Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Печера Дракона
Added 14 Jul 2024

Печера Дракона

@dragonspech
Number of subscribers: 36 253
Photos: 4,610
Videos: 44
Links: 4,650
Description:
Канал Дмитра "Калинчука" Вовнянка, блогера і письменика. Політика, економіка, історія, література - потрохи про все. Мій контакт: [email protected]

👥 Number of subscribers

36 253
Average/Day:: -55
Average/Week:: -287
Average/Month:: -602

👁️ Average views per message

8 801
Average/Day:: 9,130
Average/Week:: 6,544
ERR: 24.28%

📊 Messages per Day

2.7
Last day: 1
Week average: 3.1
Average per day: 2.7

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 6,500 25-05-30 05:57
​​Коли я тільки почав дивитися цей ролик, перша моя думка була: "Ну от. Олексійович зайнявся ще й наземними дронами". Ви в курсі, до речі, що існує вже й таке? Ці машинки уже роблять чималий шмат роботи. Вони вивозять з поля бою поранених. Вони підвозять на вогневі позиції боєприпаси. Вони мінують площі і розтягують колючий дріт перед нашими ВОПами. Нарешті, такі радіокеровані візочки возять кулемети і гранатомети і працюють повноцінними бойовими роботами. Я знаю мінімум один випадок коли такі роботи під прикриттям авіаційних безпілотників захопили ворожий ВОП. Армія потребує наземних дронів. Але реальність виявилася ще більш вражаючою. Петро Порошенко продемонстрував платформу на якій планують змонтувати електронний комплекс для протидії ворожим дронам. Ця машинка буде полювати за ворожими БПЛА.Враховуючи те, що БПЛА "Посейдон" та РЕБ "Ай-Петрі" (розролені за участі Фонду Петра Порошенка) вже воюють, очевидно - ця система так само покаже свою ефективність. Чекаємо! І підтртмуємо! 💳 ПРИВАТ245169 3305 3948 0845💳 ІНШІ БАНКИ5375 4112 1895 1692🌐 USDT (TRC20)THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX🌎 Всі реквізити:https://spgr.org.ua/uk/donate/
👁 8,400 25-05-29 07:07
ПРО СПИСОК ПОРТНОВАВидання "Цензор" повідомило, що незадовго до своєї загибелі в Іспанії біля американської школи, де навчалися його діти, колишній заступник голови офісу президента Януковича Андрій Портнов відвідав Україну, де мав зустрічі із Зеленським, Єрмаком і Татаровим. Потім він виїхав з України, хоча не мав на руках довідки ТЦК про наявність законних підстав для виїзду. У часи президента Порошенка подібна заява була б нереальною сенсацією, проте зараз вся керівнича вертикаль влади занурилася в анабіоз. Можемо бути певні, журналісти Зеленському питань про Портнова не поставлять - до Зеленського таких не покличуть. Проте. Історія дуже цікава, і от чому. Якщо тільки Зеленський, Єрмак і Татаров не заходилися спільно віджимати бізнес у когось вельми впливового (Портнов, судячи з повідомлень ЗМІ, займався такими справами), то існує лише одна причина зустрічи цих осіб - Петро Порошенко. Відомо - Портнов Петра Порошенка щиро й відверто ненавидів. Портнов ховався від українського правосуддя в часи коли Порошенко був президентом. Відомо також, що перші позови проти Петра Порошенка були організовані тим таки Портновим. Ким же був для влади Портнов? Для початку, чому Портнов став аж настільки одіозною особою? В політику Портнов прийшов під прапорами Юлії Тимошенко. Характерно, саме тоді Портнов вперше перетнувся з Петром Порошенко - саме Портнов у 2014 