Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Дурдом на призьбі
Added 06 Jan 2025

Дурдом на призьбі

@durnapryz
Number of subscribers: 1 126
Photos: 1,470
Videos: 779
Links: 1,180
Description:
Запасний аеродром одноіменної фізбучної групи

👥 Number of subscribers

1 126
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: -4

📊 Messages per Day

0.2
Last day: 0
Week average: 0.6
Average per day: 0.2

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 804 26-05-29 21:05
Кілька думок перед обстріломБолотний фюрер неочікувано заявив, що есвео скоро може закінчитися! Авжеж він його не хоче закінчувати, він хоче воювати поки йому на цвинтарі прогули не перестануть ставити. Але він: 1. Розуміє, що в нього пизда з військом і мобілізацією. Сільна устали од вайни. І треба дати цим ішакам якусь моркву щоби перли далі. А всі знають, що ніщо так не надихає російського військового як морква в сраці впереді ідущого товариша 2. Сильно бздить після заяви Китаю про те, що їм не подобаються обстріли Києва.Бо Талібан який би братьський не був, але зі зброї може поділитися тільки камінням і палками. 3. Хоче показати Трампу, що він не некрофіл, а копрофаг. 4. Наші успіхи на фронті зараз настільки охуєнні і ми їх так задрочили, що вони би вже і ядерну бомбу на Київ скинули, якби вона в них була. НПЗ горять, сухопутка в Крим прострілюється, територій Сили оборони звільнили більше ніж втратили, транш в 90 млрд євро Україні погодили. Тут би якось вилізти з ситуації поки пиво в Москві не по 80 гривень...Вони вже явно розуміють, що не виграють війну, але що з цим робити, крім сердито усратися в чемодан, їхній лідір не знає. Пуляти ракетами по ще одному макдональдсу, може у карателів хунти не буде чізбургерів і вони здадуться...А загалом, це настільки хуйовий гнилий народішко, що вони можуть влаштувати обстріл не сьогодні, коли ми вже зібрались і настроїлись, а завтра, чи в неділю, чи будь колиЦе єдине, що їм лишилося - виття сирен. Безсилий вий голодного упиря, що вже розуміє - скоро сонце, а він застряг ногою в пижженому унітазі з БучіДобраніч, Націє. Зустрінемось в метро 😉
👁 1,190 26-03-05 16:05
10 хороших новин 5 березня👉🏻 Непереможна українська армія продовжує покращувати українські позиції на переговорах. В ході контраступу наші сонечки звільнили вже дев'ять населених пунктів на Олександрівському напрямку. Тобто за два тижні ми звільнили більше території ніж втратили з початку року. Чому ж тоді зараз так мало пишуть про контрнаступ, спитаєте ви, а я хз. Може, щоби під руку не пизділи👉🏻 Абізяннік на поки що окупованих територіях також не скучає – наші сонечки активно вичавлюють їм очі, себто мінусують РЛСки, що робить місцевим макакам дуже тривожно і боляче, оскільки наступним кроком обов’язково прилетить по їхнім зеніткам, штабам і пижженим корчам. А захищатися доведеться молітвой і біноклями 👉🏻Новоросійськ вперто продовжує прикидатися, що відбивається від наших атак. Підсвічує ці героїчні потуги палаючий нафтоперевалочний комплекс "Шесхаріс". Ситуація в порту Новорсійська доводить, що лоханки чф рф приповзли сюди з Балаклави помирати. А ще стараннями зразкових російських зенітників у них не стало нової дорогої зенітки😊 👉🏻 Не дивно, що на таких нервах ППО рф обстріляла багатоповерхівки у Волгограді, Бєлгороді і Ростовській області. Довелося навіть збити власний Мі-8, але він, до страшенного розчарування усього гарнізону, впав не на ще одну з багатоповерхівок, а на пустир. І тепер ще доведеться скидатися цьому рукожопому карлсону на похорон👉🏻 Воєнно-морські сили на цьому тижні мали час і натхнення, тому вивели із зони комфорту корабельний