Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ANDREEV 4.5.0 🇺🇦
Added 25 Oct 2021

ANDREEV 4.5.0 🇺🇦

@dobermanko
Number of subscribers: 4 218
Photos: 7,660
Videos: 456
Links: 5,230
Description:
Збори. Вакансії. Приколи. 🟢 Допомога Силам Оборони: 🇺🇦Приват UAH: 5168745675267295 🇺🇦Monobank UAH: 4441114450651219 💳PayPal: [email protected] 🟢 Вакансії в Devabit: https://devabit.com/career/

👥 Number of subscribers

4 218
Average/Day:: -2
Average/Week:: -15
Average/Month:: -39

👁️ Average views per message

767
Average/Day:: 768
Average/Week:: 694
ERR: 18.18%

📊 Messages per Day

3.6
Last day: 2
Week average: 5
Average per day: 3.6

Logo change history

Name change history

ANDREEV 4.5.0 🇺🇦 2024-04-12
✙ ANDREEV (4.5.0)🇺🇦 2022-09-10
🇺🇦ANDREEV (4.5.0)🇺🇦 2022-05-26
ANDREEV (4.5.0) 2022-05-24

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 658 26-06-18 22:13
За чотири роки московити застосували проти України практично весь доступний їй арсенал ракетного озброєння та безпілотників: Х-101, Х-555, Х-55, 3М14 «Калібр», Іскандер-М, KN-23, Точка-У, Х-47М2 «Кинджал», Х-22, Х-32, «Онікс», «Циркон», С-300, С-400, Х-59, Х-69, Х-31П, Shahed-136, Shahed-131, Гербера, Молнія, Ланцет, Куб, Орлан-10, Орлан-30, Zala, Supercam, Mohajer-6 ну і «славнозвісний» Орєшнік.І як тільки наші хлопці файно і соковито влуплять чимось по території лаптєногих вилазять унікуми, які ниють шо «ото буде атвєтка» і «Ой-ой-ой, нашо то було робити, путін нападе!». Є українські міста де обстріли щодня. Щодня, блять! Прікіньте, там немає різниці чи наші БПЛА палять москву, чи ми нічого не робимо, там путін нападає щодня, стираючи ці міста з лиця Землі і йому немає різниці чи летить щось від нас, чи не летить. росіся розуміє лише мову сили. І чим більше ми будемо навалювати їм по єбушатніку, даючи зрозуміти що Сили Оборони дістають далеко, тим більше вони будуть задумуватись (можливо), чи вартує запускати щось по нас. Ви просто включіть трішки сіру речовину і згадайте коли ми тільки мріяли про те, щоб влупити по москві - чи не летіли в нашу сторону шахеди і ракети? Летіли. І дуже багато. Якшо ви хочете жити як тєрпіли і просто кожен день терпіти обстріли просто так - окей, плачте далі, що буде атвєтка. А я цілком на стороні Сил Оборони, які гасять цю нечисть всіма можливими методами і на всіх напрямках до яких дотягуються.
👁 603 26-06-17 13:55
Колись давно я мріяв стати професійним скейтбордистом. Я чекав кожного нового випуску журналу ХЗМ де було картинками показано як робити той, чи інший трюк. Я брав свій найдешевший в світі скейтборд, який мені за допомогу з контрольною з алгебри віддав мій однокласник, йшов на Біланівку (люди з Камянця-Подільського поймуть) і зранку до ночі там їздив згорба, або вчив нові трюки. Побиті коліна, лікті, вивихнуті пальці, порвані штани, кросівки, надщерблений зуб - це все фігня, адже в мене була мрія. Час йшов, приорітети змінювались, скейт зламався, але вміння їздити по рівній поверхні і спогади залишились. Можливо тоді, якби були люди які розділяли моє захоплення і хоча б якась інфраструктура для таких розваг, а не просто рівна асфальтова дорога на Біланівці, то зараз цей допис вам би писав якийсь всесвітньовідомий супер скейтбордист, а так вам пише його людина, яка просить долучитись до збору для 66 ОМБР і одного з підрозділів 8 полку ССО.🏦 Банка: 4874100024858097🏦 Банка: https://send.monobank.ua/jar/6iieLodLHR🏦 Приват: 5168745675267295🏦 Приват: https://www.privat24.ua/send/1n02y🌐 PayPal: [email protected]
