Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Дурдом на призьбі
Added 06 Jan 2025

Дурдом на призьбі

@durnapryz
Number of subscribers: 1 126
Photos: 1,470
Videos: 779
Links: 1,180
Description:
Запасний аеродром одноіменної фізбучної групи
Source

Дурдом на призьбі | Кілька думок перед обстріломБолотний фюрер неочікувано заявив, що есве...

Telegram community logo - Дурдом на призьбі Дурдом на призьбі @durnapryz
804 Views/Reach 2026-05-29 21:05 Message №2793
Кілька думок перед обстріломБолотний фюрер неочікувано заявив, що есвео скоро може закінчитися! Авжеж він його не хоче закінчувати, він хоче воювати поки йому на цвинтарі прогули не перестануть ставити. Але він: 1. Розуміє, що в нього пизда з військом і мобілізацією. Сільна устали од вайни. І треба дати цим ішакам якусь моркву щоби перли далі. А всі знають, що ніщо так не надихає російського військового як морква в сраці впереді ідущого товариша 2. Сильно бздить після заяви Китаю про те, що їм не подобаються обстріли Києва.Бо Талібан який би братьський не був, але зі зброї може поділитися тільки камінням і палками. 3. Хоче показати Трампу, що він не некрофіл, а копрофаг. 4. Наші успіхи на фронті зараз настільки охуєнні і ми їх так задрочили, що вони би вже і ядерну бомбу на Київ скинули, якби вона в них була. НПЗ горять, сухопутка в Крим прострілюється, територій Сили оборони звільнили більше ніж втратили, транш в 90 млрд євро Україні погодили. Тут би якось вилізти з ситуації поки пиво в Москві не по 80 гривень...Вони вже явно розуміють, що не виграють війну, але що з цим робити, крім сердито усратися в чемодан, їхній лідір не знає. Пуляти ракетами по ще одному макдональдсу, може у карателів хунти не буде чізбургерів і вони здадуться...А загалом, це настільки хуйовий гнилий народішко, що вони можуть влаштувати обстріл не сьогодні, коли ми вже зібрались і настроїлись, а завтра, чи в неділю, чи будь колиЦе єдине, що їм лишилося - виття сирен. Безсилий вий голодного упиря, що вже розуміє - скоро сонце, а він застряг ногою в пижженому унітазі з БучіДобраніч, Націє. Зустрінемось в метро 😉