👁 663
25-08-07 15:36
ГО «КіберПолк» шукає нових учасниківВітаємо. Команда «КіберПолку» виконує завдання державної важливості починаючи з 2022 року по сьогоднішній день, але генеральною проблемою залишається одна річ - відсутність публічності, тобто контакту між Організацією та Вами, нашою Аудиторією. Ми вирішили це кардинально змінити і хочемо оголосити про набір нових членів організації які будуть працювати у публічному просторі під егідою «КіберПолку».На офіційному сайті організації (який нещодавно отримав оновлений дизайн) можна переглянути актуальні вакансії які вас чекають. Зі своєї сторони ми забезпечуємо унікальний досвід (який ніде не отримати), забезпечення інструментами для виконання завдань, за потреби навчанням та атрибутикою «КіберПолку». Від кандидатів ми очікуємо фанатизм, ідейність та знання, які допоможуть адаптуватись до тої чи іншої позиції в Організації або відразу виконувати поставлені задачі.Переглянути вакансії та надіслати заявку можна через офіційний сайт або, по бажанню, написати на електронну пошту Організації. Ми надамо відповідь на всі заявки якнайшвидше.❗️Вакансії «КіберПолку»: https://www.cyber-regiment.com.ua/vacancies❗️Електронна пошта: [email protected]Участь у «КіберПолку» це не просто волонтерська діяльність, це про ідею, про історію, про всесвітню кібервійну, про залучення інтелекту Нації на користь України.