р. захищав в суді Олександра Зінченка коли той звинуватив Петра Порошенка в корупції під час скандальної пресконференції. Суд Портнов програв. Далі Портнов став заступником голови АП (тобто - Сергія Льовочкіна). За словами Олега Царьова у той період Портнов активно обирав кандидатури на посади суддів і сформував ледь не всю судову систему України. Після Майдану (Портнов його ненавидів і не приховував цього) заступник АП втік за кордон, але його суди продовжували діяти. Можна пригадати скільки проблем мала команда Порошенка через різноманітні "суди села Задрипанськ" які постійно відміняли рішення уряду. Окрема історія - одіозний суддя Вовк.Пригадайте який опір зустрічали всі намагання Петра Порошенка реформувати суди? Реформам судів опиралися тодішня опозиція (тобто партія Юлії Тимошенко, не чужа Портнову - а з ними чимало сьогодняшніх палких прибічників чинної влади) і реформам опиралися самі суди. На цьому тлі, можна як справжній подвиг розглядати той факт, що команді Порошенка таки вдалося реформувати Верховний суд. Якби не це... До речі, згадайте, з якою наполегливістю зелена влада і її фанклуб силилися зруйнувати всі судові реформи Порошенка. Зрозуміло, чия рука керувала процесом? Взагалі, можна відверто казати, Андрій Портнов зсередини зламав всю конструкцію української демократії. Сам принцип демократії базується на розподілі влади на законодавчу, виконавчу та судову. Законодавчу (ВР) та виконавчу (уряд та ОПУ) гілки влади, український виборець запаморочений спільними діями тодішньої опозиції і Москви, віддав в руки команди Зеленського. А судовою владою крутив Портнов. І це ми ще не згадали про зв'язки Портнова з Москвою. Сайт Миротворець кілька матеріалів присвятив діяльності агента "Казбек". Хто опирався всьому цьому? Порохоботи. Партія Петра Порошенка і мільйони його прибічників. Проте. Навіть після смерті "Портнов продовжує судитися". По справах ініційованих ним тривають суди. І ще страшніше - в судах та силових відомствах сидять висуванці Портнова. Саме вони виконують завдання влади по боротьбі з Порошенком. Журналіст Бутусов закликає створити "Список Портнова", аби вичистити з влади його висуванців. Особисто я не вірю в таку можливість, враховуючи що в ОПУ сидить колишній адвокат Портнова Олег Татаров. Очевидно, судову "піраміду Портнова" зараз спробує взяти під контроль сама ОПУ. Але. Я впевнений що у ОПУ нічого з того не вийде. В цій конструкції аж надто багато залежало від самого Портнова. А Портнов майстерно володів мистецтвом наживати собі численних ворогів.
👁 7,600 25-05-27 06:16
ХТО СТВОРИВ ПАРТІЮ УХИЛЯНТІВ?Прочитав колонку Казаріна "Партія ухилянтів". і от що можу сказати з цього приводу. З багатьма доводами в колонці я згоден. Казарін доволі точно визначає коло майбутніх виборців-ухилянтів. Так, це люди які категорично не хочуть ставати на захист України, ба-більше - вони в агресивній формі шукають собі виправдання і намагаються саме себе виставити носіми правильних цінностей. У першу чергу - шляхом знецінення та приниження "нафронтників", як вони лагідно називають нас. Так, ухилянти готові голосувати за будь-якого політика який подарує їм індульгенцію. І так, таких людей багато і це електорат, на якому обов'язково будуть грати політики. А от де Казарін лукавить і бреше. Казарін