👁 623 26-06-16 14:42
Чому майже рік тому я зняв свої Apple Watch Ultra і перейшов на Casio G-Shock? Спробую коротко пояснити, щоб не тягнути кота за хвіст.1. Мені набридло носити смартфон в кишені і смартфон на зап'ясті. Спочатку воно вібрує в кишені, потім на руці. Мені не треба знати скільки я пройшов кроків і скільки я спалив калорій. Тиск на роботі мені тонометром може поміряти колега 😂 А моніторити свій сон з цими тривогами і батарейкою самого годинника (надалі девайсу) то взагалі речі непоєднувані.2. Дитячий незакритий гештальт з Casio G-Schock, який тривав з часів журналів X3M і початку розвитку молодіжних субкультур, де у усіх відомих реперів, рокерів, скейтерів і брейкерів був G-Shock, а я єдине шо міг собі довзолити - це ASAHI з підсвіткою з Камянецького базару.3. Аболютна... ні не так... ось так. АСБОЛЮТНА ВІДСУТНІСТЬ ПОТРЕБИ ЇХ ЗАРЯДЖАТИ. Ну тобто взагалі. Ну воопше. Ну просто не треба і всьо. Дістав з коробки, налаштував, вдів, носиш, вмер, поховали, а вони далі йдуть. Розумієте?4. Ціна + невбиваємість. Усі базові G-Shock, навіть деякі з всякими наворотами, типу Bluetooth, синхронізацією з телефоном і синхронізацією з атомним годинником по раіосигналу не коштують космос. І навіть якшо ви їх випадково розтовчете, шо майже нереально, то вам не буде так їх шкода як той самий Apple Watch, чи Garmin.5. Це не девайс, це годинник з базовими функціями дати, часу, секундоміра і таймера. Є підсвітка. А от Apple Watch це девайс з цілою купою функцій (зазвчиай ви користуєтесь 15% з них) і одна з тих функцій це годинник. Це смарт девайс в формфакторі годинника, а не годинник.В мене на руці Casio G-Schock GW-BX5600, який мені дружбанчик привіз прямо з Японії. Гештальт закрито. Я кайфую від того годинника капітально. Кажуть, якщо ви носите годинник не знімаючи більше ніж два тижня - це ваш годинник.P.S. Він зараджається від сонця.
👁 671 26-04-13 13:23
🪖 12 років тому українські військові вперше відкрили вогонь по росіянах:13 квітня 2014 року під Слов’янськом загін ФСБ під командуванням полковника Ігоря Гіркіна напав на місце, де проходила нарада керівників СБУ.Під час бою загинув капітан Геннадій Біліченко. Ще двоє українських офіцерів отримали поранення.Тоді командир 3 роти 80 аеромобільної бригади Вадим Сухаревський віддав перший за час цієї війни наказ відкрити вогонь по росіянах. Він крикнув: «Х*лі ти смотріш? Їб@ш!»Наказ виконав оператор-навідник БТР Микола Лавренчук, який першим відкрив вогонь. Після кількох кулеметних черг ворог зазнав втрат та втік із місця бою.Наступного дня почалася Антитерористична операція (АТО).Україна вступила у Війну за Незалежність. 🪖 4 роки тому українські військові вперше потопили російський ракетний крейсер, який був флагманом (головним кораблем) Чорноморського флоту ВМФ рф:Ракетний крейсер «Москва» був уражений двома українськими протикорабельними ракетами «Нептун» 13 квітня 2022 року.Наступного дня, 14 квітня 2022 року, міністерство оборони рф визнало, що корабель затонув у Чорному морі під час буксирування.
👁 740 26-03-28 23:29
