Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Післямова паблішерки✍️
Added 14 Jul 2024

Післямова паблішерки✍️

@daphniasuggests
Number of subscribers: 19 172
Photos: 5,050
Videos: 104
Links: 2,950
Description:
Пропаганда гарних книг: новинки, події, добірки та відгуки. Про українське книговидання: від директорки видавництва "Уроборос" контакт: @Daphnia23 www.patreon.com/23daphnia (колись він оживе)
Source

Післямова паблішерки✍️ | Це поки що найслабший детектив від Лапени, який я прочитала (а прочита...

Telegram community logo - Післямова паблішерки✍️ Післямова паблішерки✍️ @daphniasuggests
3 040 Views/Reach 2026-03-26 07:07 Message №6912
📚 Це поки що найслабший детектив від Лапени, який я прочитала (а прочитано в мене "Подружжя по сусідству", "Небажаний гість", Тут усі брешуть" та "Нещаслива родина")"ХТОСЬ ЗНАЙОМИЙ" Шарі ЛапенаКСД, 2025, 352 стор. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️💫 Традиційний вже сеттінг — маленьке містечко, яке сколихнуло жорстоке вбивство молодої жінки. 💫 Традиційно вже кожному з героїв є що приховувати, перебріхувати, кидати підозри на інших, відводячи від себе пильний погляд поліції. 💫 Традиційно кожного другого на авансцені хочеться придушити або як мінімум навернуть тугою подушкою по потилиці. З цим все ок, жодних запитань. Найслабшим я його бачу з-за манери написання. 🐈‍⬛🐈‍⬛ Реально виглядає так, наче в друкарню потрапив замість фінального рукопису просто докладний поепізодник: той пішов туди, побачив те, зробив се. 💀 Чи то в мене травма після "Дороги на Асмару", де з 600 сторінок зайві були всі 300, чи то правда воно зроблено ну дуже нашвидкоруч, так, наче гості вже у дверях і ти такий "а мать їво так, кидаю на пательню заморожене тісто і все, що не остаточно вмерло на полицях, засипаю сиром — буде рустикальна піца".🔥 Але! Кінцівка досить цікава і жирно натякає на продовження історії з одним із героїв — на його жахливі секрети авторка тільки натякала, так жодного разу і не розказавши, що ж він за падлюка. Ну тобто сумнівів в тому, що він падлюка немає, але й ясності, яка ж саме падлюка, також нема! Зрештою, вбити час із детективом-трилером — норм. Ставлю тег #Дафа_радить, але із зірочкою, що інші твори в Лапени кращі!