називає трьох осіб які мовляв уже заграють з ухилянтами - це Арестович, Гнап та Гончаренко. Фокус у тому, що лише двох з трьох можна назвати політиками і лише один з них реально міг на хід мобілізації вплинути - це Арестович який тривалий час був радником Єрмака. При цьому Казарін не називає політичну силу яка реально створила "партію ухилянтів" і яка має шанси найбільше скористатися її голосами. Казарін пише: "бусифікація стала реакцією на неготовність людей реагувати на повістки". Ні, хлопчики, ці слони так не літають. Ніяка бусифікація в правовій державі не може стати реакцією, банально тому що що реальною реакцією мають стати дії держави. А правляча команда Зеленського-Єрмака від бусифікації активно дистанцюється і взагалі її практично заперечує. Мовляв: "Це не ми". Є очевидна проблема, добровольці до ЗСУ пішли у 2022 році (останні у 2023 р.) далі людей доводиться мобілізувати, читай - примушувати захищати свою країну. Україна тут категорично не унікальна, з цією проблемою стикаються всі країни світу. Більшість людей воювати не хочуть, бо на війні, вибачте за банальність, убивають і калічать. Держава може діяти кількома шляхами - фінансовим заохоченням, агітацією і силовим примушенням. Щодо фінансового заохочення проти 2022 р. воно реально зменшене. Щодо агітації, то я певно я десь не там її шукаю. Наразі я служу далеко від Києва в умовах коли я взаглі не дивлюся телевізор і агітацію можу бачити лише на бордах край дороги, та в інтернеті - на новосних сайтах та на Ютубі. І от там я її практично не бачу. Нарешті щодо примушення. Отут влада діє найбільш підло. За законом мобілізацію мусить проводити місцева влада, задіюючи комплексно поліцію, медиків та свої власні важелі впливу. До обов'язків ТЦК входить лише облік мобілізованих та розсилка повісток. По-факту ж, саме на ТЦК нагрузили всю роботу з проведення мобілізації, бо всі інші гілки влади самоусунулися. ТЦК опинилася в розвеселій ситуації. З одного боку вони фізично не можуть вплинути на поліцію, медиків або місцеву владу. З протилежного боку фронт вимагає людей і на ТЦК регулярно спускають плани, мовляв "Роби що хочеш, але виконай". Додайте сюди, що в ТЦК ще й вельми обмежені штати, які не дозволяють їм нормально організувати роботу з людьми. От де корінь проблеми. Логічним було б розширити повноваження ТЦК, зробити саме їх відповідальними за мобілізацію і зобов'язати місцеву владу, поліцію, медиків та інші служби виконувати їхні накази. Ще - законодавчо врегулювати можливість ТЦК вдаватися до силових дій та застосовувати зброю. Законодавчо! Але цього не відбувається. Чому? Відповідь очевидна - тому що влада так само планує пастися на партії ухилянтів. З усіх можливих варіантів дій чинна влада обрала найбільш подлючий - вона з одного боку від проведення мобілізації самоусунулася, зваливши все на місцеву владу (яка так само самоусунулася) та на ТЦК. А з іншого центральна влада залишила для себе можливість завжди сказати: "То не ми мобілізацію проводили, то... самі військові". Думаю, саме це і є метою всього. Звинуватити у перегинах в мобілізації ЗСУ, рейтинг довіри до яких владу сильно нервує. А себе подати як рятівників ухилянтів від "озвірілих ЗСУ". Саме тому владу бісить коли про проблеми мобілізації починає говорити ще хтось.
