Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Degenlord
Added 06 Jan 2025

Degenlord

@degenlord_eth
Number of subscribers: 14 112
Photos: 2,180
Videos: 98
Links: 967
Description:
ресурси: https://t.me/degenlord_tg власник/співпраця: @drainstyler
Source

Degenlord | Інвестиції в скіни / ксCS — найпопулярніший онлайн шутер з піковим онл...

Telegram community logo - Degenlord Degenlord @degenlord_eth
5 400 Views/Reach 2026-04-10 19:22 Message №3554
🐶Інвестиції в скіни / ксCS — найпопулярніший онлайн шутер з піковим онлайном за 1.8млн+ гравців з всього світу , знаю багато старічків які набили свій банк саме через стім трейдинг скінами та коробками.Valve (Steam) побудували цілу внутрішньоігрову економіку , на яку доречі молились всі холдери телеграм гіфтів та хотіли такі ж нововведення на свому маркеті — якщо коротко то гравець повинен набити 5000хп і після цього забрати тиждневий дроп (раз на тиждень , середа) а щоб відкрити і отримати предмет з кейсу , вам потрібно купити ключ вартістю 2.5$ . Активний дроп - це кейси які можуть випасти прямо зараз , можуть як добавляти нові кейси так і забирати старі , що створить інфляційну модель - а відповідно ріст коробок + допом до цього кейси поступово замінюють на термінали , в якому ти сам вибираєш який скін обрати та купити. Коробка = лудка , лудка = лудосіки які випробовують удачу за $$$ ( як працює система дропу читайте тут - мало що помінялось за час з моменту виходу поста)звідси походить 2 шляхи для заробітку на ігрові механіці кс:1️⃣робити ферму в кс щоб фармити та продавати скіни , досить популярна тема в останній час під яку збирають інвест пули – основний тейк під теперішні збори інвесту , що останні масові бани їх не затронули , вносити кеш я не раджу — так як виглядає все як 🪤 , перед справжньою бритвою2️⃣купляти скіни та холдити їх поки ті не вийдуть з активного дропу та зроблять свої ікси (чекати прийдеться довго) + в добавок комісія на вивід (частково її гасить завод $$$ в + , але все ж )Навіщо в це лізти:+диверсифікація коштів — напротивагу спотсумкам в крипті , можна виділити % на інвест в стім , що диверсифікує ваші ризики , механіка дропу і дефляціі ясна + статистично , екранна активність під час пандемій/ лохдаунів/ (2020 корона) а можливо і криз/війн набагато вища , що буде бустити зменшенню саплаю та попиту на коробки та інші предмети+ доп дохід— якщо робити все правильното можна лакомитись як інста профітом з кс ферм так і терпеливо в довгу переливати ікси на ікси та качати свої сумки в $$$ на маркеті предметів.+ ризики — і навіть якщо все піде не так як має бути ,аккаунт стіму забанять а багаторічну економіку зітруть та відмінять трейдинг ви всеодно тренерований боєць якому не вперше втрачати все та єбати ринок своєю жопою, очередне обнулення - для вас як прогулянка Якщо я помилився буду рад за виправлення , частина 2 soon👇🏻