Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Дмитро Коган
Added 16 Feb 2022

Дмитро Коган

@dmytrokogan
Number of subscribers: 2 026
Photos: 4,560
Videos: 2,560
Links: 561
Description:
Головні події без зайвих лонгрідів.

👥 Number of subscribers

2 026
Average/Day:: -2
Average/Week:: -4
Average/Month:: -10

👁️ Average views per message

1 041
Average/Day:: 968
Average/Week:: 767
ERR: 51.38%

📊 Messages per Day

4.5
Last day: 7
Week average: 4.7
Average per day: 4.5

Logo change history

Name change history

Дмитро Коган 2024-07-06
Dmytro Kogan 2023-03-21

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 683 26-06-20 16:57
Україна неодноразово давала сигнали, що втягування Росією у цю війну ще Білорусі може призвести до вкрай небезпечних наслідків. Зокрема, ми зафіксували, що вздовж нашого кордону на території Білорусі встановлене спеціальне обладнання, яке працює на Росію, на росіян, яке допомагає росіянам завдавати удари дронами по нас, по нашій території. Ми в Україні знаємо про чотири такі ретранслятори в Білорусі – саме у Гомельській та Брестській областях. Саме завдяки такому обладнанню завдавались удари по Житомирській, Рівненській, Волинській областях, по нашій енергетиці, по нашій залізниці – по звичайних містах, по наших селах. Білорусь має час, щоб демонтувати це обладнання. Також ми знаємо про кожен завод у Білорусі, який працює на Росію і працює на цю війну. Кожне підприємство, яке постачає компоненти для російської зброї – для бронетехніки, для ракетних систем, – і також підприємство, що постачає Росії пальне на війну, – це все втягування Білорусі у війну. Україна не хоче цього, і ми попередили фактичне керівництво Білорусі, яке впливає на відповідні події. Загалом тільки за січень – травень постачання бензину з Білорусі в Росію зросло в 13 разів, якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року, а дизеля – утричі. На жаль, це допомагає Росії адаптуватись до тиску і не наближає мир. Має бути навпаки: мир має наближатись, і Білорусі варто робити ті речі, про які говорить її фактичне керівництво неофіційними каналами, щоб ми в Україні дійсно бачили, що Білорусь дійсно проти цієї війни. Цю війну треба закінчувати. Мир потрібен.
👁 725 26-06-12 11:34
Вчора й сьогодні дуже активний час наших політичних рішень. Учора провів наради з Прем’єр-міністром Юлією Свириденко, міністром оборони України Михайлом Федоровим та міністром фінансів Сергієм Марченком. Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський та начальник Генштабу Гнатов підтверджують. Погоджено шлях – збільшити фінансову стійкість нашої оборони й забезпечити подальшу трансформацію української армії. Я вдячний парламентарям, які затвердили зміни для бюджету, щоб посилити нашу оборону. Я вдячний партнерам, які нам допомагають. Перше – виплати. Є ресурс, щоб збільшити виплати в армії. Мінімум 30 тисяч гривень в тилу. Чим більше саме бойових завдань, тим більше рівень виплат. Будуть нові, відчутно сильніші контракти для піхотинців. 300 тисяч гривень в середньому на першій лінії. Все тримається на українській піхоті, на нашому українському піхотинці. Контракти будуть пропрацьовані так, щоб була чіткість: час контракту – 10 місяців, 14, 24 та конкретні умови, тобто чіткі відстрочки. Гарантовані терміни й реальні відстрочки. Окрім цього, будуть збільшені виплати для українських бойових командирів, і це має створити позитивний стимул, щоб зберегти досвід управління в армії. Кабінет Міністрів затвердить конкретний механізм, і перші нові доплати Кабмін має почати вже в червні. Друге – я вдячний усім добровольцям з інших країн, які бʼються заради нашої свободи в Україні, розуміючи, що це стосується свободи багатьох інших народів. Я доручив відкрити значно більше можливостей залучати іноземних добровольців в українську армію, і щодо цього буде більше механізмів рекрутингу. Третє – подальше спрощення переведень для воїнів, більше можливостей зростати в армії і більше позитивних стимулів, щоб приєднатися до оборони. Я розраховую, що кожен елемент змін, які зараз впроваджуються, за це літо покаже свою ефективність. Міністерство оборони представить деталі рішень.
👁 672 26-06-08 11:36