👁 7,800 25-05-26 04:04
​​Чи знаєте ви, що українці у Збройних силах практично поховали паперову штабну мапу? Оту саму, яку розгортають на 4-6 столах, з якої треба регулярно сдувати пилюку і яку боронь Боже, не можна фотографувати - тільки кальки знімати? І на якій від стерих позначок вже відсутні шматки рельєфу - тому їх підводять олівцями? Я таке ще застав. Мені по такій ще задачі ставили. На щастя вже зараз паперова мапа уходить в минуле - її замінила програма "Кропива" на великому телеекрані. "Кропива" на телеекрані дозволяє робити три речі - проводити військові наради, ставити задачі підрозділам і працювати в режимі, коли позначки на "Кропиві" мають бачити багато людей - в штабі, наприклад. А "Кропива" - це дуже багато можливостей. Це можливість зразу ж наносити і корегувати оперативну обстановку. "Кропива" це можливість передавати відредаговані мапи в підрозділи. Це можливість проводити розрахунки для вогневиків. Тощо. "Кропива" потрібна багатьом бригадам - для ефективної роботи підрозділів. АрміяСОСпроводить збір на 150 комплектів "Кропив" з великим екраном. І я знаю - ЗСУ отримають ці "Кропиви". Тому що ви - небайдужі. Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/4DirUxwpuB Приватбанк: Картка 5168 7456 0652 5191Приватбанк рахунок в ГРН: № UA633052990000026007046801720Pay Pal: [email protected]Зробити внесок (G Pay / Cards / IBAN Bank transfer / Crypto): https://armysos.com.ua/uk/vnesok/
👁 14,100 25-05-23 08:27
​​Не знаю як вас а мене вже дістали вічні просторікування про переговори з незрозумілим фіналом і перспективами. Особливо зараз. Чому? Вчора Путін заявив, що Росія створює буферну зону безпеки. Очевидно, створювати її вони планують не на своїй території. Водночас російські пропагандисти хором заволали про літній наступ армії РФ. Ба більше, ті російські пропагандисти які раніше були помічені на дружбі зі Стрєлковим і критиці Путіна говорять, що літній наступ - останній шанс Росії, бо ситуація в економиці, і далі за переліком. Водночас на Сумщині масово евакують населення. І водночас Бігус розповів про масштабні крадіжки на будівництві фортифікаційних спопуд, при чому ключевою особою в схемах розкрадання коштів названий Тимур Міндіч - співвласник "Кварталу-95", не чужого Володимиру Зеленському. А Бігус за логікою шанувальників ЗЕ брехати не може, бо тоді вийде що й байка про "свинарчуків" - суцільна брехня. Очевидно, Москва готує новий наступ, який для них справді може стати "паслєднім і рєшитєльним". Очевидно, керівництву України треба негайно готувати оборону. У першу чергу треба наводити лад в системі мобілізації, бо нестача людей наразі то головне лихо ЗСУ. А що робить керівництво України? А воно говорить виключно і тільки про переговори, які щось нам там принесуть в якомусь невизначеному майбутньому. Президент Зеленський не звертається до своїх виборців (70% довіри до нього - щойно КМІС повідомив) і не закликає їх встати на захист неньки-України. Уряд не знімає санкції з Порошенка і не запрошує його на консультації по темі як масштабувати випуск РЕБів "Ай-Петрі" аби прикрити прифронтові міста і полігони (типу того, на Сумщині). Населенню говорять про переговори - підтекст: "Зараз ми про все домовимося і буде вам щастя". Вам це нічого не нагадує? Скажу більш категорично. Вам це не нагадує просторікування про травневі шашлики, одного популярного українського політика напередодні вторгнення? Слухати можете кого хочете, але реальність така. Москва не йде ні на яке замирення і йти не збирається. Москва не збирається з нами співіснувати - Москва думає тільки й виключно про те як нас знищити. Москва вважає, що здатна наступати і відгризати в нас шматки території. Москва бажає захоплювати, допоки ще має ресурси - аби потім вишахраїти в нас передишку, відновити сили і прийти до нас знову. Єдині, хто здатен стати на перешкоді Москві - Збройні сили України. От про це треба говорити зранку до ночі.
