Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Crypto Cristal💎
Added 14 Jul 2024

Crypto Cristal💎

@cryptocristalll
Number of subscribers: 2 252
Photos: 1,870
Videos: 32
Links: 1,690
Description:
💰Заробіток на крипті: НФТ, аірдропи, тестнети та інше. Адмін👉 @ivan_cristal 🧑‍💻Менеджери по рекламі(без оплати): @pifagor_dao @nftcriptahueta @zefer_rzayev06 @Kykysik00 @v_troickiy 💸Відгуки: @cryptocristalreviews

👥 Number of subscribers

2 252
Average/Day:: -5
Average/Week:: -7
Average/Month:: -54

👁️ Average views per message

305
Average/Day:: 351
Average/Week:: 275
ERR: 13.54%

📊 Messages per Day

0.7
Last day: 1
Week average: 1.3
Average per day: 0.7

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 231 26-04-21 08:57
Де взяти кошти на додеп?😱Усім привіт. Якщо у вас завалялися акаунти на MEXC із мінусовим PNL (нижче даю інструкцію, як це швидко перевірити), пишіть мені в особисті: @ivan_cristal. Будемо відкручувати ваш мінус!Розповідаю: наприклад, у вас висить загальний мінус -1000$, ми зможемо відкрутити його десь до +900$. З цієї суми ви чистими отримуєте назад близько $180.Логіка проста: чим більший ваш мінус, тим більшу суму ви заберете. Якщо колись зловили гарний ліквід на ф'ючах або криво хеджили, є топовий шанс камбекнути частину бабок. Всі відсотки і нюанси перетремо вже в особистих. Як дізнатись який у вас мінус на MEXC:— Переходимо за посиланням— Обираємо період у 1.5 року і формат PDF— Скачуємо файл— Грузимо файл у ChatGPT— Копіюємо і вставляємо запит у ChatGPT: “Порахуй мій чистий PNL за весь період. Враховуй: PNL закриття, торгові комісії, комісії за ліквідації та фандинг. Не враховуй перекази між рахунками”Все! далі дивитесь на свою цифру, і якщо мінус більше $200 одразу летим мені в ЛС: @ivan_cristal.⚠️ ВАЖЛИВО: KYC має бути оформлений на вас або на людину, з якою ви завжди на зв'язку. Якщо раптом біржа запросить додаткову перевірку, щоб легко її пройти.Канал | Чат | Лайф | Ютуб
👁 235 26-04-10 11:33
Отримуємо до 610 USDT від від BitMart⁉️Я разом із біржею BitMart запустили для вас гергову промку, в якій ви можете забрати до 610$ ф'ючерсних бонусів, виконавши легкі умови!Як взяти участь?— Реєструємось на BitMart (можна без KYC)— Реєструємось в промо - ТИК— Виконуємо завдання:1. Реєструємось на біржі + промо — отримуємо 10$ (50 перших)2. Робимо депозит та отримуємо бонуси (100 перших користувачів):Депозит від 100$ на ф'ючерсний аккаунт — отримуємо 50$ Депозит від 300$ на ф'ючерсний аккаунт — отримуємо 150$ Депозит від 500$ на ф'ючерсний аккаунт — отримуємо 250$ Депозит від 1000$ на ф'ючерсний аккаунт — отримуємо 500$ 3. Робимо об'єм на ф'ючах та отримуємо бонуси (100 перших користувачів):Об'єм від 100,000 — отримуємо 10$ Об'єм від 300,000 — отримуємо 30$Об'єм від 500,000 — отримуємо 50$Об'єм від 1,000,000 — отримуємо 100$ Бонус прилетить автоматично після виконання умов! Умови максимально прості, якщо буде достатньо активності — зробимо для вас ще й спот-промку! Верифікація не потрібна, тому можете без проблем робити Усім успіхів❤️P.S. Своїм рефералам буду повертати комісію (просто скинете свій нік в лс @ivan_cristal).Дедлайн: 14 квітняКанал | Чат | Лайф | Ютуб
👁 246 26-04-07 10:41
