Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Післямова паблішерки✍️
Added 14 Jul 2024

Післямова паблішерки✍️

@daphniasuggests
Number of subscribers: 19 183
Photos: 5,030
Videos: 104
Links: 2,950
Description:
Пропаганда гарних книг: новинки, події, добірки та відгуки. Про українське книговидання: від директорки видавництва "Уроборос" контакт: @Daphnia23 www.patreon.com/23daphnia (колись він оживе)
Source

Післямова паблішерки✍️ | ‍⬛ Трішки рефлексій після Книжкового Арсеналу. 1️⃣ Це був мій перший А...

Telegram community logo - Післямова паблішерки✍️ Післямова паблішерки✍️ @daphniasuggests
3 390 Views/Reach 2026-06-01 07:16 Message №7094
🐈‍⬛ Трішки рефлексій після Книжкового Арсеналу. 1️⃣ Це був мій перший Арсенал з іншого боку — з боку людини на стенді, що спілкується із відвідувачами; людини, яка комунікує з оргами Арсеналу; розраховує орієнтовний попит та логістику; приходить раніше аби відкрити стенд та йде пізніше, коли закриє його. Чесно скажу: просто красівою прийти, походити по всім стендам, поспілкуватися, щось купити і відвідати цікаві події на порядок легше за все оцево! Але не жалкую ні краплі. 2️⃣ Хоча ні, про дещо жалкую, а саме — про те, що відвідувати події не вдалося. На стенді окрім мене був ще мій старший син і от якось я повертаюся з туалету, а він мені каже "тут підходили питати про "Промені Аласі", я сказав, що зараз видавчиня повернеться і розкаже" 🫠 Коротше, не вийшло з нього книгаря, пробачте, будь ласка, якщо хтось на оцево наштовхнувся. 3️⃣ На майбутні фестивалі точно буду брати помічників, які знають мої книги хоча б у мінімальному наближенні 💀 4️⃣ Дуже часто підходили сказати, що дуже люблять читати мене в ТГ — дякую 🥰. І не менше — що люблять дивитися в ТікТок (чим прям соромили, бо я кожного разу згадувала, що буваю там раз на пару тижнів😅, обіцяю виправитися!)5️⃣ Не мало було людей, які казали, що мріють видатися в "Уроборос" і вже надіслали рукопис чи тільки планують і тому розкажіть, як це зробити. Або — що хочуть нам щось проілюструвати. І це тішило так само сильно, як і про те, що мене з задоволенням читають.6️⃣ Не менш сильно тішили ті, хто приходили сказати, що мають вже все від "Уроборос" і чекають з нетерпінням новинок (я теж їх чекаю, правда!)7️⃣ Було кілька забавних моментів (але то не для широкого вжитку), а ще була одна дуже крута пара, в якій чоловік прийшов спитати, коли буде ще щось Скрипника і як почав читати своїй подрузі лекцію про нього, що я аж забула рота закрити, так і стояла в зачудуванні й захопленні. 💕 От за такі моменти я готова була повністю забути за спину та ноги, які прям алярмом мені нагадували, що перша цифра віку в мене вже аж 4. Та і друга не 1 і не 2 😅.💚 Щире ДЯКУЮ всім, хто підходив, обіймався, казав теплі слова і бажав гарного Арсеналу! Я теж всіх вас люблю!