👁 8,400 25-05-22 06:22
​​ПОРТНОВ - "СЛУГА НАРОДУ"Адвокат Ілля Новіков написав феєричний пост де нагадав все сузір'я подвигів покійного Андрія Портнова. Виходить так, що саме Портнов був автором практично більшості атак зеленої влади проти Петра Порошенка. А саме. Саме з подачі Портнова вже на другий день після інавгурації ЗЕ трубівська ДБР відкрила справу проти Порошкнка, метою якої було довести, ніби Порошенко впровадив військовий стан після захоплення українських кораблів у Керченський протоці, аби скасувати президентські вибори і залашатися президентом.Оцінили? Тоді пояснюю. Портнов тоді звинуватив Порошенка в тому, що по факту зробив Зеленський, який вже сьомий рік перебуває на посаді президента. Простіше кажучи, те що Порошенко в разі оголошення воєнного стану був зобов'язаний відмінити вибори президента, своїм прикладом довів... Володимир Зеленський! Відтоді змінилося чотири (!!) генпрокурора, посада наразі вакантна, а провину Петра Порошенка ніхто не довів. Очевидно - бо виникнуть цікаві питання до Зеленського. Було ще купа справ проти Порошенка авторства Портнова. Якщо хтось забув - байку про "Порошенко возить гроші валізою" так само придумав Портнов. Владі, щоправда, довелося дистанціюватися від Портнова після того як "прорвало Трубу" - у мережі з'явилися записи розмов директора ДБР Романа Труби, де той горлав на підлеглих, аби вони виклнували вказівки Портнова. Вийшло негарно. Проте. Від співпраці з Портновим, влада не відмовилася. Новіков стверджує, що саме Портнов склав текст супроводжувального листа для санкцій впроваджених проти Петра Порошенка - саме текст Портнова міністр економіки Свириденко просто переписала. В принципі - нічого дивного, якщо не забувати що в офісі президента, у заступниках Єрмака сиділи адвокат Портнова Олег Татаров і знайомець Портнова Андрій Смірнов. У зв'язку з цим я маю невеселі думки. Дивіться самі. Мульку "обіймаю - жму руку" запустив Андрій Деркач, нині зрадник і російський депутат. Побрехеньку про "Порошенко вбив брата" запустив Дубінський - російський агент за визначенням Мінюсту США. Вищеперелічені звинувачення проти Порошенка вигадав Портнов... Мене цікавить, якщо чинна влада послуговується послугами таких осіб - хто тоді чинна влада? І як назвати політика, якому щоразу протистоять отакі (!) вороги.
👁 10,100 25-05-21 05:37
​​ЯК ПОРОХОБОТІВ У ЗеБОТВУ ЗАПИСАЛИА чи знаєте ви, що серед прибічників Петра Порошенка 73% довіряють Володимиру Зеленському? Саме так стверджують Київський міжнародний інститут соціології і фан-клуб Зеленського, який носиться з крайніми результатами їхніх опитувань. Зараз все поясню. Отже. Стрічка новин вчора кипіла новиною - рейтинг довіри до Володимира Зеленського злетів до 70%, іншим політикам не час і мріяти. На другому місці - Сергій Притула. На третьому - Віталій Кличко. Результати викликали просто до біса питань. І причиною головного стали самі зелені медіа. Бо вже через кілька годин після публікації опитування КМІС медіа-майданчики почали масово волати - результати опитування свідчать що народ бажає покарання Порошенка. Масованість і перелік публікаторів говорила сама за себе - це була організована компанія. І саме це виглядає дивним. Бо згідно опитуванню КМІС офісу Зеленського-Єрмака як раз Порошенка боятися не треба - в нього і так 70% недовіри. Боятися їм треба Сергія Притулу, як особу, яка має другий після Зеленського рейтинг.