🥴Ну що криптани пора спиватися чи що?Або, як мінімум, розкішно обмивати свої жирні профіти! Bitget запустили максимально нестандартну промку, де можна наторгувати собі на особистий елітний бар. За виконання багаторівневих завдань на торговий обсяг біржа розігрує елітний алкоголь:— Горілка Ukrainian Spirit Luxury 6 л 40%— Віскі Glenlivet 25 yo Single Malt Scotch Whisky 0.7 л 43%— Віскі Caperdonich Peated 25 років витримки 0.7 л 58.1%— Коньяк Maxime Trijol Cognac Petite Champagne 1969 0.7 л 40%— Коньяк Remy Martin 300 ANS 0.7 л 40% Реєстрація на Bitget — ТИКРеєстрація в промо — ТИКАкція стартувала 2 квітня та завершиться 29 квітня. Доступна вона лише для користувачів з України.За замовчуванням винагороди будуть розподілятися в USDT в еквіваленті вартості призу. Користувачі, які хочуть отримати фізичну винагороду, повинні звʼязатися зі службою підтримки клієнтів і надати дані для доставки під час проведення промоакції або протягом трьох робочих днів після її закінчення.Канал | Чат | Лайф | Ютуб
👁 244 26-03-14 13:32
Залітаємо в масштабний івент від BitMart на честь 8-річчя🔥Біржа BitMart святкує свою 8-му річницю і з цього приводу запустила один із найжирніших івентів за останній час 8th Anniversary Mega Event. Загальний призовий пул складає понад 1500000$.Івент розділений на декілька активностей, тому це не просто одине промо, а ціла компанія, де заробити зможе кожен:1. Anniversary Quest (рулетка):Загальний пул близько 1мнл $USDT. Виконуємо різні завдання: депозити, трейдинг, активність. Чим більше завдань закрито. тим жирніші нагороди забираємо. Сам поки прокрутив декілька разів і мені випали різні бонуси (спот та покриття комісії).2. Futures Trading Competition:Окремий пул близько 500к $USDT. Буде два рейтинги: за торговим об'ємом та за ROI. Максимально смарт для тих, хто активно торгує на ф'ючах.3. Щоденні завдання та Рефералка:Робимо щоденні чек-іни, торгуємо на споті чи ф'ючах, запрошуємо друзів. За це все сиплять бонуси та дають участь у додаткових розіграшах. Тут також є свій топ, де топ 30 користвачів отримають винагороди в USDT.Реєстрація на біржі — ТИКРеєстрація в промо — ТИКРаджу звернути увагу, адже такі ювілейні події біржі зазвичай роблять максимально щедрими для залучення більшої аудиторії. Часу достатньо, тому кожен може встигнути щось отримати. Якщо є якісь запитання пишіть в коментах або мені в лс. Усім успіхів та профіту!❤️🗓 Дедлайн: 1 квітняКанал | Чат | Лайф | Ютуб
👁 259 25-12-26 19:22
Залітаємо в нову новорічну промку від Flipster🎁Біржа Flipster запустили нову новорічну компанію з призовм пулом 200к$. Ця промо-компанія розділена на п'ять частин: 1. Ігровий автомат: виконуємо завдання і крутимо рулетку (найлегше завдання — депозит 200$+, але щоб вам нарахували винагороди, потрібно зробити 50к$+ обʼєму на фʼючерсах у період проведення промоакції).2. Рейтинг обʼєму: ТОП-3 користувачі за торговим обʼємом, зробленим у період промоакції, отримають 3к$, 2к$ і 1к$.3. Рейтинг по PNL: ТОП-3 по PNL, заробленому в період промоакції, також отримають 3к$, 2к$ і 1к$.4. Денний чекін: потрібно просто кожен день заходити і робити чекін. Загальний пул на цей розділ — 2 000$, індивідуальна нагорода розраховується за формулою: (кількість індивідуальних позначок ÷ загальна кількість щоденних позначок) × 2 000. Щоб вам нарахували винагороди, потрібно зробити 50к$+ обʼєму на фʼючерсах у період проведення промоакції.5. Нагороди за участь: за загальну кількість учасників у промоакції також буде розіграно додаткові призи з цього розділу. Чим більше учасників — тим більший пул нагород. 🔵Реєстрація на біржі — ТИК🔵Реєстрація в івенті — ТИКДоволі цікавий івент та й призи круті, і нажаль я побачив пізно, тому залітаю в останній вагон, адже завершення промки 27-го грудня 02:00, тому дуже мало часу залишилось. Якщо є якісь запитання пишуть в коментах або мені в лс. Усім успіхів!❤️Канал | Чат | Лайф | Ютуб