Бажаю здоров’я, шановна спільното. Починаємо день з гарних новин.Триває системна кампанія проти російської логістики. Сили оборони уразили дві великі нафтобази в окупованому Криму, нафтобазу «Грушовая» біля Новоросійська та вузлову станцію «Красний Яр» у Волгоградській області. Для росіян це все важливі елементи системи постачання та експорту нафти, через які проходять значні обсяги ресурсів.Також в Криму українські дрони уразили позицію С-400 «Тріумф» біля Курортного. Ще одна система ППО ЗРК «Оса» була спалена у Запорізькій області. Плюс під удари потрапили пункти управління безпілотниками, майстерня БпЛА окупантів, склади та райони зосередження особового складу.Багато хто звернув увагу на нафтобази, але менш помітним залишився удар по пункту управління ФСБ у Бєлгородській області. Це теж дуже важливо. Ви самі розумієте, що за склад знаходиться у подібних пунктах.На фронті теж є цікаві новини. За словами Головнокомандувача Олександра Сирського, у травні Сили оборони повернули під контроль територію, площа якої перевищує здобутки окупантів за той самий період на 100-120 квадратних кілометрів. Найбільш напруженою ситуація залишається на Покровському та Гуляйпільському напрямках.Тобто війна дуже швидко змінюється для росіян у гірший бік. Системи ППО горять. Нафтобази горять. Заводи ВПК горять. А оперативна глибина для російської армії все швидше і швидше перетворюється на кілзону. І це невідворотно.Ну і ви ж розумієте, що чим гірше у росіян буде ситуація на полі бою, тим більше вони будуть працювати через пропаганду та психологічні удари. Тож максимально відповідально ставтесь до власної безпеки, включно з інформаційною, вірте у Сили оборони та донатьте волонтерам, фондам та військовим.________________Наприклад, якщо є бажання та можливість, на ППО:Постійна банка для підтримки працює тут: https://send.monobank.ua/jar/8iPPfgw3xWНомер картки банки: 5375411214293917PayPal: [email protected]
👁 637 26-06-05 06:05
Доброго ранку, шановна спільното. Поки є час та можливість пропоную трохи про новини Сили безпілотних систем взяли під вогневий контроль Донецький аеропорт, який рашики використовують як базу для запуску та зберігання ударних безпілотників. Також під вогневий контроль потроху переходить окупована частина Луганської області. Те, що я прогнозував на кінець цього року, відбувається вже зараз. І я думаю, що коли президент називав осінь як дату закінчення гарячої фази війни, він враховував не тільки ураження російської стратегічної інфраструктури та наслідки для російської економіки, а й цю обставину. Як мінімум, вона зробить ворожі наступальні кампанії ще більш нереальними для виконання. До речі, лише Сили безпілотних систем за добу відпрацювали 12 складів ворога та 60 позицій з руснявими операторами БпЛА. Плюс ще одна система ППО була знищена українськими бійцями. Є й інші ураження. Зокрема по важливим цілям на ТОТ. Але конкретику дочекаємось від Генштабу. Загалом за добу наклацано 1550 ублюдків, 68 артсистем, 14 НРК, вісім бронемашин, два танки, систему ППО, 329 одиниць техніки та дві одиниці спецтехніки. А наша протиповітряна оборона за добу збила/подавила 198 з 216 ворожих безпілотників, що становить майже 92% ефективності. Тобто 9 з 10 цілей було знешкоджено вартовими неба.
👁 830 26-06-01 07:50
Бажаю здоров’я, шановна спільното. Давайте трошки про новини Українська кампанія ударів середньої дальності порушує російську логістику вже по всьому театру бойових дій та на всій оперативній глибині. Наприклад, ударні дрони батальйону безпілотних систем Третьої штурмової бригади уразили логістику росіян на глибині 200 км. Рівень уражень настільки вплинув на постачання, що перевізники відмовляються їхати через ТОТ, а страхові припинили страхувати відповідні грузи. Через це виникає критична нестача палива. Паралельно завдаються удари по складам ворожого угруповання. Тільки за добу 19 складів різного рівня були уражені Силами безпілотних систем. Також пілоти 422 окремого полку безпілотних систем «Luftwaffe» уразили ворожий сухогруз в районі Бердянська. Двічі. Щоб точно вже нічого і нікуди він не віз. З далекобійними ударами історія також розвивається проти росіян. Україна майже встановила паритет з рф за кількістю запущених далекобійних БпЛА. І я думаю, що через рік (а може й раніше), така сама картина буде й по ракетам. Саме тому ми бачимо активну спробу збити цей розвиток (привіт Шабуніну). Загалом, як підтверджує наш Генштаб, за добу у росіян орієнтовно мінус 1410 ублюдків, 50 артсистем, дев’ять НРК, чотири танки, дві бронемашини, РСЗВ, 384 одиниці транспорту та п’ять одиниць спецтехніки. А наша протиповітряна оборона за добу збила/подавила 228 з 265 безпілотників. Що становить близько 86%. Тобто 8,6 з 10 БпЛА не досягли своїх цілей завдяки українським вартовим неба. Тож, все буде добре
