Source
DIM∆S/DS ✧ | Доречі, по афілятці в крипті. Я раніше був фанатом і заливав трохи, на...
238 Views/Reach
2026-02-16 13:16
Message №5106
Доречі, по афілятці в крипті. Я раніше був фанатом і заливав трохи, найбільше на BingX, OKX і трохи на MEXC — вроді все.Там у мене всюди були і є гарні умови — від 45% комісійних. Якщо приділити цьому багато часу, можна побудувати хороший пасивний дохід. Колись у мене був скальпер — я з нього нормально “курив”. Бували дні, коли він витрачав ±100$ на комісії в BingX, і мені половина (45$) капала на ПП. Але пізніше все злив і завершився мій дохід) Зараз ось Catapult — можна було б позаливати, але це пздц який жорсткий казік, хз… Якби ще якась ревшара була 😅 а так просто комісійні не дуже цікаво.Моя порада тим, хто хоче розвивати свої рефки в крипті: потрібно виділити 1 рік і взяти тільки одну біржу. Наприклад, BingX — там найкращі умови. Плюс мерч, Apple-призи кожен місяць, квитки на івенти.Вкладень не потрібно — тільки час. Кожен день робити відео, стріми, якісь промки, боти, приватки — за рефку, варіантів багато. Викладати відео всюди, де можна, і вести один Telegram-канал з однією метою та однією реф лінкою біржі.Моя ставка: якщо взяти 100 людей і дати таке завдання, то тільки 5, можливо, це вивезуть і будуть мати пасивний дохід хоча б від 5k$ на місяць.Ось тут → Томас гарно розказує про афілят-маркетинг в “білій” крипті, який з Bybit у місяць по 200–600k$ комісійних рубає по білому в крипті, де ще таке можливо 🤷♂️ (трейдинг залупа)