Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Діденко про БОКС🥊
Added 14 Jul 2024

Діденко про БОКС🥊

@didenko_boxing
Number of subscribers: 9 031
Photos: 3,200
Videos: 1,330
Links: 3,230
Description:
Макс Діденко (Тайк Майсон) 📩[email protected] ТОВ «Спорт Сєгодня» 02002, м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, буд. 2-Б, 978447900 Ідентифікатор в реєстрі суб’єктів у сфері медіа - R40-06088 Контент призначений для аудиторії від 21 року.

👥 Number of subscribers

9 031
Average/Day:: +59
Average/Week:: +351
Average/Month:: +1419

👁️ Average views per message

2 872
Average/Day:: 2,100
Average/Week:: 3,244
ERR: 31.8%

📊 Messages per Day

3.7
Last day: 2
Week average: 3.3
Average per day: 3.7

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 2,930 26-06-19 14:36
Розмова з Аліною Шатерніковою на Twitch, частина друга:🥊 Про подію Usyk17 Promotions та безпеку проведення івентів в Україні💬 "На сьогодні мова про дату наступної події йде 22 серпня."💬 "Привозити боксерів зараз у Київ небезпечно для життя. Моя порада щодо локації таких івентів — робити їх на Західній Україні: Львів, Мукачево, Ужгород."💬 "Кіра Макогоненко, думаю, точно буде виступати на івенті. Взагалі думаю, будуть виступати всі ті боксери, які зараз на контракті."✍️ Про повернення Василя Ломаченка💬 "У наступні кілька тижнів буде оголошення про підписання контракту з новим промоутером Ломаченка. Це буде американець, але не Оскар Де Ла Хоя."💬 "Підготовка буде тривати 4 місяці, про повернення офіційно оголосять або наступного тижня, або до кінця місяця."💬 "Мені здається, що мова про Пак'яо зараз не йде."💬 "Наступного тижня Василь з командою вилітають у тренувальний табір."💬 "Егіс робить левову частку роботи по поверненню Ломаченка."👊 Про Володимира та Віталія Кличків💬 "Кожного року мої відносини з Володею і Віталієм стають все теплішими і теплішими."💬 "Як друг Володимира я б не хотіла, щоб він повернувся."💬 "З професійної точки зору теоретично це може бути(прим. повернення Володимира), але мені здається, що Володимир не повернеться."✈️ Про боксерів, які виїхали і не повернулися💬 "Це одиниці. Я завжди пишу чесне офіційне пояснення, як відбувалася комунікація і на якому етапі боксер мені просто написав: 'Вибач, але я не повернуся'."💬 "Такі боксери перш за все підставляють Лігу професійного боксу і надають більший ризик іншим."💬 "На сьогодні я не знайшла штрафних санкцій щодо цього."💬 "У нас не повернувся Олександр Захожий, Дмитро Безус та Богдан Миронець із супертяжів."🌟 Про світових зірок в Україні💬 "Оскар Де Ла Хоя був мій кумир, і тут мені мер(прим. Віталій Кличко) говорить, що я маю поїхати і його зустріти."💬 "Коли ми проїжджаємо з лівого берега на правий, він(прим. Оскар Де Ла Хоя) починає любуватися красою Києва і його просто прориває, яке красиве місто."💬 "З Оскаром було чудово, але він за темпераментом холерик. Вночі він... ну скажу чесно, він їздив по наших нічних клубах, його супроводжували бодігарди і наші українці."💬 "Евандеру Холіфілду було дуже складно в тому розкладі різних івентів працювати, він втомлювався."💬 "Я знаю, що Холіфілд на дискотеці в Донецьку був, що він кайфував і танцював."Діденко про БОКС🥊
👁 3,230 26-06-17 16:09
⚡️Офіційно! Верхувен отримав рішення щодо свого протесту, перемога Усика залишається в силі. Ось, що Ріко написав у соцмережах:У мене був час, щоб усе це як слід усвідомити.24 травня ми подали офіційний протест, оскільки щиро вважали, що те, як саме зупинили бій, викликає серйозні запитання. 16 червня ми отримали рішення Комісії.Вердикт підтвердив, що гонг про закінчення 11-го раунду пролунав до того, як рефері фізично дав відмашку про зупинку поєдинку. Офіційний хронометрист заявив саме це. Лікар біля рингу також підтвердив, що після бою в мене не було жодних ознак розгубленості чи дезорієнтації. Позиція Комісії полягала в тому, що жоден із цих висновків не змінює фінального результату.