Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ДСНС Миколаїв
Added 06 Dec 2025

ДСНС Миколаїв

@dsns_mykolaiv
Number of subscribers: 2 397
Photos: 15,800
Videos: 1,440
Links: 2,130
Description:
Офіційний канал ГУ ДСНС України у Миколаївській області 📲 Слідкуйте за нами у соц мережах: ✔️ Сайт: https://mk.dsns.gov.ua/ ✔️ YouTube: http://surl.li/hmqmv ✔️ Instagram: www.instagram.com/dsns_mykolaiv/ ✔️Fecebook: https://www.facebook.com/DSNSMYKOL

👥 Number of subscribers

2 397
Average/Day:: 0
Average/Week:: +11
Average/Month:: +48

👁️ Average views per message

323
Average/Day:: 282
Average/Week:: 290
ERR: 13.48%

📊 Messages per Day

1.8
Last day: 5
Week average: 2.7
Average per day: 1.8

Status change history

Officially confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 327 26-06-10 11:58
❗️Голова ДСНС України Андрій Даник: "Щиро дякую Комітету з питань правоохоронної діяльності, Верховній Раді України та народним депутатам за підтримку законопроєкту, який посилює соціальні гарантії рятувальників. Особливо вдячний Прем’єр-міністру України Юлії Свириденко та Міністру внутрішніх справ України Ігорю Клименку за послідовну підтримку рятувальників і розуміння потреб служби. Щодня наші надзвичайники працюють там, де найнебезпечніше: рятують людей після російських обстрілів, гасять пожежі, евакуюють цивільних, ризикуючи власним життям заради інших.Ухвалений законопроєкт - це не лише про гідне грошове забезпечення. Це про повагу, вдячність і визнання тих, хто щодня стоїть на захисті життя українців. Держава має цінувати своїх рятувальників так само, як вони цінують кожне врятоване життя.І найголовніше - дякую кожному рятувальнику та рятувальниці за відданість службі, мужність і щоденну працю. Україна пишається вами, а ваша робота заслуговує на найвищу повагу та підтримку". 🆘СайтFbXIGYTTT
👁 340 26-06-07 12:05
#фото_тижня💔 Ще зовсім недавно він був у строю. Поспішав на виклик, одягав бойовий одяг. Їхав туди, де люди чекали на допомогу. А тепер — тиша. Більше не повернеться додому. Не обійме рідних. Не заступить на чергову зміну. Не врятує ще одне життя.🕯У ніч на 2 червня росія забрала життя нашого побратима — майора служби цивільного захисту Антона Ярмоленка, заступника начальника загону з ресурсного забезпечення 8-го державного пожежно-рятувального загону ДСНС Дніпропетровщини.Після ворожої атаки він прибув на місце, щоб рятувати людей. Та ворог підступно завдав повторного удару. Отримані поранення виявилися несумісними з життям. Так виглядає ціна, яку щодня платять надзвичайники. За кожним виїздом на обстріл стоїть ризик не повернутися. За кожною врятованою людиною — готовність віддати власне життя. За кожною втратою — ім’я, родина, друзі, колеги та цілий світ, який для когось зупинився назавжди.Це фото — не про смерть. Воно про мужність. Про відданість службі до останнього подиху. Про людей, завдяки яким інші отримують шанс жити.Від початку повномасштабного вторгнення 117 рятувальників загинули від російських обстрілів, виконуючи свій обов’язок до останнього. Це біль, який не стихає. І пам’ять, яка не згасає.🕯🚒 Вічна пам’ять Героям без зброї.Автор фото: Сергій Ковтонюк, ДСНС Дніпропетровщини.🆘СайтFbXIGYTTT
👁 266 26-06-06 06:01
