👁 15,600
25-04-29 09:07
Це просто щось. Чесно. В Маріуполі триває боротьба за компенсації по будинку Металургів ,47. Маріупольці воюють активно попри тиск. Тепер вже в суді. Мабуть, настільки потенційно успішно, що сталася нечуване. Чи то окупаційна адміністрація напряму, чи то за допомогою ФСБ, але злили нам цілий масив даних з гаджетів організатроки цього руху. Враховучи, що вона абсолютно проросійська мраZота, ми вважаємо себе вільними від моральних застережень, тому частково почнемо публікувати цікаве. Але. Якщо хтось з шановної журналістської спільноти хоче зробити матеріал - звертайтесь. Попрацюємо разом. Там - повірте, є багато чого, що ще не публікувалось ніде. Як оцей бунт - флеш-моб навколо першого іпотечного будинку. Як вам таке? Подобається? Нам також. Окремо одразу хочемо передати привіт всім розумникам, які думають що зрадивши Батьківщину вони стали наближеними до росіян.Погана новина для вас. Ні. Не стали. Проте, росіяни коли треба просто зливають все нам. В якості доказу теж суто приватне відео з масиву даних.