гелікоптер Ка-27. Тепер він в Чорному морі і вже за три місяці родина пілота, плескаючись в його водах, зможе відчути себе ближче до папкі👉🏻 З полону повернулися ще 200 українських Героїв👉🏻 У Середземному морі підсанкційний російський газовоз, що прямував у Китай із Мурманська, раптово загорівся ідеєю припинити існування. І хуй з ним з газом, на болотах того газу – хоч дофіга, а от самі газовози – в дефіциті. Сім років тому партію з 15ти замовили в Південній Кореї, отримали за цей час тільки один. Ще кілька таких прикладів отріцательной живучесті і газ в Китай доведеться возити в жопі марії захаровой. 👉🏻Прилетіло на електропідстанцію Тамань в краснодарському краї, через яку проходять усі чотири нитки енергомосту в Крим👉🏻 Поки росія вусами піскова розповідає, що вони, виявляється, не отримували від Ірану жодних звернень про допомогу (бо зранку у суботу поставили Хаменеї наш недозвон), наша божественна ППО висувається до Еміратів з майстер-класами. А взагалі їбанутися: 2022-2025 рік – українці просять закрити над ними небо від шахедів; 2026 рік – українці навчають арабів, як закрити своє небо від тих же шахедів. 👉 І остання новина з серії: коментувати - тільки портити. Літак з росіянами, які тікали з Дубаю через ракети, не зміг приземлитися в рф через дрони...Підписуємося, бо брак русофобії шкодить майбутньому
👁 1,090 25-12-14 23:14
10 хороших новин на 13 грудня👉🏻Непереможна українська армія прикрасила по останній моді Ярославський НПЗ, а російська лаптєнога армія - багатоповерхівку у Твері, спаливши к хуям перший-четвертий поверхи😊👉🏻Також непереможна українська армія виїбала і висушила лаптів у Купʼянську. Блискуча операція, що дозволила нашим прорвати кіллзону і вийти на Оскол. А лапті ж тільки рапортували путьке, що Купянскнаш. Ваш-ваш, воші підзалупні, багато хто з вас назавжди там залишився - органічним добривом для майбутніх городів. А командування російської армії зробить все, щоби ваші матрьошки з приплодом передохли з голоду, бо вивсьовроті і це не величезні втрати, а СЗЧ🤣👉🏻 У чорному морі уражено третій танкер росіянського тіньового флоту. Ердогану дуже не нравиться, але він взагалі має нам дякувати, бо підбили філігранно, пошкодивши ходову і не допустивши витоку нафти. А то довелося би турецькому президенту ще пояснювати своєму народу, якого чорта нафтова пляма псує їм туристичний бізнес на новий рік. Так шо здається ще два-три танкери і путькінфлот буде посланий плавати в іншому напрямку. Де ми його також дістанемо😈👉🏻Ми таки зупинили роботу тієї болотної нафтової платформи «Лукойл-Нижневолжскнефть» у Каспійському морі. А це, на хвилиночку, видобуток нафти й газу з понад 20 свердловин. Що ще раз доводить два факти. Перший: українці - дуже миролюбна нація, але краще не вибішувати. Другий: якщо вже вибісили - пизда. Бо ми можемо бути такою скалкою в дупі, що навіть Моссад здригатиметься👉🏻Продовжуючи тему, Роснефть, схоже, попросили з Казахстану, поки ми не розбомбили к хуям весь Каспійський трубопровідний консорціум. Шкода канешно, що доводиться робити казахам неприємне, вони класні, вони нам як брати, ми дуже любимо казахів, але колись вони зрозуміють, що позбавляючи їхню країну чогось російського ми робимо їм послугу👉🏻 В якості гола в роздягальню ми ще поламали в Каспійському морі судна "Композитор Рахманинов" та "Аскар-Сариджа" з вантажем воєнної техніки. 