Слухайте, мова ніколи не йшла про те, щоб применшити заслуги Олександра. Він — один із найвидатніших бійців цього покоління, і я відчуваю лише глибоку повагу до того, чого він досяг. Але зі мною залишається відчуття того, що після одинадцяти незабутніх раундів на одній із найбільших та найепічніших арен світу історія просто обірвалася до того, як дійшла до свого логічного фіналу.В Олександра був сильний момент. Він добре підловив мене, і можна було відчути, як ініціатива в бою перейшла до нього. Саме це й відбувається на такому рівні. Хід поєдинку може змінитися в одну мить. Протягом моєї кар'єри бували моменти, коли люди думали, що все вже скінчено. У багатьох боях за титул чемпіона світу я знаходив способи переломити ситуацію і виходити з рингу з піднятою рукою. Просто так я влаштований. Ніколи не здавайся і завжди вір, що все закінчиться тільки тоді, коли пролунає гонг. Без каламбурів! (Ну, хіба що трішки 😂)Я щиро вірю, що кожен заслуговував на шанс побачити, як насправді мав закінчитися цей бій.Фанати були позбавлені 12-го раунду. Після всього, що ми обидва вклали в цей поєдинок, вони заслуговували побачити його розв'язку. Я так і не отримав можливості дізнатися, чи став би цей вечір одним із тих камбеків, які я робив раніше.А Олександр був позбавлений можливості поставити крапку так, щоб ні в кого не виникло жодних сумнівів.Тому для мене висновок насправді дуже простий. Давай закінчимо цю історію і подаруємо фанатам цей негайний реванш!Рішення відповіло на юридичні питання, але залишило в повітрі інше питання, яке не дає спокою стільком людям з тієї самої ночі: як мала закінчитися ця історія?Я буду готовий, Олександре Діденко про БОКС🥊
👁 3,350 26-06-13 09:15
💥 Олександра Усика евакуювали з Пентагону після спрацювання сигналізації та запуску протоколу безпеки: відомі деталіОлександру Усику довелося зіткнутися з незручною ситуацією, яка в певному сенсі нагадала те, що часто переживають його суперники - вимушений відступ. Додаткової інтриги додає те, що інцидент стався не на боксерському рингу, а в одному з найбільш захищених об'єктів Сполучених Штатів - Пентагоні, повідомляє Essentially Sports.Спочатку у своєму дописі в X Усик поділився враженнями від візиту: 🗣️ "Уперше відвідую Пентагон. Важко передати емоції словами - масштаби справді вражають!" Його друг і директор Team Usyk Сергій Лапін додав в Instagram: 🗣️ "Сьогодні разом з Олександром Усиком ми мали можливість відвідати Пентагон. Для нас велика честь бути тут і на власні очі побачити це знакове місце. Особлива подяка за теплий прийом і гостинність!" Втім, цей захопливий момент тривав недовго. Після того як пролунав сигнал тривоги, Усику разом із членами його команди та іншими відвідувачами довелося прямувати до виходу через запуск протоколів безпеки. 🎤 "Ми приїхали до Пентагону, і тут якась атака. Тривога в Пентагоні. І нам потрібно евакуюватися. Що відбувається?" - сказав Усик, ідучи коридором спиною до камери. Судячи з усього, ця ситуація відповідає повідомленням про те, що кілька поверхів і коридорів усередині Пентагону тимчасово заблокували після того, як внутрішні системи моніторингу зафіксували можливу проблему з якістю повітря. Розглядаючи ситуацію як потенційний інцидент, пов'язаний із небезпечними речовинами, посадовці залучили спеціалізовані підрозділи для перевірки.У результаті працівникам деяких підрозділів наказали залишатися на місцях, тоді як інших евакуювали як запобіжний захід. Частину будівлі, включно з кількома коридорами на різних поверхах, закрили на час розслідування.Після проведення перевірок жодних небезпечних речовин або загрозливих умов усередині будівлі не виявили. Обмеження були скасовані, а посадовці заявили, що інцидент, імовірно, виявився хибною тривогою, спричиненою спрацюванням датчика контролю якості повітря.Пентагон не був єдиною важливою зупинкою в маршруті Усика. Чемпіон світу у надважкій вазі також відвідав Білий дім, де зустрівся з президентом Дональдом Трампом.