Source
Біленко | Пам‘ятаєте, ми з Грищуком, як дурні носилися кожну зиму з пунктами обі...
131 Views/Reach
2022-11-25 11:09
Message №2914
Пам‘ятаєте, ми з Грищуком, як дурні носилися кожну зиму з пунктами обігріву то на вокзалі, то біля вокзалу, бо бездомні люди помирали на вулицях?На нарадах міські чиновники невдобно пошепки казали «так це ж бомжі».Виявилося, що питання не в тому для кого ці пункти, а в принципі організаційній спроможності КМДА. Є дві причини, чому зараз Кличко не запускає пункти незламності. 1. Він не бачить потреби. Чекає, коли вже точно капець. Бо зараз не капець. В місті є електрика час від часу і де-не-де. Урядовий центр не вимикають. Ну значить все ок, можна тут зарядитися. Насправді ж є будинки, де з середи не вмикали світло, дуже багато таких, де вмикали на кілька годин. Води не було всього добу. Мер добу без води може, всі інші, значить, теж. Для бездітного айтішніка віком 20-30 років – це хіба на квест схоже. Для дружини військового з дитиною – це перешкода, яку складно подолати. Ну і взагалі, вам же сказали набрати запас води на 7 днів? Отож. Окреме питання, як запустити пункти, коли вже точно всьо?) Без зв‘язку…2. Система управління містом поламана. Генератори для бюветів місто купило, але водфонд не має до них відношення, а керуючі не знають як підключити. Муніципальна охорона має радіозв‘язок, але райони до нього доступу не мають. Райони можуть купити генератори, але не можна, бо їх мають купити централізовано. Можу продовжувати без кінця. Кличко вже заявив, що місто розгорне 1000 пунктів. Насправді 400. Але генераторів нема, теплових гармат нема, дизеля на районах нема. Перші, хто не знають, що їм робити – безпосередні виконавці. Ну і найголовніше – муніципальна система в Києві дуже рідко про людей. Я весь ранок читаю пости про те, як людей не пустили в школу зарядити телефон, як в ЦНАП не пустили поставити чайник. Чому, бляха, в Розетці можна кип‘ятити чайник? Чому в МАФах можна зарядити телефон? Чому школа не може кинути подовжувач через вікно? Тому що бізнес на стільки успішний, на скільки він чутливий до людей. Мер же поставить гарну ялинку і всі йому все пробачать. Принаймні він так думає. ———ДисклеймерВинна в тому що відбувається росія. Цілком і повністю. Енергетики – герої. Всі, хто допомагають іншим – герої. Але зсередини я бачу, що мер може діяти інакше і всім буде краще. Більше того, я постійно про це кажу і йому і його заступникам. Не чує баба. Бо зрештою, хто я така? Представниця киян?@semenovatut