Source
Даро, знову | день Незалежності.9 ранку. Виходжу з Ксеною на прогулянку. Під будинко...
620 Views/Reach
2025-08-24 18:50
Message №128
день Незалежності.9 ранку. Виходжу з Ксеною на прогулянку. Під будинком на аварійці стоїть авто з табличкою "Ритуал". З нього двоє парамедиків викочують крісло колісне з чоловіком без ноги. Поряд - стурбована, але енергійна жінка.- Ну, Сірьож, яку машину дали таку й дали. Бог їм суддя.день Незалежності. 19.00Бабусі на лавочках обговорюють вчорашнє "шоу ілюмінації".- А я тібє кажу як є, Люба, ето пір во врем'я чуми!- Якої такої чуми, Галя?- Ватної, бляха, ватної! Поки нас бамбят, оці всі таракани повилазили під шумок.день Незалежності. 21.00В маркеті на стійці, де сидить товарознавиця, мрачно втикає у телефон зморений хлопчик молодшого шкільного віку.- Валєр, - каже охоронцю, - Коли мама прийде?- Ща, ща, вона вже збирається.- Я так задовбався, Валєр.- Ну, мамкі ні з ким тебе оставить, ну чо ти, ну тут же нормально, тепло, всі діла...- Валєр, я так хочу щоб папа вернувсь і сидів зі мною.день Незалежності. день. Черговий день. Не з великої літери. Бо з великої тільки великі слова. А дні - манісінькі і сповнені турботами і гармидером. Дні, сповнені боротьбою. Дні сповнені відчаєм мами, якій ні з ким залишити малу дитину. Дні, сповнені турботою дружини, яка робить все, щоб чоловік відновив здоров'я. Дні, сповнені сорому за тупорилість рішал, що роблять Харків крінжею а не містом шаленого спротиву.Дні Незалежності. Вони у нас з 24 серпня 1991 року і донині. І дадуть нам боги арти, піхти, медики, зв'язківці, пілоти всього на світі, сапери, мінери, ДСНС і всі інші Великі люди - таких днів буде багато. а щоб у вас був день з Великої Літери - робіть Великі Вчинки. 2 гривні на збір, заявка в Благоустрій щодо пандуса, хвилина мовчання о 9.00, допомога ветеранці, посмішка військовій, не датий хабар, не змовчане лихе слово російськомузичному таксисту...Отоді і буде діло. Давайте, бо я теж хочу щоб папа вернувсь і сидів вдома.