Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Я - ШТУРМОВИК ✙
Added 14 Jul 2024

Я - ШТУРМОВИК ✙

@datsik5
Number of subscribers: 27 336
Photos: 245
Videos: 194
Links: 265
Description:
🇺🇦 Владислав «Дацик» - боєць Збройних сил України (3 ОШБ) 🔥 Штурмовик - краща робота в світі. Телеграм: https://t.me/+HgVZ06Z81hZiZjFi Мій інст: https://www.instagram.com/4308_zloben

👥 Number of subscribers

27 336
Average/Day:: -32
Average/Week:: -460
Average/Month:: -2007

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 33,100 25-01-24 12:47
Гетьманцев пропонує обкласти податком посилки з-за кордону, які люди надсилають своїм рідним в Україну. Сюди входить навіть чай, кава і предмет абсолютної розкоші - парфуми. 👉Це той самий Гетьманцев, про яркого в народі кажуть що він кришує незаконні лотереї.Також знищив малий бізнес, підвищив податки і загнав економіку в чорну діру. Той самий Гетьманцев, який не помітив бізнесу дружини в окупованому Криму і її податків в російський бюджет.➡️Той самий Гетьманцев, який не думає, як боротися з мільярдною контрабандою на митниці чи прикрити нелегальні бізнеси своїх друзів. Але ця люди на хоче остаточно добити українців, які і так не мають нічого, віддають останнє на армію, а їхні родичі власним життям захищають ненажерливу тушу самого Гетьманцева. Хочете захистити українського виробника - приймайте закони, які йому дадуть можливість розвиватися, а не закриватися.Скільки ще ми маємо терпіти таких світил економіки і політики? Це ж абсолютні паразити, які зсередини знищують країну. Пропоную запакувати Гетьманцева в посилку і відправити туди, де полюбляють приймати такі ідіотські закони. Знаю короткий шлях через Курщину. Доставка безкоштовна.
👁 13,400 24-07-28 08:25
Разгром российских войск в Мали. 27 июля отряд ополченцев из племён туарегов «Защиты народа Азавада” в районе города Тин-Зауатин уничтожил более 50 российских военнослужащих, 5 россиян сдались в плен, также уничтожены более 10 военнослужащих ВС Мали. Уничтожена колонна бронеавтомобилей и пикапов «Вагнера», ополченцы сбили вертолет Ми-24 с российским экипажем. Судя по видео, россияне попали в засаду ополченцев, которые перебили их из стрелкового оружия. Вероятно, две -три машины могли быть подорваны на минах либо гранатомётом, но на месте боя не видно воронок, трупы россиян не повреждены взрывами, лежат кучно вокруг своих машин, то есть успели из них выпрыгнуть. Бросается в глаза примитивное оснащение и вооружение ополченцев-туарегов. Часть раненых туареги добили на месте, а несколько пленных заставили говорить на камеру «Россия - нет, Вагнер - нет, Азавад!». Очевидно, российские каратели ехали без разведки и охранения, полагаясь на подавляющее превосходство в боевой технике и вооружении.