Source
Дрогобич City | ️9:00 – хвилина мовчання 22-річний солдат Максим Кіт на псевдо Марсік ...
874 Views/Reach
2026-02-15 06:59
Message №24728
🕯️9:00 – хвилина мовчання 22-річний солдат Максим Кіт на псевдо Марсік поліг 25 травня 2024 року під час бойового завдання на Донеччині. Він був оператором БпЛА. Щоб врятувати побратимів із суміжних підрозділів, Максим відвів вогонь ворога на себе. Максим жив у Львові. Працював у будівельній сфері. Захоплювався спортом, багато разів перемагав у чемпіонатах Львівщини, був призером і фіналістом чемпіонатів України з боксу.Під час повномасштабного російського вторгнення Максим став бійцем 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади. Служив у взводі розвідки.За гідну службу захисника нагородили президентською відзнакою «За оборону України», медаллю «Захиснику України» та подякою від імені військової частини А0284. Посмертно воїна відзначили орденом «За мужність» III ступеня.«Максим був відважною, винятково наполегливою, сильною духом, цілеспрямованою, мужньою людиною. Людиною честі та гідності. Завжди боровся за справедливість», – розповіла дружина Анастасія. У воїна залишилась велика родина.Підписатися на Дрогобич.City | 💛 Надіслати новину