👉🏻Поляки затримали чорного археолога александра бутягіна. Чмоня після окупації Криму не тільки продовжив копати в античній Керчі, віддаючи русні наші унікальні артефакти, а й таскався по світу з платними лекціями, думаючи, що нічого йому не буде і українські санкції це як комарячий писк над вухом. Але трішки прорахувався 😈українські спецслужби - самі злопамятні спецслужби у світі 😈 так шо ложкой підлогу в камері тепер будеш копать, шліман на мінімалках 👉🏻 А ще Польща демонтувала пам'ятник радянським окупантам в містечку Машево. Ще один акт чудової вопіющої русофобії і чорної невдячності до безкорисних асвабадітелей. Поверніть його ім із гармати, у вас же є кілька гарних у Вавелі😊👉🏻Петиція про заборону російськомовних версій українських сайтів зібрала необхідні 25 тисяч голосів за день. Як я тішуся з того, що все менше в нас цієї акокойразніци і все менше толерується небажання знати державну мову. російська має втратити статус міжнародної і отримати статус мови-паразита, який пробрався в десятки мов інших націй і жрав їх зсередини, щоби потім сито посміхнутися і заявити, що ніякої української, білоруської, кримськотатарської, узбецької тощо мови не було.👉🏻До речі, в Україні надрукували першу книжку на папері з перероблених донцових, толстоєвських і лук’яненків❤️Підписуємося, бо брак русофобії шкодить майбутньому
👁 1,160 25-12-09 17:38
10 хороших новин на 9 грудня 👉🏻Катапульта російського бомбардувальника ліквідувала льотчика і штурмана, тупо розмазавши їх по стелі ангару авіаційного полку👉🏻Борт АН-22 міноборони росії почав розсипатися у повітрі і совершив жорсту посадку вдребезги, перетворивши одразу сімох росіян на хороших росіян👉🏻 Бомбардувальник, який пиздував до кордону з Україною, скинув бомбу на електропідстанцію в Бєлгороді👉🏻 МіГ-29 згорів на аердромі «Кача» у Криму після візиту українських безпілотників. Пам’ятаєте, як ми під час повітряних тривог бажаємо їхнім їбаним літакам гепнутися на свої ж будинки? То здається небеса нас почули😊👉🏻На росії показали нові моделі «Волги»: виявилося, що це хуйові копії китайської Geely, К-40 це Geely Atlas, C50 і K50 – Geely Preface і Geely Monjaro. Путін - це хуйова копія Сі Цзіньпіна. А росія - це не копія, неможливо знайти друге настільки ж хуйове як вони 👉🏻 Трампа оп’ять довели. Людина вже плутає океан з морем, острів - з півостровом, а себе - з Обамою. І все через той КримНам теж через нього болить, Дональд Фредович, нам теж. Тільки механіка болю, знаєте, інша... І тут пацани з Трої просили передать, що третя світова - так третя світова, але їм наступного літа впозарєз треба на пляж в Феодосію.👉🏻 В Одесі закрили від публічного огляду дерев’яними плитами пам’ятник пушкіну на Біржовій площі, а Києві частину Лаврської перейменували на Мазепи і встановили його погруддя у Києво-Печерській лаврі. На росії пердаки від цього палають так, що вони, здається, вперше злітають в космос без помочі Америки👉🏻 Турецький судновласник Besiktas Shipping припиняє всі операції з болотним рейхом після атаки пошкодження їхнього нафтового танкера Mersin. Причина вибухів наразі не встановлена, але кмітливі турки все зрозуміли з першого разу 😎👉🏻Нідерланди виділяють нам ще €250 млн на озброєння та безпілотники👉🏻 Непереможна українська армія довела нас до того, що удари по російських бензоколонках і заводах вже не викликають колишнього захвату, і навіть стовп вогню на місці абізянського складу бека лише на хвильку осяює нашу помиральну яму. Розбалували. Просто вона нас дуже любить, наша армія, і кожного дня старається чимось порадувати. Щоби ми там трималися і вистояли. Інакше навіщо їм це все.Підписуємося, бо брак русофобії шкодить майбутньому
👁 894 25-10-25 21:27
