Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Diablo IV українською - гайди, новини, поради
Added 14 Jul 2024

Diablo IV українською - гайди, новини, поради

@diablo_4_ukr
Number of subscribers: 216
Photos: 692
Videos: 124
Links: 330
Description:
Куточок україномовного геймера в Diablo IV. Місце, де можна знайти актуальні гайди, патчноути, новини та цікавинки по грі. З будь-яких питань звертайтесь: @marvsterer або @Lapkarenko

👥 Number of subscribers

216
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: +13

📊 Messages per Day

0.1
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0.1

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

https://www.youtube.com/watch?v=mO3LMZIlUXkВийшло прев'ю від IGN, яке коротко підсумовує деталі про Lord of Hatred.Коротко:1. Проблему ендгейму, який закінчується за пару днів хочуть вирішити, "бластерам" (гравцям, що закривають весь сезонний контент за три дні) намагаються дати активності, які б їх тримали довше:- War Plans, які дають структурований набір активностей, без потреби стрибати навмання між ними;- кожна активність при цьому (Helltide, ND, Pit, Undersity) має власні гілки кастомізації, які прокачуються за досвід, отриманий в них, що збільшує варіативність.2. Новий режим - Echoing Hatred.Такий же новий, як пачка "свіжих" тормент-складностей, кілстрік-механіки з поточного сезону і Tower. Все акуратно поцуплено з пізніх сезонів Diablo III, відмито від мультяшної стилістики і презентовано як свіжий режим.Якщо що, в Д3 воно називалось Echoing Nightmare...3. Рибалочка. Бо всі ігри зараз повинні мати рибалочку. Тут можна навіть з лави тягати рибок.Загалом, підтягнули слабкі сторони старого ендгейму але деякі проблеми, типу того, як все буде співіснувати, наприклад, в паті на чотирьох, де кожен матиме свій War Plan ще не зрозумілі до кінця. Є відчуття, що бластерам тепер просто треба буде один додатковий день для закриття сезону, знову.Доповнення виходить вже за 10 днів.Season of Slaughter закінчиться через 9 днів.#news
На цей раз призом буде Nintendo Switch 2, Nintendo Switch oled і 128 gb microsd ( прошитий ), Nintendo Switch lite і 64 microsd ( прошитий ) і nintendo 3DS (прошитий) і 32gb картка ☺️Від себе хочу максимально подякувати спільноті @kefir_ukr та особисто @xhrxhrxhr з @austerlits за ці подгони! Може когось зацікавить шита нінка, то звертайтеся) (військовим знижка! за промокодом vitalike6aHaT666)Буде 4 переможець.Буде формат: 100грн – 1 місце, 200грн – 2 місця, 1000грн – 10 місць і т.д.Ціль – зібрати 250к грн.Результати будуть підведені через монобанку, ЯКЩО ДОНАТ НЕ З МОНО ВКАЗУЙТЕ В ПЛАТЕЖІ ЯК З ВАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЯ!Ремонт ретрансляторів триває, та і обслуговування автономного живлення на вишках все ще триває та і питання з транспортом все ще актуально досі( з ремонтом наче як закінчено залишилось його ще виплатить). і купити УПСу http://energoshop.in.ua/tovar/3462.html + по мєлочухє (антени, конектора і вітуха)🎯 Ціль: 250 000 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/4dZi6sseaL💳Номер картки банки4441 1111 2545 5547