Source
DIM∆S/DS ✧ | Найбільші гроші на Polymarket робляться не прогнозами в ручну 🎰А на ⚙️...
236 Views/Reach
2026-03-02 17:20
Message №5128
Найбільші гроші на Polymarket робляться не прогнозами в ручну 🎰А на ⚙️ :✅ неефективності✅ швидкості✅ інфраструктурі✅ обороті капіталуОсновна ідеяУ теорії на Polymarket: YES + NO = $1 Але на практиці це часто не так.Через:• паніку• повільне оновлення цін• різних трейдерів / ботів• низьку ліквідністьвиникають ситуації, коли:YES = $0.43NO = $0.54Разом = $0.97Реальний приклад: Припустимо:• YES =0.48¢• NO = 0.49¢Сумарно = 97¢.Бот купує обидві сторони.Коли ринок завершується — одна з них виплачує $1.Прибуток: $1 − $0.97 = $0.03≈ 3% без ризику.
Чому це працює Причини появи арбітражу: • трейдери торгують емоційно; • маркет-ордери рухають ціну; • стакан тонкий; • ринки реагують із затримкою; • люди купують лише одну сторону події.У цей момент ціни тимчасово ламаються. Polymarket поступово стає не казино,а арбітражною інфраструктурою
. Найважливіше — оборот капіталу Не потрібно великих відсотків, за них майже неможливо боротися з топами ринку. Навіть: 0.5% за угоду× багато разів (кожні 5/15хв)× великий оборотСаме так виходить ботам робити такі ~ $$$$$$/дейлі РизикиАрбітраж ≠ повністю без ризику ¿ Основні ризики: • одна сторона ордера виконалась, інша — ні; • низька ліквідність; • правила резолву ринку; • комісії, газ, slipage • заморожений капітал до завершення події.