10 хороших новин на 25 жовтня👉🏻Непереможна українська армія то пиздець яка розумна армія. Хімічні заводи у Брянську та Башкірії і механічний у Мордовії тепер всі свої порохи і гранати направили на місцевих, які весь цей час сумлінно працювали, щоби було чим бомбити українські міста. Цеха складалися наче карткові будиночки, нагадуючи про метафори найкращих російських поетів. Скільки прекрасних похорон з горами сухариків “чорна ікра” і ріками майонезу їм тепер прийдеться влаштувати! Скільки тисяч влада розпиляє на гвоздичках і дошках пошани! А ці чудові гроби, у яких не розпізнати профіль кормильця, що назавжди сплавився в одне з галошами заступниці завгоспа… Так дєржать, сумлінні робітники російської оборонки. Ваші діти мають право на краще життя в сирітських інтернатах для гарматного м’яса наступних есвео!👉🏻До новин зі світу безпозвоночних. Криворука кримська ППО так старалася відбити нашу атаку, що уїбала по своєму ж літаку, але жодного безпілотника над НПЗ збити не змогла. З іншого боку, чого можуть навоювати зрадники👉🏻Емоційна гойдалка Альфредовича досі на на нашому боці, тому нахуй зустріч з путькой, здрастуйте санкції проти роснєфті та лукойла “через відсутність серйозних намірів щодо мирного врегулювання війни в Україні”. Ціна на російську нафту одразу гепнулася нижче $50 за барель.путька мяукнув щось в стилі медведева “нічего не больно куріца довольна”, на що гонорова рижа бестія стримано відповів: «Добре, я радий, що він так вважає. Я повідомлю вам про це через 6 місяців». І подзвонив в Індію та Китай. Після чого індійські НПЗ виявилися готовими скоротити імпорт російської нафти, а Китай - поговорити. І тут неважливо, що Сі оголосить, аби зберігти путьке те, що на росії вважається обличчям. Якщо коротко, росіянушки, ви скоро будете ще менше їсти🙈👉🏻Про всяк випадок наші сонечки продовжують робити так, щоби лаптям було нічого продавати. Серія вибухів на Башнафта-УНПЗ. В Криму догорає Феодосійський нафтовий термінал. Уражено Саратовський НПЗ. Далі буде👉🏻Євросоюз затвердив 19 пакет санкцій, заборонивши імпорт російського пердежа скрапленого газу. Але найбільший відгук на болотах очікувано викликала заборона поставки унітазів. По скрепам ударили. По настільки больному, що навіть путька виступив, мовляв, як же Європа тепер буде без наших унітазів. Ніхто з його обісцяних поплічників не взявся пояснювати йому різницю між імпортом і експортом. Зет-воєнкори взяли удар на себе і заявили, що раз так, значить вони ще більше унітазів наворують в Україні. Дуже вже з них вкусно їсти ролтон. Особливо з беушних👉🏻росія втратила підстанцію Вешкайма в Ульяновській області - це електропостачання до центральних регіонів. Кілька міст Брянщини і Бєлгород сидять без світла. Так буває, коли бʼєш по енергетиці України👉🏻Захарова верещить, що недопуск російських плавців до чемпіонату Європи - це нацизм. І правда. Треба було допустити збірну “ДНР”, хоч би подивилися на воду😂👉🏻Корецький монастир - всьо. Доведено, що синод рпц досі призначає керівницю та затверджує його статут. Я не знаю, як можна в 2025 році в Україні одночасно вірити в бога і росію, але дивлячись на такі розклади розумієш, що бляді - це не ті, хто мерзнуть в очікуванні клієнтів на об’їзній👉🏻Чеські волонтери за 48 годин зібрали гроші на ракету Фламінго. Обожнюю ці чеські ініціативи👉🏻 У Каневі демонтовано пам'ятник Аркадію Гайдару. Це той який «Тимур та його команда». В Одесі, щоби не спровокувати заворушення, делікатно демонтували молотками меморіальну дошку Маринеска.А на Закарпатті, після того, як було доведено, що то у центрі не братська могила, знесуть і радянський пам’ятник. Україна у цьому єдина - щодня потроху витравлювати у себе залишки російської плісняви. Щоби онукам тих, хто зараз годується маминим молоком у бомбосховищах, вже ніколи не доводилося розбиратися у типах бойових безпілотників.
