🦋 DTIYS віт Оладки🦋Ваша задача: Намалювати мого ОСа Йоцукі в своєму стилі, використовуючи його дизайн. ✨Умови✨🦋Бути підписаним на мій канал: https://t.me/oladkaaart🦋Зробити репост цього допису собі на тгк або в разі його відсутності відмітити мене в сторіс в Інстаграмі, а також надіслати скрін у коментарі та написати свій порядковий номерок, якщо приймаєте участь. 🦋Можна змінювати позу, освітлення, але загальна зовнішність та елементи персонажу (хвости, вуха, лапки, відмітки) залишаються не зміненими! Більше деталей про персонажа та його дизайн буде в коментарях під цим постом. 🦋 ЗАБОРОНЕНО використовувати ШІ ( штучний інтелект ), копіювати інших авторів, та використовувати обмальовку.🦋 ЗАБОРОНЕНО приймати участь пророснявим/роснявим авторам, авторам, що ведуть канали російською та які хоч якось причетні до болотяних сусідів. 🦋Готові роботи надсилайте мені в особисті повідомлення @oladka_murr з посиланням на ваш канал!✨ДЕДЛАЙН ДО 30 червня✨❤️ Призи ❤️🤍1 місце : Акриловий брелок, плакат А4, 4 листівки та смаколики. 🤍2 місце: 3 листівки, стікерпак та смаколики. 🤍3 місце: 3 листівки, одиночні стікери та смаколики.Бажаю всім успіхів і натхнення ❤️Ваша Оладка✨
#оголошення_волонтераУвага‼️ Увага‼️Ми розпочинаємо "Великий зимовий благодійний розіграш"‼️Настають важкі і холодні часи, ворог - рашист ні на мить не хоче зупинятись, постійно обстрілює, запускає шлюхеди і ракети по містах, вбиває і катує полонених і цивільних.Але ми просто так не здаємося, не зважаючи на будь які труднощі. І я вірю, що об'єднавшись ми дамо гідний відсіч цим істотам, і саме наші військові розраховують на нас, на нашу підтримку‼️🔨 І саме тому ми, відкрили банку збору для двох наших друзів, для пана Кіміно — з його збором для знайомого військового; для пана Жабича —для його збору на пікап для взводу зенітних ФПВ дронів.😊Наша загальна мета зібрати загалом 35 — 45к грн❗️З цієї суми 5к грн підуть для Кіміно, а решта на пікап. Я вірю, що об'єднавши наші зусилля ми досягнемо цієї цілі, моя віра непохитна протязі всієї нашої Вітчизняної війни!😈Але звісно ми підійшли до цього питання не з пустими руками, ми підготували вам хабар-призи за донати:1 місце — велика дакімакура (185 см у довжину), з намальованим неко — інша сторона хтива, тому я вам не покажу)👌2 місце — велика фігурка неко, велика і прекрасна.🥯3 місце — пані Фрірен і Ферн, середнього розміру, не хвилюйтесь, усі фігурки мають спідню білизну💘4 місце — унікальний набір хабара, фігурка Міку, мініатюрки кровососа з гри Сталкер і брелок орчихи.💘5 місце — манга "Берсерк" том 1, підійде для тих хто починає ознайомлюватись з "батьком" темного фентезі.💘6 місце — манга і комікс, буде що почитати у час відключення світла.💘7 місце — український комікс і книжка по малюванню, книжка БУ але вона підійде для тих, хто тільки починає вчитись малювати, де описано базові теорії по малюванню🥦8 місце — ? ............Якщо і ви хочете долучитись до збору то зможете приєднатись, приймається ваш майже будь який хабарчик чи послуга, пишіть під цим постом, потім зв'яжемось з вами.❤️Розіграш проводимо через Моноквиточки — 1 квиточок = 50 грн, 2 квиточка = 100 грн і т. далі. Увага, переможців визначаємо за допомогою банку Монобанк, а тому якщо маєте іншу картку то не забудьте потім написати свої ім'я під постом визначення переможців. Ми також будемо дуже раді якщо будете поширювати збір, як на свій канал так і знайомим.😊Ми також хочемо подякувати людям, які допомагали зі збором хабара:Богдан, Квартира Квіточки, Еш'ра орчиха, Хіна Хіме, NEKOGATARI SHOP, Pinji🎯 Ціль: 35 000 - 45 000 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/2A953BseFG💳Номер картки банки4874 1000 2241 2681Час закінчення розіграшу 31 січня
‼️Увага, увага‼️Конкурс для файних художників від ТГК "Хабар Відьмака".‼️Сьогодні ми починаємо конкурс "Осінній чай" — де буде тепла і приємна атмосфера осіннього вайбу. Що вам потрібно для участі у конкрусі:‼️1 свіжий арт, починаючи з цього дня2 будь який персонаж, можна і свого ОС, який п'є чашку гарячого напою (можна будь який напій кава, какао, чай тощо), можна щоб чашка була поруч або тримали її на руці, т. д.3 фон, інтер'єр — відповідало осінній тематиці (кафе, ресторан, ліс, парк — підійде будь що але в осінньому атмосфері)4 приймається тільки SFW арти.Кидайте свої арти під цим оригінальним постом, не забудьте написати ім'я персонажа і свій канал, якщо не маєте канал то свій нік‼️Арти які не приймаються у конкурсі❗️1 авторів, які співпрацюють з росіянами2 канал ведеться російською мовою3 персонажі з ігор компанії miHoYo (genshin impact, honkai star, zero zero zero) — бо політика компанії доволі негативна стосовно нашої держави і громадян4 арти по політиків5 NSFW артиНа цей раз сам адмін вибере двох переможців конкурсу, які отримають призи:1 місце — 1500 грн‼️2 місце — 1000 грн‼️Фінал конкурс буде після 25 листопада о 14:30Успіхів вам, мої файнові художники.
💜Перший DTIYS від Ivy!💜👾 Умови участі:- Бути підписаними на Ivy- Зробити репост цього допису до свого ТГК та надіслати скріншот під цим дописом. Якщо у вас немає каналу, надсилайте цей допис 2 або більше друзям- Не вести соц.мережі російською та не мати нічого пов'язаного з росією чи їх мовою🎨 Що можна змінювати?Ви можете спростити чи взагалі прибрати оточення, можна також додати елементи, які вам здаються підходящими. Головне - збереження дизайну персонажки та мотиву літньої спеки з перспективи художника!Надсилайте роботи у вказаний нижче допис! Використайте хештег #IvyDTIYS_2025 та залиште посилання на свої соц.мережі, щоб ми могли вас репостнути!🏆 Призи:Буде обрано 3 переможця серед усіх робіт! 1 місце:- Мистецький посібник- Артбук або фігурка (на вибір)- Секретний особливий приз від нашої команди2 місце:- Мистецький посібник- Артбук або фігурка (на вибір)3 місце:- Мистецький посібник- Артбук або фігурка (на вибір)❕Сам список призів, з яких можна вибрати, буде в пості нижче!❕⏳Коли кінець?Дедлайн надсилання робіт - 20.08 о 23:59. Переможців буде об'явлено в іншу дату, щоб ми могли детально роздивитися всі роботи!💜Із нетерпінням чекаємо ваші роботи і заздалегідь дякуємо всім учасницям та учасникам!Слідкувати за Ivy