Колись давно, в часи популярності Термінатора, Рембо, Конана Варвара, Хижака, Кобри, Командоса і Універсального Солдату на відеокесетах, я дуже сильно тим всім захопився. Колекціонував наклейки, картки і плакати з героями цих культових фільмів і що найголовніше я почав ходити на турнік і тягати всяке важке і метелеве, щоб мати таку фізичну форму як герої цих бойовиків. Реально, ціле літо були турнічки, на брусах теліпався, гантельками по 4 кілограма шось там пробував боксувати. Звичайно що ці мої, так би мовити, «тренування» часом скасовувались, бо на турнічках чи брусах хтось прав килими (якшо ви знаєте як то, то я пояснювати не буду), але я старався.А потім я получив капітального тягла на шкільній дискотеці від чотирьох трохи постарших тіпочків (вибачте, причину не памʼятаю, тай тоді часи такі були, шо причини могло і не бути, просто я міг бути не з того двора, не в тому місці і не в той час) і я зрозумів одну істину: ти можеш бути крутим і накачаним тіпочком, але якшо їх більше то тобі кабзда, якшо в тебе немає шестиствольного кулемета який ти тримаєш однієї рукою і дуже голосно кричиш, коли стріляєш по деревах в джунглях, випускаючи за один раз куль на один місячний бюджет Стрия 😂Десь орієнтовно в той самий період часу ми з колєгами вперше спробували пиво і в нашому дворі турніки і бруси почали виконувати ту роль, для якої їх і зробили - сушити попрані килими 😂Зараз мені 38 років і я вже давно не вірю в тих героїв бойовиків з відеокасет, бо я бачу щодня на власні очі як виглядають справжні герої. І хоч я не можу дати їм шестиствольний кулемет, щоб вони тримаючи його однією рукою гасили лаптєногих балалайколюбів, але дякуючи вам всім, ми допомагаємо їм робити боляче кулєбякам інакшими способами 🤗
👁 799 26-03-24 16:04
Війна не «десь там» - вона ось тут поруч, в центрі міста, в білий день. Невідомо які мали бути цілі сьогодні, але ними стали церква в центрі міста і житловий будинок в спальному районі. Цілі невідомі, але мета зрозуміла, як білий день - залякування, терор і смерті цивільних. Ми обороняємось від абсолютно хворих, аморальних істот в яких немає жодних принципів, чи поняття честі. Хто ще й досі десь глибоко в душі плекоче віру і надію, що по той бік парєбріка є люди, то сядьте, видихніть і забудьте про ці думки назавжди, зітріть з своєї памяті все шо знали про них, відхрестіться від всього що повязане з ними і нехай ваша ненависть заповнить ту пустоту яка зявиться, адже всі нормальні, які там були вже давно на нашому боці.Влупити шахедом по центру міста в білий день - це колосальна різниця ніж вночі, розрахунок був на скупчення людей. Це ж я думаю всім зрозуміло, правда? Хоча яка різниця: день чи ніч? Розрахунок завжди один - знищити нас!Я завжди кажу і прошу вас - не ігноруйте сигнали повітряних тривог, бо ми ніколи не знаємо їх цілі, але завжди знаємо їх мету!І конвертуйте свою агресію в допомогу війську: https://send.monobank.ua/jar/8RE9pGGXNm
👁 618 26-03-17 08:51
Сьогодні один мій хороший знайомий сказав: «Чоловіче, а як тобі вдається в тому всьому п***здєці, який нас оточує якось триматись на позитиві?».І я трішечки прифігів, бо який позитив? Я і є суцільний негатив, просто гарно замаскований, бо я знаю, що не маю морального права виливати якісь свої погані, чи тривожні думки в соціальні мережі, бо це галімий наратив, який посмерджує маніпуляцією. А такі наративи дуже швидко люблять в мережі підхопити і тягати, як стара баба засмальцовану спідницю. А я не люблю, коли якісь мої особисті переживання стають приводом для хайпу в мережі для когось, хто ці думки зі мною не розділяє. Особисте - для близьких, позитив для оточуючих. Мені дуже шкода мою дівчину, яка коли