👁 1,160 25-08-18 17:45
10 хороших новин на 18 серпня👉🏻абізяни начиталися новин про зустріч свого головного копрокадавра із Трампом, збадьорилися, що пахан зараз все порішає, прискакали в Зелений гай, розгорнули свою задристану тряпку. Тільки наготувалися на фотосесію, як появилися наші фотографи... А у них зараз такий настрій, що хоч воду заряджай. Фотосесія вопщем удалась, але в Тікток її уже не викладеш 😈І так майже всюди. На Донеччині зачистили Грузьке, Рубіжне, Нововодяне, Петрівка, Веселе, Золотий Колодязь. Воплі “бляяя, Азооов!”, кажуть, досі лунають над посадкою👉🏻Київський режим тим часом продовжує віроломні терористичні атаки на мирну російську військову промисловість. Завод шахедів у Татарстані, радіозавод у Пензі, приладобудівний в Арзамасі. НПЗ в Сочах, Афіпський, Саратів і Сизрань. Глибинним росіянам дихати нема чим, смрад отечества такий шо викликає галюцінації про дострокові президентські вибори🤣Приємна побочка - у русні тепер нема бензину👉🏻Через вибух на збройовому заводі «Еластик» подохли 11 і госпіталізовані ще 135 лаптів. Але то не ми. Навернає 😊👉🏻На військовому аеродромі в Саках сильно поламалися три літаки Су-24 і непоправно - Су-30СМ. В Астраханській області потопили нашпигований шахедами порт Оля.Буксир «капітан ушаков» затонув уже сам. Мабуть вирішив, що він подлодка. В битві за плавучість у цій країні перемагає тільки гівно.👉🏻 наша постійна рубрика “гієна огнєнна”. Біля Туапсе змило міст і потопило десятки будинків. Був ще смерч, але заходити на цю помийку побрезгував.На Камчатці хвиля цунамі змила завод. У Підмосковʼї блискавка спалила будинокВ Уфі обвалився гуртожиток. У них не було ні шторму, ні цунамі. У них там просто Росія. Гуртожиток став 31 житловою будівлею, що обвалилася за півроку👉🏻Пентагон замовив для нас велику партію ракет Amraam Німеччина - пакет військового обладнання на $500 млн.Рада ЄС у- 3,056 млрд євро. Норвегія - $100 млн на газАзербайджан виділив $2 млн гумдопомоги. Це може не так відчутно, порівняно з ракетами, але як це боляче для кремлівського натоптиша, який досі надрочує на відновлення сср👉🏻Індія таки закінчує історію з купівлею російської нафти і переключається на інші джерела: вже купили 22 млн барелів не російської.Ефіопія відмовилася здавати Росії в оренду літакиЛатвія виставила на аукціон «Будинок Москви», а зароблені 2 млн євро передадуть Україні.Кругом, кругом одні врагі. Да, і Лукашенко! Виявляється, його програма «купуй своє» означає не “купуй російське”. Про білоруське йдеться. Русофоб! 👉🏻В Мелітополі 5 бойових тіктокерів підірвалися на черешні😎 А генера Абачев, внаслідок удару по колоні, залишив половинку себе в Курській області.👉🏻В Україні запущено серійне виробництво ракет «Фламінго» дальністю понад 3000 км. Як на мене, воно би краще було “Гусь”, але “Фламінго” тоже непогано.“Розовий фламінго - дитя заката Росії” Вимбачте, шутка для олдів👉🏻Російська бюджетна діра через падіння доходів виросла до 5 трлн рублів. Єдиний бізнес, який показав на росії темпи зросту - ритуальній, на 16%. Все настільки погано, що з липня не публікують демографічні показники. Все настільки погано, що есвеошникам майже вполовину порізали виплати👉🏻Путька ні в чому не переконав Трампа. Почварі підстелили червону доріжку, аби не натоптав, кривлячись вислухали його маразматичний бубньож і шуршання бумажками і гидливо відправили назад навіть без спільного обіду, після чого взялися мити та провітрювати. Авжеж це все було подано лаптями як неймовірна перемога, респект, уважуха і повернення у світову політику. Але блять - ви коли віддираєте шпалеру, щоби подивитися, як сильно стіна заражена пліснявою - це ж не означає, що ви відтепер визнали плісняву повноправним членом родини. Ви оцінюєте масштаб і підбираєте відповідні хімічні засоби. А ви підписуйтеся, адже брак русофобії шкодить майбутньому
