Source
Degenlord | Щераз GM , що маємо зараз:> дроп 100% інішл саплаю> лістинг/слив токен...
5 890 Views/Reach
2026-03-23 11:19
Message №3541
Щераз GM , що маємо зараз:> дроп 100% інішл саплаю> лістинг/слив токенів 14:00> клейм вже доступний> бритва була (є 0 дропи)> токени з бритви по кус - в тіми> на момент тге - заклеймлені токени будуть на вашому спот аккаунті> бірж анонсовано не було > разом з бп заліститься ще з десяток пар на споті + запущений стейкінг який буде давати плюшки для наступних IPO> токени дають зразу застейкані і їх потрібно анстейкнуииЩо роблю я?1️⃣ Взяв першу твх в шорт на пампі , залився на копійки - спот може вийти вище премів,тому ризик того що малоліквід преми запампляться на цьому фоні присутній. Якшо дадуть спот на рівні / нижче фючів , залиюсь в шорт - головне вчасно помітити, лити дроп є кому.2️⃣ Закинув стейбл на бекпек спот + гейт/байбіт , мб дадуть арбітражки через те шо давка на стакан буде централізована через спот бекпеку. Чи будуть спреди - побачимо на клеймі.3️⃣ Чекаю тге - щоб продати свій дроп і забути, я готувався до бритви але токени є , лишилось продати по любій ціні і зафіксити цю довгу історію.