їде зі мною в машині десь далеко мусить годинами слухати проповідь старого, міського божевільного діда, який всім незадоволений, всі погані, всьо треба міняти, «а от в наш час» і кучму вирніт 😂😂😂Мої друзі знають який я і які зміни відбулись в мені за ці чотири роки. Колись життя мене файно потовкло, чи то я себе сам товк об то життя - не важливо. Важливо те, що я зробив висновки і засвоїв урок. Було би зле, якби то товчіння пройшло просто так. Я робив боляче собі, друзям і близьким. Я поводився недостойно. Я не бачив попереду себе нікого і позаду себе нікого. Егоцентричний нарцис одним словом. Зараз же я ставлю на перше місце людей, які мене оточують. Важко переступити через себе, щоб змінитись, але боляче, коли переступають через тебе, якшо не міняєшся - парадокс 🤷🏻‍♂️Я ніколи не буду соромитись просити вибачення в людей, яких колись якось образив чи підвів, бо у всьому шо зі мною ставалось - винен я сам. І якшо колись я міг сказати «Я шо винен в тому?» то зараз я чітко знаю винен - бо певні дії і вчинки призвели до такого результату.Люди які нас оточують - це головний ресурс в нашому житті. Мій тато казав «Тримай людей коло себе і в тебе в житті все буде добре» і я тримаю, я стараюсь. Зараз я роблю все від мене можливе, щоб мої друзі пишались мною, а я пишався ними. Де можу - допоможу, де треба сам попрошу допомоги - бо це не соромно. Соромно битись головою в стіну, яку можуть повалити лише двоє.Короче кажучи - цінуйте людей, бо нам на цій планеті відведено не так багато часу, щоб використовувати його на образи, сварки і конфлікти. Де можна - миріться, де це не можливо - забувайте.Ні-ні, друзі, no worries, в мене немає депресії, бо я знаю яка вона, я там був, там не весело. Вибачайте шо магнітик вам звідти не привіз 😂Ну і цей-во, вибачайте якшо шо 🤗
👁 807 26-03-09 15:05
Згадалось: якось, коли я був в класі восьмому, напевне, я прокинувся зранку, взяв рюкзак, склав туди зошити, книжки і пішов до школи. День був дуже сонячно-весняний. Я йшов, якось вмотивовано, радісно, навіть трішки був щасливий, бо це були ці перші дні без снігу. Починалась весна. І в один момент, коли я вже майже вийшов з двору нашого житлового масиву зі мною порівнявся мій знайомий і питає: "Куди йдеш?". Ну я довго не думаючи відповідаю: "В школу". А він починає з мене сміятись і каже: "Так яка школа, нині ж субота!", а я довго не думаючи кажу: "Так ми вчимось по суботах". І тут він офігів. Ще б пак, людина яка і в будні дні прогулювала школу дізнається шо є школи, які вчаться ще й по суботах. Звичайно, що це не був повний навчальний день, а лише чотири уроки, але так, друзі, я вчився в гімназії, в якій певний час субота - це був навчальний день. Власне до чого це я веду... Того знайомго давно вже немає, бо наркотики вкоротили його буремне і швидке життя, але я буду завжди памʼятати, як він хотів посміятись з того що я сплутав дні і йду до школи, а я гордо сказав "Ми вчимось в суботу!". Хоча, якшо признатись отак чесно-чесно, я дуже йому заздрив, от шо він такий крутий, може прогулювати школу, гуляти коли хоче. Але шо я можу сказати, я був малий і дурний і не вмів чітко розрізняти де добре, а де погано. Але школу я не прогулював.
👁 835 26-03-01 00:45