👁 1,240 25-07-15 20:12
10 хороших новин на 15 липня👉🏻Непереможна українська армія наколотила лаптям п’ять оборонних заводів: сергієвопосадський НДІ прикладної хімії, де роблять бойові частини для шахедів, Краснозаводський хімічний (порохи), Азовський оптико-механічний (приціли, далекоміри, тепловізори), Луховицький авіаційний (модернізація мігів, аби вони всі на російські будинки попадали) і оренбурзський механічний (артилерійські гільзи і деталі для РСЗВ).На цьому фоні Трамп під’юджує Зеленського, чи може він посилити удари по росії, а Німеччина запросила у Штатів для нас пускові установки з дальністю 2 ти км. Лише для стримування. Виключно для стримування😈 👉🏻Виявляється, русіш швайне дуже не подобається спати в аеропортах. Тренуйтеся, виблядки, скоро ви будете спати в метро. Вороніж он вже приєднався до чату, у них мінус 24 лаптя трьохсотими, бо в цю гру про безпілотники, виявляється, можна грати удвох. Як вам, звук пікіруючого на ваш дім безпілотника, подобається? А чотири роки тому його можна було би зупинити вигуками «нєт вайнє». 👉🏻Ексміністр транспорту рф застрелився заднім числом. Прілічна людина би це зробила після транспортного колапсу, що ми їм влаштували, але типова русня як завжди просто проворовалася і вчасно не знайшла картатого коцика.Замначальника відділу Мінтрансу проявив більшу оригінальність і відкинув лапті після того, як різко підвівся на нараді. Віце-президент «Транснафти» теж різко встав і вийшов з вікна своєї квартири на Рубльовському шосе. 👉🏻Тим часом ГУР допомагають тим, хто не визвався добровольцями. На Херсонщині вибухнув шевролет, напхом напханий абізянами з центру БпЛА «Барс-Сармат». Нарешті хоч хтось із команди Рогозіна максимально наблизився до космосу😂👉🏻Наша постійна рубрика «командырявые». На Курщині закобзонили комбрига 155 морпіхів Сергія Ільїна. До речі, його попередника також забаранили в Курській області.👉🏻Болотний рейх обісрався на саміті БРІКС, і цього разу навіть не в чемодан, бо моль не поїхав в Бразилію де його можуть заарештувати за ордером МКС. Сі не приїхав бо не панська це справа. БРІКС тримається на одному Китаї. А росія немов та проститутка, якій ще соромно визнати реальність, тому вона наполягає, щоби її називали якщо не світською левицею, то хоча б ескортницеюАзербайджан та Вірменія нарешті зметикували, хто в усіх цих раундах мафії – мафія і почали домовлятися самі, без блохастихКазахстан, через який з початку повномасштабки доставлялася на росію уся запрещьонка, почав гальмувати усі вантажіКругом, кругом одні врагі. І Лукашенка заглючило, збив російський дрон, який летів в Україну, правда сам в ужасі, тиждень картопляним відваром відпоювали👉🏻Наша постійна рубрика «пекельна олімпіада». Тренер, сука, з лапти! «Два роки воєнних дій далися тяжко хоч лапта і загартувала цього воїна в пилу змагань. Останні місяці воїна з позивним «Лаптозавр» «Фізрук» кидали з бойового завдання на бойове завдання, і всюди він вносив свою лапту лєпту... З 12 товаришів по службі живим залишився тільки Сергій. Тепер не стало і його...нарешті бо заїбав», – прощаються з ним у рідних Великих Мандавошках, які з цього приводу планують перейменувати у Велику Лапту.