👁 836 26-05-31 14:19
Цікавий експеримент поставили американці. Що буде, якщо цілим віртуальним світом повністю керуватимуть різні ШІ? Стартап Emergence AI запустив п'ять паралельних симуляцій. У кожній 10 ШІ-агентів з професіями, характерами, пам’яттю та особистими цілями. Є економіка, вибори, ратуша, поліція, бібліотека. Агенти можуть працювати, голосувати, красти, підпалювати і навіть вбивати.Єдине, що відрізняло світи - яка саме модель керувала всіма агентами. Результати такі: Claude Sonnet 4.6: Ідеальний порядок. Нуль злочинів. Всі 10 агентів вижили. Демократія, голосування, стабільність. GPT-5 Mini: Майже без злочинів, але суспільство вимерло. Агенти просто не могли підтримувати себе і ресурси закінчилися. Grok 4.1 Fast: Тотальний колапс за кілька днів. Купа насильства, пожежі, всі мертві. Gemini 3 Flash: Повний хаос (понад 680 злочинів), але суспільство протрималося всі 15 днів. Тобто різні моделі ШІ створюють кардинально різні суспільства - від утопії до швидкого апокаліпсису. Хто зна, може через кілька десятків років (а може й раніше) ми житимемо в світі під керівництвом тієї моделі, яка найкраще впоралася з таким тестом.
👁 828 26-05-29 06:29
Доброго ранку, шановна спільното. Давайте трошки про новини Знову у росіян мінус НПЗ. Цього разу у сраному Волгограді палає НПЗ «Лукойл-Волгограднафтопереробка», який спеціалізується на глибокій переробці нафти, виробництві бензину, дизельного та авіаційного палива, мазуту, бітуму та інших нафтопродуктів. Тобто забезпечував російську армію, генерував доходи у бюджет та постачав паливо для звичайних росіян на АЗС. Раніше Сили оборони вже гатили цей завод, після чого росія була змушена витрачати купу грошей на відновлення, адже це один із головних активів «Лукойлу». Але даремно. Все одно наші дрони прилетіли і повернули «статус-кво». Також, у рамках державної програми по деПВО-ізації рашиків, Сили безпілотних систем знищили чергову ворожу РЛС. Продовжують палати російські тили на тимчасово окупованих територіях. Окрім понад сотні знищеного логістичного транспорту за добу, уражено з десяток складів різного рівня, понад 500 (!!!) бліндажів та укриттів, близько 60 позицій з операторами БпЛА, 121 засіб зв’язку (антени тощо), командні пункти та ін. Загалом за добу українська армія наклацала 960 ублюдків, 28 артсистем, 11 бронемашин, дві РСЗВ, два танки, чотири НРК та 324 одиниці транспорту. Що стосується атаки росіян на Румунію та турецьке судно, то я не вірю що це викличе якусь жорстку реакцію. Бо всім комфортно ховатися за спиною України, а не ставати з нами пліч-о-пліч. Але ми не ображаємось. Румунія - наш союзник, який допомагає нам захищатись. Тут головне, як на мене, нарешті прислухатись до українського президента та почати реально (а не на словах) працювати над спільною концепцією безпеки з Україною на чолі.
👁 841 26-05-28 09:38
Бажаю здоров’я, шановна спільното. Давайте трошки про новини. Продовжується активне знищення російської тилової логістики по всій ширині фронту. Лише за минулу добу, і лише Силами безпілотних систем, було спалено близько сотні одиниць відповідної техніки. А загальна кількість ураженого транспорту складає 261, відповідно до статистики Генштабу. Але не логістикою єдиною. Бо також активно завдавались удари по складах ворога - понад 20 уражених об’єктів, укриттях та бліндажах - понад 400 уражених об’єктів, десятках позицій з операторами БпЛА, сотні засобах зв’язку, семи об’єктах тактичної інфраструктури, місцях дислокації ворога та командних пунктах (зокрема у Луганській області). До того ж, Україна вкладе 5 млрд у масштабування ударів по логістиці окупантів. Якщо чесно, то я в захваті. Ще