Сьогодні треті роковини підриву Каховської ГЕС. День, коли російські окупанти здійснили черговий воєнний злочин та акт екоциду проти українського народу, а все навколо, здавалося, йшло на дно.Понад 80 затоплених населених пунктів. Близько 16 тисяч людей, які миттєво опинилися в зоні екологічного лиха. Десятки загиблих, зниклі безвісти... Страшні цифри. Скалічені долі.Але там, посеред затоплених міст і сіл, під канонаду російських обстрілів та в брудній воді, стояли наші рятувальники. Діяли швидко, зосереджено, без жодної метушні чи паніки. Вони просто знали: час грає проти них, а встигнути треба до кожного.Пліч-о-пліч із волонтерами та іншими службами надзвичайники вихоплювали життя з водяної пастки. Тоді вдалося врятувати понад 700 людей та евакуювати майже 3800 осіб. І ще – понад 280 тварин. Бо пройти повз налякані очі, залишені на ланцюгах чи дахах, і покинути їх у цій біді – наші хлопці просто не могли. Рятували кожне живе серце.Вони пішли проти великої води і вистояли там, де впасти міг кожен.Пам’ятаємо цей день.🆘СайтFbXIGYTTT
👁 265 26-06-04 12:02
❗️Голова ДСНС України Андрій Даник разом із Генсекретарем НАТО Марком Рюте відвідав місця російських ударів у Шевченківському районі Києва, де ворожі ракети та БпЛА в ніч на 24 травня забрали життя 3 людейГолова ДСНС розповів про роботу рятувальників після тієї ночі, коли під ударами опинилися 32 локації столиці. Окремо згадав про удар по будівлі ГУ ДСНС у Київській області, де працювали оперативно-координаційний центр і серверна, що забезпечувала роботу лінії «101» та системи «112». «По торговельному центру біля метро «Лук’янівська» ворог випустив близько 6 ракет - одна за одною. На щастя, того дня жоден рятувальник не постраждав: ми вчасно реагували та відходили в безпечні місця. Але в ніч на 2 червня під час російського удару по Дніпру через повторну атаку загинув наш колега-рятувальник», - зазначив Андрій Даник. Він наголосив, що найбільшу загрозу для цивільного населення становлять балістичні ракети, а повторні удари по рятувальниках стали однією з тактик ворога.🔻Побачивши наслідки російських ударів та почувши історії про роботу рятувальників під обстрілами, Марк Рюте висловив щире захоплення відданістю українських надзвичайників своїй справі. Він підкреслив, що підтримка України залишається непохитною, а НАТО й надалі стоятиме поруч з українцями у боротьбі за безпеку та життя людей.🆘СайтFbXIGYTTT
👁 408 26-06-02 10:09
Голова ДСНС України Андрій Даник: «Сьогодні вкотре болить кожному з нас. У ніч на 2 червня росія забрала ще одне життя нашого побратима - заступника начальника загону з ресурсного забезпечення 8-го державного пожежно-рятувального загону ДСНС Дніпропетровщини, майора служби цивільного захисту Антона Ярмоленка. Після атаки рф по м. Дніпро він приїхав туди, де була потрібна допомога, де під завалами могли чекати на порятунок люди. Але ворог завдав підступного повторного удару. На жаль, Антон отримав смертельні поранення. 💔Важко підібрати слова, коли гинуть такі люди. Люди, які не ховалися від небезпеки, а навпаки - поспішали назустріч біді, щоб врятувати чиєсь життя. Антон присвятив своє життя служінню людям. Він був надійним товаришем, професіоналом своєї справи, людиною великого серця. Для колег він назавжди залишиться усмішкою у важкі хвилини, міцним плечем поруч і тим, хто завжди був готовий допомогти. Сьогодні ДСНС втратила свого рятувальника. Родина - сина, чоловіка, батька. Друзі - побратима. А Україна - ще одного Героя, який віддав життя за інших. Щирі співчуття рідним, близьким і всім, хто його знав! Вічна пам’ять Герою!» 🕯🆘СайтFbXIGYTTT
👁 267 26-05-28 09:43