Наразі складно точно визначити справжню мету візиту Усика до столиці США. Поширені припущення, що він міг використати цю можливість як частину дипломатичної та інформаційної місії, щоб привернути увагу до проблем своєї країни - України. Раніше Усик публічно закликав президента Трампа звернути увагу на становище України.❗️ Ширший контекст поїздки Усика до ВашингтонаВодночас цей візит породив припущення, що Усик може залишитися у Вашингтоні для участі у святкуванні 80-річчя президента Трампа 14 червня, а також відвідати турнір UFC Freedom 250, який заплановано провести на Південній галявині Білого дому.У цьому контексті його поїздка виглядає унікальною, адже Усик може стати першим іноземним чемпіоном світу у надважкій вазі, щодо якого задокументовано одночасний офіційний візит до Пентагону та зустріч із чинним президентом США в Овальному кабінеті під час активного чемпіонського правління.Хоча американські чемпіони минулого, зокрема Джо Луїс, активно взаємодіяли з військовими структурами, Пентагон історично не приймав чинних іноземних чемпіонів світу з боксу для офіційних турів.Навіть такі легендарні володарі титулів, як Леннокс Льюїс, який представляв Велику Британію та Канаду, або ближчі для українських уболівальників брати Клички, не проводили офіційних зустрічей із чинним президентом США в Овальному кабінеті під час володіння чемпіонськими поясами.🤝 betking👑
👁 3,050 26-06-12 17:19
Важливий крок у моєму спортивному шляху❗️Я рада підписати партнерську угоду зі своїм генеральним спонсором – компанією BGV та її засновником Геннадієм Владиславовичем Буткевичем!Для мене та моєї команди це надзвичайно важливий крок, адже підготовка до змагань міжнародного рівня включає фармакологічне забезпечення, спаринги, реабілітацію, спортивні кемпи, роботу з висококваліфікованими спаринг-партнерами та багато іншого.🥊Щиро дякую компанії BGV та Геннадію Владиславовичу за підтримку, довіру й можливість розвиватися та гідно представляти Україну на міжнародній арені!💙💛BGV стала офіційним партнером української боксерки КіриМакогоненко🔥Інвестиційна компанія BGV Group Management підписала договір про партнерство з українською спортсменкою Кірою Макогоненко. 10 червня засновник BGV Геннадій Буткевич та боксерка потиснули руки, підтвердивши досягнуті домовленості.Із червня 2026 року BGV офіційно підтримує Кіру Макогоненко на шляху її професійного розвитку та спортивного зростання. Кіра є однією з найперспективніших українських боксерок, чемпіонкою Європи серед юніорів, багаторазовою чемпіонкою України та спортсменкою з досвідом виступів на міжнародному рівні. Вона входить до числа ключових надій українського жіночого боксу та розглядається як потенційна учасниця майбутніх Олімпійських ігор.👊🏻
👁 3,070 26-06-11 19:31
Я щас трохи афігєл від того, наскільки далеко зайшло піратство 🤬Натрапив на один боксерський ТГ-канал, який у себе транслює ЧС з футболу, де автор на стрім поставив плашку рекламодавця та банку зі збором. Збирає не для війська – для себе 🙂Це просто жесть. Пірат з рекламодавцем і збором для себе любімого на лучшую жизнь. Ми з командою зі злетами та падіннями їбашимо майже 5 років у цій індустрії, бо хочемо розвивати ринок та заробляти ЧЕСНО, а не краденим контентом. Це нагадує історію з корупцією, де винні дві сторони: той, хто бере і той, хто дає. Тут теж: ті, хто роблять таку х?йню і ті, хто живе вологими мріями про "Інтер", де спорт показували бесплатно. Я просто не розумію людей, які жмуть 300-500 грн на місяць за легальний перегляд контенту в Україні. Це ж вартість одного походу в бар, а то і менше. Це не 80$ за PPV однієї події від PBC без українських коментаторів. Ні. Це повністю адаптований український контент світового рівня, доступний на нормальних сервісах. А люди це тупо крадуть.Просто зрозумійте: якщо всі будуть красти – контенту в Україні не буде. Бо ті, хто платять за контент на медіасервісах, насправді і забезпечують можливість, щоб у нас був нормальний бокс і футбол на українських сервісах, з українськими студіями та коментаторами.Діденко про БОКС🥊
👁 2,980 26-06-04 12:28