Знаєте чому ми маємо повне моральне право «тягнути прикол» з ОАЕ і з того шо шахед влупив в якийсь готель? Ні, не тому що в нас в країні це відбувається мало не щодня і ми вже звикли, адаптувались до того. Не тому, що наша психіка вже як стальна рельса, бо: «Шахед? Добре шо не Кинжал!», «Кинжал? Добре шо не Орєшнік!», «Орєшнік? Ніфіга собі, Орєшнік!». Чотири роки терору з боку, так званих лаптєногих сусідів адаптували нас до найгірших сценаріїв, змусили міняти свій ритм життя, плани, події - все що раніше здавалось буденністю змінилось. Терор, який забрав життя тисяч цивільних, бо цивільні і уявити не могли, що балалайкофіли настільки ниці і підступні, що будуть гатити по житлових будинках, лікарнях, складах, пологових будинках, торгівельних центрах, вокзалах, поштах і іншій ЦИВІЛЬНІЙ ІНФРАСТРУКТУРІ. Ми мало не щодня доказуємо світу те що в нас відбувається! Ви вдумайтесь - ми мусимо доказувати те, що в нас війна, те що гине цивільна частина населення від іранських безпілотників! Доказуєм, показуєм, отримуємо стурбованість і занепокоєння. Заичайно, я не буду применшувати допомогу від партнерів, адже якби не вона то дітько лисий його знає як би воно було.Отож, повернемось до питання - чому ми маємо повне моральне право «тягнути прикола»? Бо в той час, коли наші військові чотири роки зубами вигризають по сантиметру нашу землю в ворога, в той час коли мало не щодня в нас тривога, і шахеди летять не по 1-2 штуки, а сотнями, в той час коли є дестяки тисяч зафіксованих військових злочинів проти нашої країни і наших людей - світ не висвітлює це в повній мірі, щоб всі люди зрозуміли всю правду! А в Дубаях один шахед попав в готель - НОВИНА СВІТОВОГО МАШТАБУ! Ось тому, ми маємо повне моральне право робити меми, придумувати жарти «Восєм лєт бамбілі Дубай» і Пес Шайтан! Бо все це вже було з нами! Бо ми знаємо, що диктатору всерівно куди летять шахеди, його основна мета знищити як умога більше людей. І ми кричали і кричимо на увесь світ це чотири роки, а світ вперто не хоче нас почути. Ми не радіємо війні, бо ми знаємо що таке війна. Де б вона не була (окрім території країни лаптєногих балалайкофілів там можна) - це зло! Ми морально вдовільняємось факту, що ті хто заперечував війну в нашій країні, чи не хотів її бачити зараз може відчути як воно.Ну і памʼятайте - ми на порозі великого кіпішу, але ми в першому вагоні, тому нам не звикати.
👁 1,260 26-02-22 00:47
У Львові стався теракт. Жахлива подія. 14 постраждалих і загинула 23 річна поліцейська. Але жахливіше зайти в коментарі і читати абсолютно падших людей, людей без моралі, без цінностей, без розуму, без свідомого відчуття тактовності, людей без виховання і без жодної культури. І це все ШАНОВНІ ЛЬВІВЯНИ.Коментарі по типу «у всьому винне тцк», «а де була поліція», «а чого 14 людей постраждало в комендантську годину», «це вам за то шо нічні клуби працюють»!Люди, шо з вами? Коли ви втратили людяність? Чому пишете не розібравшись? Найбільше постраждалих - поліцейські, які приїхали на фейковий виклик про незаконне проникнення в магазин, чи квартиру (поки не ясно) і зайшли в підїзд де було закладено вибухівку, після приїзду другого патруля спрацював ще один закладений заряд! До чого тут комендантська година? До чого тут тцк на вулиці шпитальній в підїзді? До чого тут нічні клуби на вулиці де нема жодного закладу?Коли стається біда - ми мусимо гуртуватись і бути надійною опорою один для одного, а ви тут в фейсбуках показуєте свою низькість, ницість і несвідомість.Сходіть до церкви, підійдіть до священника, впадіть на коліна і просіть його шоб Бог вас пробачив за ваші слова!