Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Дизайн-борщ
Added 14 Jul 2024

Дизайн-борщ

@dsgnbr
Number of subscribers: 6 116
Photos: 1,440
Videos: 68
Links: 1,840
Description:
Дизайн-канал Олександри Корчевської-Цехош. Ситно і змістовно пишу про український дизайн у світі. Запропонувати новини, колаборацію та інші запити: @AlexKorchevski.
Source

Дизайн-борщ | Ну що, ситуація з Адобе вирішилася, але чи легально? Спойлер – так.) Н...

Telegram community logo - Дизайн-борщ Дизайн-борщ @dsgnbr
1 200 Views/Reach 2025-05-21 14:06 Message №3152
Ну що, ситуація з Адобе вирішилася, але чи легально? Спойлер – так.) Нащо платити за Адоубі, аби потім махлювати...  Як виглядало моє відвойовування цієї сотні доларів. 😁 1) Я написала у підтримку з своєю проблемою.2) Змінилось 5 співробітників, яким я писала одне і те ж, всі намагались вирішувати щось, але раптово чат завершувався адміном і на цьому крапка.3) Крайній співробітник отримав мій ємкий опис ситуації, де я зазначала, що я є ФОПом, і зрештою перепитав мене про мій податковий номер. Я надіслала свій номер, але туди влазить лише 9 цифр ІПН (чому в них так – я не знаю), тоді як в українських у більшості 10 цифр. В системі був зазначений мій ІПН без однієї цифри. У переговорах ми вирішили просто залишити так мій ІПН, як потрібно для їхньої системи, враховуючи, що я повідомила про свій ІПН, і з мене стягнули 263,95 $ за пакет за рік за карткою, яка вже була у системі. Не 400, не 350. Я передивилася, чи законно це. За міжнародними податковими правилами та українським законодавством, іноземна компанія не повинна стягувати з вас ПДВ, якщо ви є бізнес-клієнтом (ФОП) і надали свій податковий номер. 🫡Замість цього застосовується механізм "зворотного нарахування" (reverse-charge), при якому ви як український підприємець самостійно відповідаєте за облік ПДВ відповідно до українського законодавства.Якщо ви є платником єдиного податку (1, 2 або 3 група без ПДВ), то ви не нараховуєте та не сплачуєте ПДВ на імпортовані послуги. Якщо ви є платником ПДВ, то ви повинні відобразити таку операцію у податковій звітності.І виходить, що цю штуку можуть провернути і платити менше за 350 доларів всі, в кого є реєстрація ФОП платником єдиного податку і це вийшов... tax free на Адобе?) ____І звісно, якщо ви маєте валідні уточнення щодо митного законодавства – діліться будь ласка своїм досвідом. ❤️