорвало. Сподіваємося, що це дасть йому поштовх. Зараз він їде в молодіжну збірну з хорошим настроєм.