Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Даро, знову
Added 06 Jan 2025

Даро, знову

@daroreun
Number of subscribers: 307
Photos: 42
Videos: 2
Links: 11
Description:
Історія, багато історії Ліричні пасажики Всіляке тойво
Source

Даро, знову | Привіт, любимі люди. Сьогодні поговоримо про щеплення і дрова. Бо це р...

Telegram community logo - Даро, знову Даро, знову @daroreun
441 Views/Reach 2026-01-06 11:12 Message №130
Привіт, любимі люди. Сьогодні поговоримо про щеплення і дрова. Бо це речі, які пов'язані у моєму побуті червоною ниткою. У дитинстві мені не робили всі календарні щеплення, бо була я тоді така хвора і слабка, що до моєї дитячої картки з вирізаною з листівки крисою Ларісою (щоб не погубилася) причепили страшне слово "мєдотвод". Тепер мені і ті хвороби, і той "мєдотвод" вилазять боком, досі, хоча я вперто надолужую втрати. наприклад, у 2020 році на розкопках в Більську я наступила на іржавий гвіздок. І перше, що зробила - телефонувала мамі, щоб спитати, чи є в мене щеплення від правця? Було. Але я обновила в 2022 році, щоб було ще більше. Сашкові ж, який за моїм прикладом зробив таке ж щеплення, після першого поранення лікарі не йняли віри і вкатили в сраку потужний бустер, буквально через півроку після основного. Ну, йой. Військова медицина - живи наперекір. А от від грипу ми почали робити у 2017 році. Бо у 2016 грандіозний злющий епізод грипу мало не вколошкав мене, а заразом зі мною - і перспективи грудного вигодовування немовлятки-Со. Зціджуючи молоко, яке дитина не могла їсти через купу ліків, я заріклась. І досі стою на шляху голки-одігітрії. Останніми ж роками знайти вакцину від грипів стало важче - але моя божественна ма, яка все життя гарувала в лікарні, досі, після інсульту, знаходить "віконечко". І цей рік так само. Проте цей рік я хворію як незнаюшо. І зараз хворію. Бо мене вграли... дрова. Два причепи дров, точніше, які треба було скласти в сарай, поки не замело сухе снігом. І я сама їх вкладала, а останній куб чи й більше - скидала гамузом, аби куди, вже ледве бачачи, куди кидаю. Потому ж я моторошно, розлого, крепко захворіла, зібравши всі регалії від кашлю до затиснутих у шиї і сраці нервів. Отака вам мораль: всі превентивні заходи роблять лише тоді, коли вони лягають на здорову, середньостатистичну основу життя. Можна мати всі щеплення, але всадити імунну систему в карцер перепрацювання. Можна їсти насіння чіа і тіяти йогу, але злягти від недосипів і нервів. Можна пити АД, лягати вчасно, але влетіти в мінус-здоров'я через надлишок навантаження або сильний стрес. І від цього хер застрахуєшся. Тож, любимі люди мої: беріть все, що дає це життя для безпеки і цілісності. Ми потрібні цій країні (навіть без кокаїну) живими, здоровими, в собі. Беріть тайм-аути, забивайте потужного на немитий посуд і невитерті порохи на антресолях, їжте вчасно, не підсажуйтесь на тіктокси, крутіть дулі у кишенях, купуйте собі красіву постіль, пахнючі креми для рук і оту приблуду, яка гарно світиться в темряві. Робіть все, щоб стояти на ногах кріпко. Обіймаю вас розлого з-за усіх своїх 6 кубів сухої колотої сосни.