Ще наші сонечки трагічно обірвали життя дворазового чемпіона світу з боротьби куреш Сергія Павлика. За мобілізацію цього 130-кілограмового амбала місцевий воєнком отримав як за двох, і ще котлету від сім’ї яка заїбалася його годувати. Не здивуюся, якщо наші вальнули його зі стінгера, бо прийняли за шишигу з мангалом.👉🏻 Я собі в нотатках зазначила розписати про блискавку, що вбила трьох лаптів на пляжі в Тульській області, міст, що впав разом із хресною ходою на Вологодщині і фестиваль метання гівна в Пермі, який не побив свій минулорічний рекорд (навіть фестиваль гівна на росії не побив свій минулорічний рекорд), але тепер дивлюся і розумію, що ніякими шутками мені вже цього не перешутіть.Підписуємося, адже брак русофобії шкодить майбутньому
👁 1,100 25-05-11 06:33
Ми так говоримо, бо у нас вже є готовий текст діда, слухайте.Кхе-кхе, дорогие росияне, пук-среньк.Чмоньк нас надули половцы, пук-среньк.Кхе-кхе, Запад хочет нас обмануть перемирием, кхе-кхе.Но мы кхе-кхе стерпим, и продолжим убивать своих мужиков, пук среньк.Кхе, как в анекдоте, арешник прилетел, он у нас есть, кхе пук среньк.Чмок чавк, мы обязательно достигнем целей, но я их забыл, поэтому вот вам новые цели, пук среньк.Запад! Запад! Деды воевали, кхе, а запад не благодарен, переписывают историю, пук среньк, неандертальцы креманьйонцов ебали, появилась россия, пук-среньк.Кхе кхе кхе, поменяйте телогрейку, кхе, кхе. Дорогие росияне, мы будем воевать до последнего кацапа, бо мне на старости скучно, но я в этом не виноват, виноват однополярный запад, кхе кхе, телогрейку дайте! Мы частично достигли целей, кхе, цели у нас пиздец, кхе, а я уже говорил, да? Кхе кхе, ну повторюсь, все, как в том анегдоте, про арешник, кхе акхе.Чавк чмок.Дорогие росияне, АЧП ДПЧ!Мы предлагали мир, украинцы нарушили, мы святые, кхе кхе, АЧП, надо депнуть на СВО ещё пол миллиона ваших мужиков, бо запад, пиздец коварный, кхе кхе!Написати нам | Мерч | Підтримати канал
👁 829 25-04-08 05:54
Це друга частина. Перша - перед нею. Цьом 😊👉🏻 За цей місяць наші сонечки перестріляли купу абізянських спортсменів. Це вже яка нестача м'яса на великій прекрасній расії, якщо тільки спортсменів стільки в расход пішлоТриразового призера чемпіонатів Бурятії з боксу Лапшакова Призера Паралімпійських ігор Работницького.Чемпіона Росії з дзюдо, зрадника Решетила з ДонбасуМайстра з гирьового спорту СмирноваЧемпіона з джиу-джитсу НовіковаШахового тренера-зрадника з Криму ХарутуХокеїста «Сокіл-99» Костантинова (шкода блять, що не Овечкіна)Екзотика - бурятського лучника Хальбаєва. Їбанько мало шестеро дітей і все одно поперлося в окопи. Алкоробінгуд блятьФутболістів, братів Расула та Тимура Амірових. Ще одного зет-футболіста - Дмитра Сєннікова (Локомотив). Ще одного - гравця «Металурга» Геннадія Макаричева. І ще одного – крисіяніна Олексія Яблонського. Там їх у пеклі вже набереться ціла команда. Яка і там в усіх відсмоктуватимеЧемпіона світу з танкового біатлону, якогось Цидипова, який встановив світовий рекорд швидкості на танку, але наші ракети виявилися швидшими. Тому що треба працювати не 24/7, а головою 👉🏻Наша постійна рубрика «командырявые». Ліквідовано командира батальйону з очень пафосною назвою «Курські витязі» і очень непафосним прізвищем Крутіков. Голову йому відбили ще в рідному Курську на боксі, тож цей переможець акушерського конкурсу «мамине розчарування-1991» випхвася не до психіатра, а на війну.Отак от живеш, думаєш, що ти зірка бестіарію, а на самом ділі – кунсткамери…Підписуємося, адже брак русофобії шкодить майбутньому