Джошуа: "Коли Усик б'ється, його команда робить це разом із ним"Ентоні Джошуа розказав, чого навчила його команда Олександра Усику та чому їм вдається досягати результатів.Важливості молитви. Але з погляду боксерського інтелекту, якщо ви подивитеся на нього та його команду, це як олімпійська команда, яка перейшла з аматорського боксу до професійного. Отже, я в нього навчився оточувати себе досвідченими людьми.Дехто з нас тренується з другом у місцевому спортзалі, сплачуючи 20 фунтів на місяць, і він одночасно виконує роль тренера з фізпідготовки. Він не спілкується з твоїм тренером з боксу. А твій тренер з боксу не взаємодіє з масажистом.Усик оточив себе солдатами, які розуміють свій обов’язок – іти підкорювати світ. Там немає жодної людини, яка була б задоволена тим, де вона живе. Ця людина хоче завойовувати.Вони всі на одній хвилі, і він організував все це. Ось що я вважаю рецептом успіху. Усі на одній хвилі і знають, у якому напрямку рухатися, ніхто не переслідує своїх цілей. Йдеться про колективну силу, і це видно по ньому. Коли він б’ється, його команда робить це разом з ним. Прикольно на фоні слів Едді Хьорна, який каже, що ЕйДжея в таборі заганяли, як собаку))) 🤝Betking Діденко про БОКС🥊
👁 3,510 26-05-27 15:12
🏆WBO та IBF проведуть об’єднану конвенціюПрезидент WBO Густаво Олів’єрі написав:Вперше в історії боксу Всесвітня боксерська організація (WBO) та Міжнародна боксерська федерація (IBF) об’єднають зусилля для проведення ОБ’ЄДИНАНОЇ КОНВЕНЦІЇ; знакової ініціативи, що відображає інституційну співпрацю, глобальну єдність та спільну відданість подальшому розвитку професійного боксу.Об’єднана Конвенція відбудеться з 9 по 13 грудня в Caribe Royale в Орландо, Флорида, і буде ВІДКРИТОЮ для громадськості.Починається потужний новий розділ, коли дві найвпливовіші організації боксу об’єднуються, щоб формувати майбутнє цього виду спорту.Ця проривна конвенція запалить значущі розмови, зміцнить міжнародні партнерства та об’єднає глобальну боксерську спільноту під одним спільним баченням досконалості, прогресу та можливостей.Додаткова інформація незабаром! Фіга сє. Прикиньте, якщо буде якесь злиття в один союз? Cама ідея того, що союзи не ворогують, а шукають можливості для співпраці, мені подобається. Це дуже потрібно на фоні Zuffa, яка посилюється.Діденко про БОКС🥊
👁 3,520 26-05-25 09:29
Єгор Голуб:"За останні роки моя сторінка стала більше платформою для гарних справ, які ми разом з вами робимо, аніж чимось особистим. Я рідко щось пишу, але сьогодні просто хочеться підвести певну риску:Можу підтвердити, що останні 11 тижнів я допомагав Олександру готуватися до поєдинку проти Ріко, виконуючи обовʼязки головного тренера. Так, це був важкий бій і, так, є речі які потрібно проаналізувати. Для мене, як тренера, головне - перемога, а от виправдовувати очікування людей стосовно того, що цей поєдинок мав бути прохідним я не збираюся. Тим паче, що більшість, скоріше за все, бачила Верхувена максимум по нарізкам в ютуб. Взагалом, Ріко - міцний та духовитий боєць, який реально класно підготувався зі своїм тренерським штабом. Тут я можу тільки виразити повагу. На питання «де Юрій Іванович?», яке в основному задають боти та незрозумілі люди з закритими сторінками, я відповім дуже просто: останні півроку, коли мене майже не було вдома, Юрій Іванович почав допомагати і тренувати моїх хлопців в Києві. Він мій тренер, він абсолютний чемпіон світу, він людина та спеціаліст, якого я дуже поважаю і тільки він має відповідь на питання, чому цього разу в кемпі з Олександром працював я. Всі інші «думки» від людей, які жодного відношення до команди не мають, я б вам не радив брати до уваги.Також відверто скажу, що за останні роки я звик до тиску і багатьох негативних речей: до людей та «колег», які за спиною кажуть, що я нічого не вартую як тренер і боксери все виграють самі, до того, що я - «кум Усика» (якщо що, це неправда) і мені «все падає з неба на голову», до того, що люди можуть дзвонити по телефону і називати «братом», а пізніше витрачати свій вільний час (якого вочевидь стало багато) на негативні коментарі та лайки під постами. Так, на жаль, влаштоване наше суспільство.Хочу подякувати дуже крутій команді, яка мене прийняла та допомогла дебютувати на найвищому рівні, хочу подякувати усім близьким, які підтримують і дійсно поряд, хочу подякувати Саші за життєву мудрість і можливість попрацювати з кращим боксером в історії.I am ready to fight 🥷🏻"