на початку зими я хибно вважав, що таку картину по всй оперативній глибині ми будемо мати десь восени. Але, судячи з усього, осінь для росіян буде набагато гіршою. Бо тенденція така, що окупанти дедалі дорожче платять вже не тільки за спроби просування, а й за утримання територій. І час працює проти них. Тому, мій обережний прогноз до осені - якщо масштабування програми дасть запланований ефект (а тенденція це підтверджує), росіяни можуть опинитися в ситуації гострого логістичного голоду на окремих напрямках. Особливо вразливими залишаються південь та східні шляхи постачання в Донецькій області. Це створюватиме передумови для локальних контратак і звільнення територій, як уже було в окремих секторах навесні. Війна залишається надзвичайно важкою і виснажливою. Водночас динаміка, яку українські сили поступово нав’язують противнику, демонструє чітке зміщення балансу в нашу сторону. Тож, все буде добре.
👁 844 26-05-27 06:51
Доброго ранку, шановна спільното. Починаємо день з гарних новин Сьогодні у росіян була чергова щедра на бавовну ніч. Уражено авіаремонтний завод у Таганрозі, аеродром «Балтімор» у Воронежі (де базуються Су-34), черговий нафтовий термінал у Туапсе, цілі у Донецьку та Макіївці, а також інші ураження (зокрема в Криму), про які нам розкаже вже Генштаб. Також продовжується ізоляція російського угруповання від логістичних шляхів. За даними осінтерів, кількість різних військових вантажівок, паливозаправників, тягачів та ін. станом на вчорашній вечір досягла сотні. Як мінімум. Паралельно активно працювали наші Сили безпілотних систем. За добу вони здійснили майже 3276 ударних вильотів та уразили 1280 цілей. Серед них - чотири об’єкти тактичної інфраструктури, 309 рашиків, 409 укриттів та бліндажів, 46 позицій з операторами БпЛА, вісім складів з БК/ПММ, майже сотня одиниць логістичного транспорту, антени, генератори і купа всього іншого. Загалом за добу наше військо наклацало 1000 ублюдків, 39 артсистем, 10 НРК, три бронемашини, танк, РСЗВ, 271 одиницю транспорту та три одиниці спецтехніки. А я нагадаю, що зараз у розпалі російський весняно-літній наступ, на який вони кинули всі сили та ресурси. Але, як бачимо, українська армія не тільки героїчно стримує цю навалу, а й відрізає рашиків від логістики та знищує їхню присутність у промислових масштабах, не даючи жодних шансів на реалізацію кремлівських задумів. Ну і сили ППО за вечір та ніч збили/подавили 150 зі 163 безпілотників, що становить 92% ефективності. Тобто 9 з 10 ударних БпЛА не досягли своїх цілей завдяки роботі вартових неба.
👁 6,450 26-05-25 11:27
Вкотре після масованих російських ударів доводиться бути свідком, як медійка Порошенка та російська пропаганда працюють як побратими у цій війні, сидячі в одному інформаційному окопі. Щойно росія вдається до масштабного терору, як проросійські та окремі опозиційні майданчики, включно з каналами, лідерами думок та сторінками, пов’язаними з Порошенко, починають розганяти тезу, що це наслідок дій, заяв чи політики влади. І люди не тільки не гидують тим, що працюють ретранслятором наративу «ви самі винні», проти якого самі ж воювали з 2014 року, а з радістю підживлюють його, хибно вважаючи, що він прокладе їм шлях до влади. Інформаційні атаки на ВПК та оборонну сферу теж працюють у цій логіці. Критика ракет, дронів, виробництва - фактично є кампанією з дискредитацію всієї галузі та зриву ефективних проєктів, які сьогодні випалюють ключові стратегічні об’єкти в рф. Це демотивує інвесторів, волонтерів, фахівців та звичайних людей, для яких малюють картинку для зневіри. У цю ж скарбничку можна зарахувати регулярні атаки на найуспішніші волонтерські проєкти, мобілізацію та ППО, виправдання захоплення наших інкасаторів в Угорщині (нагадаю, що Уколов навіть вибачався перед угорцями, коли наших громадян та майно викрадали за наказом російського агента Орбана) і багато чого іншого. Зрозумійте мене правильно. Критика - це добре. Але в умовах повномасштабної війни вона має бути відповідальною, фактичною та не синхронізованою з ворожими методичками. І коли опозиційна медійка автоматично транслює те, що вигідно кремлю, то вона стає елементом гібридної війни проти власної країни. Незалежно від намірів.