У Чернівцях відбулася двостороння зустріч представників Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Міністерства внутрішніх справ РумуніїДо діалогу долучилися Голова ДСНС України Андрій Даник, керівники територіальних органів ДСНС та представники румунського Департаменту з надзвичайних ситуацій на чолі з державним секретарем МВС Румунії Доктором Раєдом Арафатом.Під час зустрічі учасники обговорили практичні механізми реалізації двосторонньої співпраці у сфері цивільного захисту, координацію дій під час реагування на надзвичайні ситуації, розвиток логістичних можливостей для забезпечення гуманітарної допомоги, а також перспективи подальшого зміцнення взаємодії між службами обох країн.Голова ДСНС України Андрій Даник підкреслив стратегічну важливість такої співпраці:«В умовах надскладних викликів швидкість обміну інформацією та спільна координація дій з нашими міжнародними партнерами стають критично важливими. Це реальний інструмент для захисту людських життів по обидва боки кордону». Особливу увагу було приділено обміну досвідом, спільній готовності та розробці механізмів координації для транскордонного реагування на надзвичайні ситуації.Міжнародне партнерство, об’єднання досвіду та спільні рішення сьогодні є важливою складовою підвищення рівня безпеки та готовності служб до реагування на сучасні виклики.🆘СайтFbXIGYTTT
👁 250 26-05-26 10:01
🧑🏻‍🚒«Я в команді»: історія рятувальника Андрія Вовчука про службу та випробування, які назавжди змінили його життяАндрій Вовчук обрав професію надзвичайника не випадково – пішов шляхом батька та ще з дитинства мріяв стати начальником караулу. Після навчання працював інспектором, а згодом отримав омріяну посаду.19 березня 2022 року став днем, який назавжди змінив життя рятувальника. Під час ліквідації однієї з пожеж караул Андрія перенаправили на інший виклик після ворожого обстрілу. Дорогою надзвичайники з’їхали з дороги, щоб розминутися з колегами, і машина наїхала на міну.Тоді внаслідок вибуху рятувальник втратив нижню кінцівку 💔Попереду були тривале лікування за кордоном, реабілітація та непростий шлях повернення до служби. Нині – Андрій продовжує відновлення та займається плаванням у межах проєкту МВС «Незламні».🏊 24 травня він взяв участь у спортивних змаганнях і вкотре довів: навіть після важких травм та тривалої реабілітації можна рухатися вперед.📹Більше про силу духу та незламність надзвичайника – дивіться у новій серії проєкту «Я в команді».🇺🇦Підписатися | Міністр | МВС | Гвардія наступу
👁 235 26-05-24 08:52
Жахлива ніч для столиці: росіяни вдарили ракетами та безпілотниками по всіх районах Києва. Загалом півсотні локацій: багатоквартирні та приватні будинки, торговельні центри, заклади освіти, ринок, адмінбудівлі ДСНС та поліції, Національний музей Чорнобиль. Це - терористичний удар по об’єктах, які не несуть жодної загрози. До ліквідації наслідків ми залучили інженерну, роботизовану та безпілотну техніку. На багатьох локаціях через значну площу пожежі є небезпека для рятувальників, а в одному з пошкоджених будинків вже вранці стався повторний обвал конструкцій. Також на місцях працюють психологи поліції та ДСНС - вже надано психологічну допомогу близько 100 постраждалим. Слідчі поліції розгорнули намети, де приймають заяви про пошкоджене та знищене майно. Станом на зараз відомо про двох загиблих людей у Києві. Мої співчуття родині та близьким. Понад 50 поранених. І люди продовжують звертатися по допомогу. У перші хвилини після ударів рятувальники евакуювали 12 людей з пошкодженого гуртожитку. Ще десяткам жителів допомогли вийти з охоплених вогнем багатоповерхівок. Внаслідок нічної атаки постраждали і об’єкти системи МВС. Зокрема, будівлі райвідділу поліції та обласного управління ДСНС. Поки гасили вогонь в будівлі, оператори в укритті приймали