Source
Омбудсман Лубінець Дмитро | Нонсенс із рахунками за тепло у Києві.ℹ️ Останніми днями мережею ширит...
8 119 Views/Reach
2026-06-17 14:53
Message №11914
Нонсенс із рахунками за тепло у Києві.ℹ️ Останніми днями мережею шириться інформація від мешканців Києва, які отримали у червневих платіжках додаткові нарахування за січень. Це викликає цілком зрозуміле обурення, адже саме тоді після масованих російських обстрілів значна частина столиці залишалася без теплопостачання. Саме це підтверджує і статистика: лише протягом січня–березня до нашого Офісу надійшло понад 600 звернень щодо відсутності або неналежного надання послуг з теплопостачання. Водночас КП «Київтеплоенерго» пояснює донарахування автоматичним перерахунком відповідно до постанови КМУ №683.Я звернувся до Віце-прем’єр-міністра з відновлення України – Міністра розвитку громад та територій України Олексія Кулеби з вимогою перевірити правомірність таких нарахувань та надати споживачам чіткі роз’яснення.
🗣Люди повинні сплачувати лише за ті послуги, які вони фактично отримали. Якщо теплопостачання було відсутнє або надавалося неналежним чином, права споживачів мають бути захищені, а всі рішення — прозорими, зрозумілими та законними. Тримаю цю ситуацію на контролі. Вона має бути об’єктивно та справедливо врегульована з урахуванням прав споживачів.🇺🇦 Facebook | Instagram | Х