Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Післямова паблішерки✍️
Added 14 Jul 2024

Післямова паблішерки✍️

@daphniasuggests
Number of subscribers: 19 169
Photos: 5,040
Videos: 104
Links: 2,950
Description:
Пропаганда гарних книг: новинки, події, добірки та відгуки. Про українське книговидання: від директорки видавництва "Уроборос" контакт: @Daphnia23 www.patreon.com/23daphnia (колись він оживе)
Source

Післямова паблішерки✍️ | Отже, новиночки від РМ, які тепер є в мене. 1️⃣ "ПОГАНА МАТИ" — трилер...

Telegram community logo - Післямова паблішерки✍️ Післямова паблішерки✍️ @daphniasuggests
3 410 Views/Reach 2026-04-16 16:40 Message №6988
📚 Отже, новиночки від РМ, які тепер є в мене. 1️⃣ "ПОГАНА МАТИ" — трилер про жінку-поліцейську, яка не з власної волі повернулася у рідні єбєня і зіштовхнулася із темним минулим. Я почала читати — мені дууууууже подобається! Я, щоправда, переривалася на кілька рукописів 👀, тому ще не дочитала, але сьогодні-завтра вже буде done.2️⃣ "ДРУЖИНА ШЕВЦЯ" — сімейна сага в сетінгу початку ХХ століття. Загортайте! 3️⃣ "ЛЕТИ СОБІ" — друга частина "Провулку світлячків" моєї улюбленої Крістін Генни. Ще не читала саме цю її історію, але дуже подобається, як вона пише в цілому. 4️⃣ "ЖІНКИ" — і знову Генна, але тепер вже прям ось-ось тільки найсвіжіша новинка. Буде на моєму клубі. 5️⃣ "ЦВІТ ЯБЛУНІ" — я не збираю прям фанатично всю серію нашої класики від РМ, але прискіпливий аналіз показав, що в мене Коцюбинський ще 80-х років минулого століття видання, тому це дуже вчасно з'явилося. 6️⃣ "НА ДОБРАНІЧ, ІРЕН" — тут вже середина ХХ століття і Друга світова війна. Історія про двох дівчат, які супроводжують вояків на фронті. 7️⃣ І родзинка мого стосу "САД ГЕТСИМАНСЬКИЙ" — по-перше, просто подивіться на цей розмір. По-друге, нарешті в мене ґрунтовне коментоване найретельнішим образом опрацьоване з текстологічного боку видання, над яким працювала моя прекрасна Валентина. Замінила собі цим виданням поробку, яку мала до цього, і вам раджу зробити те саме 💀 Дуже рада сама собі, що тепер все це маю.