Віщую заяву, мовляв Притула повністю підконтрольний Офісу Єрмака-ЗЕ. Відповідаю - і що? Кого це зупиняло? Звідти вам знати, може завтра навколо Притули об'єднаються олигархи і 2-3 ефективних менеджери з 5-6? Згадайте як президентом став Зеленський! Але це не усі питання. По-перше, результати опитування довели що рівень підтримки Порошенка взагалі не помінявся від дня президентський виборів 2019 р. - ті самі 25%. Чимало представників ЗЕкти стверджують що нема ніяких 25%, насправді - 7-8%. Брешуть - доведено. За КМІС виходить що Порошенко зберіг свою підтримку за умов мономарафону, тобто монополії діючої влади на телебачення - Детектор-медіа нещодавно повідомив, представників ЄвроСолідарності на моноЗЕмарафон не кличуть як таке. Опозиції заблокували роботи дружніх до неї телеканалів "Прямий", "П'ятий" та "Еспресо". Проти опозиції хвилями йдуть атака за атакою авторства Олещуків, Гладких, Іванових, Петрових та Лещенків. Опозицію звинувачують у всіх смертних гріхах, від роботи на Москву до псувангня стосунків із США. Проти лідера опозиції віпроваджують незаконні превентивні санкції. І незважаючи на все це - 25% підпримки. Та жоден колишній президент України стільки не мав - тим більше в таких умовах. До цього можна додати, що 74% підтримки Зеленського також не без питань. Бо по-перше, наразі це довіра не до Володимира Зеленського особисто, а до президента Українїи, що чинить опір. Початок виборів покаже зовсім іншу картинку. По-друге, витівки Трампа добряче налякали українців і Зеленський на цьому тлі вдало грає роль "президента що не прогнувся". Поки що. Все це я міг би сказати, якби не дві проблеми цього опитання. По-перше - воно явно маніпулятивне. Гляньте на скан ліворуч. Розділ названий "Рівень довіри українським політикам" і тут же наводиться графік довіри "публічним діячам". Так публічним діячам чи політикам? Притула - політик? Яку партію він представляє? Публічні діячі? Де тоді Залужний? І друге. Серед результатів довіри до політиків є така табличка "Перетин довіри" (другий скан). І от там ви можете побачити, що серед прибічників Петра Порошенка Володимиру Зеленському довіряють... 73% опитанних. Коментувати треба? Вам зрозуміло ДЕ треба проводити опитування, аби отримати такі результати? Я вважаю - під офісом "Слуги народу". КМІС на жаль вже ловився на опитуваннях з доволі дивними умовами. Припускаю, що інституту довелося що називається "піти на зустріч замовникові". Поява таких результатів і особливо реакція на них ЗЕкти, дуже промовиста. Очевидно, реальний рівень довіри до Зеленського значно нижчий ніх хочеться Офісу президента. Тому вони й вдаються до такого. А що насправді? У лютому "Ділова столиця" публікувала опитування довіри до партій. І там виходило що за кількістю прибічників, Порошенко+Гончаренко випереджають Володимира Зеленського. А Гончаренко і Порошенко - це ЄвроСоладарність, що б там не марив собі фан-клуб ЗЕ.
👁 10,900 25-05-20 05:50
​​Зеленим дуже чітко натякнули, шо вони зробили фігню і тому невдовзі їх в цю фігню будуть довго і наполегливо тицяти писком. Мов кошенят.Посол Німеччини Мартін Егер зустрівся з Костянтином Єлисеєвим. І не просто, а повідомив про зустріч в своїх соцмережах. Ще й виставив спільне фото. А хто такий Костянтин Єлисеєв? А це колишній постійний представник України при ЄС, дипломатичний радник президента Петра Порошенка і заступник голови адміністрації президента Порошенка. Це той самий Єлисеєв, у якого щойно за вказівками зеленої влади, силовики показово провели обшук. Після цього з Єлисеєвим зустрівся посол Німеччини - країни, позиція якої зараз ду-у-уже важлива для України. "Ми поговорили про важливість верховенства права і основоположних принципів ЄС у контексті переговорів про вступ України до ЄС" - написав посол Німеччини. Тільки досвідчений дипломат міг так вишукано сформулювати фразу: "Йолопи зелені! Ви свавільничати надумали? А ви точно гарно подумали?!" Упевнений, невдовзі ЗЕботва істерично заскавчить, мовляв "Єлисеєв і Порошенко дискредитують Україну у Європі!" Все як завжди. З обшуками вламуються і превентивні санкції впроваджують ЗЕбуїни, а "дискредитують Порошенко і Єлисеєв". Нічого нового.
