Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Післямова паблішерки✍️
Added 14 Jul 2024

Післямова паблішерки✍️

@daphniasuggests
Number of subscribers: 19 169
Photos: 5,040
Videos: 104
Links: 2,950
Description:
Пропаганда гарних книг: новинки, події, добірки та відгуки. Про українське книговидання: від директорки видавництва "Уроборос" контакт: @Daphnia23 www.patreon.com/23daphnia (колись він оживе)
Source

Післямова паблішерки✍️ | Від відьом середини 17-го століття до Трампа або "Чим пахне суп з осел...

Telegram community logo - Читай, krw, книжки️📚 Післямова паблішерки✍️ @daphniasuggests
3 200 Views/Reach 2025-02-15 18:09 Message №5200
🔥 Від відьом середини 17-го століття до Трампа або "Чим пахне суп з оселедця?"📖 Сьогодні пройшло обговорення книги "Відьми з Варде" Ані Берґман. Загальна оцінка вийшла 2,7 з 5 ⭐️💔 Зійшлися на тому, що:➡️ спроба змішати в один компот і історичну тему, і фентезійні елементи, і фемреалізм сильно попсувало книгу в цілому➡️ помітки, що це YA, не вистачає — тоді хоча б очікування були відповідні➡️ дослівні протоколи з судових засідань над відьмами — це добре, але не завадило б тоді і решту фактів співвідносити із реальністю➡️ або не співвідносити і додавати містичного жару, але тоді не казати, що це прям правда правд, все так і було. А то виходить, що в протоколах правда, а потім хєряк! - і то щури стройними рядами під дудку відьми пляшуть, то буря століття по мановєнію хустки починається. 💬 Зрештою, про те, що ми це читали, майже ніхто не жалкував, але от радити це комусь ще — тут ні, ніхто на такий крок не зважився. 😢 Особливо нєвдобно було перед однією пані, якій книга також не зайшла, але вона бачила навколо купу захоплених відгуків і вирішила прийти на клуб, аби послухати, то чим же вона хароша... 😅 Да, нєвдобнєнько вийшло, вибачте!❤️ Але спілкуванням всі задоволенні, здається, ніхто не вийшлов ображеним і я ще раз дякую всім за неймовірно крутий клуб! 〰️ Книга березня вже обрана, якщо ви є в клубному чаті, то бачите це по аватарці.