Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - DIM∆S/DS ✧
Added 06 Jan 2025

DIM∆S/DS ✧

@dsdimas
Number of subscribers: 2 059
Photos: 2,310
Videos: 425
Links: 578
Description:
Мій авторський тґ канал DIMAS (DS) - "Dlya Svoih" UA | K Y I V 💔 My life blog 👌 @dimadefi ☎️ Інше -> https://bio.site/goldenlink
Source

DIM∆S/DS ✧ | Доречі, по афілятці в крипті. Я раніше був фанатом і заливав трохи, на...

Telegram community logo - DIM∆S╳𝔒𝔰 DIM∆S/DS ✧ @dsdimas
238 Views/Reach 2026-02-16 13:16 Message №5106
Доречі, по афілятці в крипті. Я раніше був фанатом і заливав трохи, найбільше на BingX, OKX і трохи на MEXC — вроді все.Там у мене всюди були і є гарні умови — від 45% комісійних. Якщо приділити цьому багато часу, можна побудувати хороший пасивний дохід. Колись у мене був скальпер — я з нього нормально “курив”. Бували дні, коли він витрачав ±100$ на комісії в BingX, і мені половина (45$) капала на ПП. Але пізніше все злив і завершився мій дохід) Зараз ось Catapult — можна було б позаливати, але це пздц який жорсткий казік, хз… Якби ще якась ревшара була 😅 а так просто комісійні не дуже цікаво.Моя порада тим, хто хоче розвивати свої рефки в крипті: потрібно виділити 1 рік і взяти тільки одну біржу. Наприклад, BingX — там найкращі умови. Плюс мерч, Apple-призи кожен місяць, квитки на івенти.Вкладень не потрібно — тільки час. Кожен день робити відео, стріми, якісь промки, боти, приватки — за рефку, варіантів багато. Викладати відео всюди, де можна, і вести один Telegram-канал з однією метою та однією реф лінкою біржі.Моя ставка: якщо взяти 100 людей і дати таке завдання, то тільки 5, можливо, це вивезуть і будуть мати пасивний дохід хоча б від 5k$ на місяць.Ось тут → Томас гарно розказує про афілят-маркетинг в “білій” крипті, який з Bybit у місяць по 200–600k$ комісійних рубає по білому в крипті, де ще таке можливо 🤷‍♂️ (трейдинг залупа)