👁 3,800 26-05-24 11:50
Про андеркард. Бо мені сподобалося ☺️👉Лапін-Тані: Джеб норм не працював і на цьому вся конструкція посипалася, але якось занадто швидко. З третього раунду француз відчув, що може легко доганяти українця – і доганяв. Якось дуже просто посипався Даніель. 👉Хірута-Соліман: недооцінено хороший бій дівчат. Японка була великою фавориткою, але пропустив кілька смачнющих дальніх хуків. Але переграла по раундах. 👉Санчес-Торрес: мені так образливо за Річарда, такий він симпатичний хлопака. Але Top Rank херово його розвиває, нема на Торреса Queensberry, а в Боба Арума останнім часом з супертяжами взагалі не складається. Торрес – прекрасний малий зі скілами, з ударами, з футворком, але є проблеми з захистом. От реально він – це хороший набір деталей, які разом треба якось зібрати до купи, щоб ця машина поїхала. Зрештою, він сам винен у тому, що з відкритою головою іде під удари панчера. Примітно, що Френку знадобилося всього неповних 2 раунди, аби просканувати і так вразити. На американця було боляче дивитися. Хочу вірити, що все найкраще ще попереду, бо, повторюся, по-людськи я йому симпатизую. Харизматичний та різносторонній хлопець, але точно потрібні зміни. 👉Кеттерол-Гіясов: технічно дуже проста робота британця, яка принесла результат. Він буквалньо весь бій тикав раз-два прямих, але при цьому класно сідав на задню ногу і пробивав із відтяжкою. Чудовий таймінг у Джека. Сильно вплинув класний старт від британця, Гіясов не звик, що хтось може бити швидше за нього і вмикатися ось так відразу, без розкачки. Приємно було чути недовольних росіян в куті узбека.👉Шираз-Бегіч: улюбленець Туркі схавав ноунейма. Інакше й бути не могло, особливо післяч бою з Адамесом.🤝BetkingДіденко про БОКС🥊
👁 2,230 26-05-22 11:26
Загалом, нарешті в боксі дійшли до двох зважувань – офіційного та медійного. Зараз постараюся коротко пояснити, чому так відбувається.Коли це реально подія світового масштабу, то і процедура зважування є важливою частиною її піару. Перш за все, це стосується продажу трансляції. А ще це купа контенту в соцмережі, це охоплення, які так важливі рекламодавцям та партнерам.І ось тут організаторам потрібно провести пряму трансляцію зважування. У випадку з DAZN, це класні студії, анонси майбутніх подій, інтервʼю та багато іншого важливого медіа-контенту. Тому трансляцію зважування потрібно провести у "прайм-тайм" – 20:00\21:00.У випадку з Усиком та Верхувеном, загалом, байдуже, адже це надважка вага, де лімітів немає. А ось з іншими ваговими категоріями зовсім інша історія – пацанам та дівчатам потрібно тримати вагу, ганяти її. І тепер уявіть, якби боксеру потрібно було б показати вагу о 20:00 (не хавай і не пий НІЧОГО до вечора, лол)Тому ввели офіційне зважування десь в обід. Чисто для офіційного протоколу, без зайвих камер. Просто щоб зафіксувати вагу, яку потім оголосять ввечері. Після цього боксер йде спокійно їсть, пʼє водичку та готується до бою. А ввечері вже відбувається красиве медійне зважування, з камерами, коментарями, битвами поглядів та оголошенням тієї ваги, яку показали бійці вранці.UFC робить так ледь не все своє життя, а в боксі це тільки останнім часом почало все масовіше впроваджуватися. В Україні так поки що ніхто не робить, адже у нас медійних зважувань не так багато – ми на TBG транслювали лише 2. І трансляції були о 13:00 – це було офіційне зважуванняНа минулому івенті з ММА від BFL ситуація була інакша. Всі бійці зважилися для офіційного протоколу о 09:00 в готелі, а потім о 17:00 почалося «медійне» зважування з прямою трансляцієюВулик Пасічника 🐝 | TWITCH-канал 🎮