повідомлення від громадян. Руйнувань зазнав також Національний музей Чорнобиль. Музей, який після тривалої реставрації ми відкрили лише місяць тому. Свідома атака на історію, пам’ять та правду. Є пошкодження також на Київщині, Черкащині й Полтавщині. У Черкасах через удар безпілотника по багатоповерхівці постраждали більше десятка людей. В Київській області, на жаль, через удари загинули двоє людей, є постраждалі. До гасіння пожеж залучена авіація ДСНС. Продовжуємо ліквідацію наслідків обстрілу. До столиці для підсилення вже прибули підрозділи ДСНС із сусідніх регіонів. Також поблизу найбільш зруйнованих будинків працюють мобільні підрозділи Міграційної служби та Головного сервісного центру МВС. Дякую всім екстреним службам, хто у важкі хвилини поруч з людьми. Попри вибухи та руйнування, ви даєте надію мільйонам людей.
👁 408 26-05-23 07:39
Бути рятувальником🧑‍🚒 — це коли твоя «професійна ДНК» проявляється у простих, але надзвичайно важливих речах. Це про те, як посеред неспокійної ночі ти встрибуєш у бойовий одяг, бронезахист і разом із караулом вирушаєш на виклик.Це оперативність, що стає звичкою: ти помічаєш найкоротший шлях до виходу чи найближчий вогнегасник, навіть коли просто зайшов до магазину.У цій роботі сила💪 — не про тренування в спортзалі. Вона про здатність годинами тримати важкий спецінструмент або нести на собі людину, яка сама вже не може йти. Це про стійкість — залишатися зосередженим на справі, навіть коли навколо крики, дим і хаос.Тут захист🛡️ — це підтримати, накинути свою «бойовку» на плечі дитини, знайти правильні слова, щоб розрядити напругу й подарувати людині відчуття безпеки.Це незламність у найпростішому її прояві — коли після важкої безсонної зміни ти змиваєш із обличчя кіптяву, п’єш каву чи чай і знаєш: сьогодні хтось залишився живим лише тому, що ти вчасно приїхав.Це робота про людей і для людей❤️
👁 363 26-05-22 07:05
🇺🇦 🇪🇪 Голова ДСНС України Андрій Даник провів робочу зустріч із Міністром внутрішніх справ Естонської Республіки Ігорем ТароСторони обговорили перспективні напрями співпраці у сфері цивільного захисту та реагування на надзвичайні ситуації. Представникам естонської делегації презентували алгоритми реагування на обстріли, проведення складних пошуково-рятувальних операцій, а також сучасні методики координації дій екстрених служб, що дозволяють максимально оперативно захищати населення в умовах постійної загрози російських атак.Андрій Даник подякував Уряду та народу Естонії за ту велику підтримку та допомогу, яку Україна отримала за час повномасштабної війни:«Допомога партнерів є надзвичайно важливою для наших рятувальників, які щодня ліквідовують наслідки російських обстрілів та рятують людей. Сьогодні ми продовжуємо розвиток і трансформацію ДСНС відповідно до сучасних викликів та європейських стандартів, тому ми відкриті до співпраці і реалізації спільних проєктів». Окрему увагу під час зустрічі приділили обміну досвідом між українськими та естонськими фахівцями у питаннях оперативного реагування після атак, розмінування територій, відновлення критичної інфраструктури та надання допомоги постраждалому населенню.Ігор Таро своєю чергою наголосив, що радий допомагати - це найменше, що Естонія може зробити для України:«Ми раді поділитися своїм досвідом, а також раді вчитися на вашому. Українські рятувальники сьогодні працюють у складних умовах та мають унікальний досвід реагування на наслідки атак і надзвичайних ситуацій. Естонія й надалі підтримуватиме Україну та шукатиме нові можливості для співпраці». 🆘 СайтFbXIGYTTT