👁 12,600 25-05-09 16:28
Європейська Солідарність повідомила, що вона готує подання до Верховної Ради геніального, як на мене, законопроекту. Суть у тому, що в разі, якщо суд визнає незаконним рішення РНБО про накладання санкцій, компенсувати постраждалому матеріальні збитки муситиме не держава Україна, а ті хто голосував за впровадження незаконних санкцій. Тобто - члени РНБО. З власних гаманців. Такий закон відкриває широчезні перспективи. Наприклад, за таким законом всю шкоду завдану накладанням санкцій на самого Петра Порошенка, компенсувати муситиме особисто Зеленський, бо за вирішенням суду саме він наклав на Порошенка "превентивні санкції". Гроші Зеленський має - він мільйонер. А якщо йому раптом не вистачить - може продати італійську віллу, лондонську квартиру, витягти гроші з криптогаманця. А якщо й цього буде мало - може посеред Оману збацати чогось на роялі, самі знаєте чим. Переконаний - прибуток буде нечуваний. Повторюю, ідеться про санкції які незаконними визнає суд. Якщо не визнає - проблем не буде. Зелені ж 5-6 ефективних менеджерів діють виключно за законом - все вірно?Ще цей законопроект убезпечить бюджет України від ще одної афери Зеленського - від виплат компенсацій Медведчуку. Бо я вже втомився писати, що санкції на Медведчука накладені були так, що Медведчуку достатьно тільки завершити судові процедури - і Україна йому виявиться винна як земля колгоспу. Бо санкції на Медведчука наклали так, що довести їхню незаконність - справа часу. І очевидно, це накладання висить міною уповільненої дії проти влади, яка прийде після Зеленського. А так - нуль проблем. Визнає суд санкції незаконними - з Медведчуком розплачуватиметься Зеленський і його 5-6 ефективних менеджерів. В разі чого - я нагадую про Оман і рояль. Було б не зле ще подібний законопроект поширити на тих хто незаконно заблокував сурутникову трансляцію для телеканалів "Прямий", "5-й" та "Еспресо". Аби не повадно було. Ви скажете - зелені ніколи в житті таке не приймуть? Можливо. Але війна колись завершиться. І тоді ми запитаємо у цієї влади багато про що. У тому числі - про цей законопроект і про те, чому за їхні дурниці відповідати мусимо всі ми - громадяни України? Логічно? Маємо право на власну думку, як заявляє Безугла. Думаю там Петро Олексійович має більш широкі плани, але про те він нам зараз (!) не скаже - і правильно зробить. І ще. ЄвроСолідарність подала законопроект, аби 50% доходів від копалин йшли до Інвестиційного фонду спільного із США (відповідно до угоди укладеної деленим урядом) а інші 50% аби направляли на ЗСУ. Це не останній законопроект який подасть опозиція.
👁 6,100 25-05-08 03:30
​​Окопні РЕБи і детектори дронів. Такий напрямок тягнуть далеко не всі волонтерські групи, електронна техніка це завжди дорого. Але зараз без них - ніяк. Саме тому мобільні РЕБи і детектори дронів на фронт передає "Справа громад". Просто усвідомте. Такої війни як у нас зараз в світовій історії ще не було. Не було ще війн із аж настільки масовим застосуванням дронів і засобів боротьби із ними. Ми багато говоримо про подвиги наших дронарів, але сумна правда полягає в тому, в окупантів дроноводів ніяк не менше нашого. І апаратів не менше. ЗСУ від атак ворожих ФПВ, "Ланцетів" та "Бабів Ягів" потерпають не менше ніж вони самі. Саме тому у повний зріст постає питання захисту особового складу від ворожих БПЛА. Особливо - питання мобільного захисту. Отут потрібна радіоелектронна боротьба - станції РЕБ. І тут потрібні детектори дронів - аби вчасно знати що щось летить до тебе. Аби мати час заховатися. Цією технікою фронту допомагаєте ви. Руками "Справи громад". Приєднуйтеся! 💳 ПРИВАТ245169 3305 3948 0845💳 ІНШІ БАНКИ5375 4112 1895 1692🌐 USDT (TRC20)THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX🌎 Всі реквізити:https://spgr.org.ua/uk/donate/