👁 272 25-03-21 20:54
🎒Ну що дропчик вже скоро? | Backpack Season 1Певно, пояснювати за проєкт Backpack нікому не потрібно, адже кожен має його знати та пам'ятати. Напишу тільки те, що вони зібрали $37млн інвестицій від Jump Crypto, Multicoin Capital, Placeholder та інших.Отже, сьогодні вони, як і обіцяли раніше, викотили перший сезон фарму поінтів (їх буде декілька) на дропчик від них. Цей сезон триватиме до 30 травня (10 тижнів), після чого запустять наступні.Поінти видаватимуться щотижня в п’ятницю о 04:00 за Києвом, але за що саме ми будемо їх отримувати — інформації немає. Проте, скоріше за все, це буде об’єм, час та PnL позицій, баланс на біржі та загалом активність. Також ми маємо 6 рангів по поінтах (певно, дропчик буде розподілений по тірах): Bronze, Silver, Gold, Platinum, Diamond, Challenger.Усім, хто раніше крутив рюкзачок та проявляв активність, уже видали поінти як раннім користувачам. Снепшот зробили вчора, і під нього потрапило 475к користувачів. У мене всього 37 поінтів, бо тоді не дуже сильно набивав об’єм.Реєстрація на BackpackЗагалом, як ми знаємо, подібні дропчики від бірж гарно годують. До прикладу, той же Arham та HyperLiquid, тому скіпати заборонено. До того ж зараз активностей практично немає, і рюкзачок буде таким міні-спасінням для нас.Також не раджу відкладати це діло — краще почати вже зараз. Але перший тиждень можна лайтово, щоб зрозуміти, за що більше дають поінтів, а вже потім залітати та очікувати насипки.Щодо насипки — вона може вийти доволі жирною, бо гроші у них є, у свій час мали єбан*ті об’єми, а також (хто забув) нещодавно викупили FTX, а це означає, що вони точно не бідні.Загалом, це буде саме та активність, де я буду зависати та пробувати винести максимум. Ну і, якщо хтось ще не крутив Arham, то можна файно поєднати та фармити два проєкти одночасно. Усім успіхів!Про всі майбутні анонси буду писати вам❤️P.S. Ще можна ролі в дс забрати у них.Канал | Чат | Лайф | Ютуб
👁 333 25-03-17 15:30
KiloEx x PAWS: Змагання — хто більше зробить переносів🤣Думаю, багато хто чув, багато хто — ні, але KiloEx вже в мільйонний раз перенесли лістинг свого токена.Загалом, сьогодні ми мали побачити чекер та клейм і одразу ж лістинг токена KILO на біржах, але не судилося... TGE перенесли на квітень та бонусом додали 1% токенів на дропчик. Таким чином, замість 4% ми отримали цілих 5% — вже бачу, жирний дроп буде... Заїбали вони, кароче! Швидше б уже вийшли й забути про цей проєкт. Або краще б не виходили — так і був би проєкт, який "збирається вийти і вийти"Тим не менш, контора під номером два — PAWS, побачивши цей геніальний" мув від KiloEx, вирішила також перенести лістинг. Але не на місяць, а на невизначений термін! Причиною перенесення вони назвали "кращий запуск". Типу це дуже важливо, і вони знають, що роблять, тому просто чекайте...Кароче, шляпа... Ніби дали вже вивід на біржі, мали якісь домовленості, планували лістинг — і тут бац: "го повторимо за KiloEx і будемо такою ж конторою"🤡Канал | Чат | Лайф | Ютуб
👁 337 25-01-25 20:26
ДРОП ВІД АРХАМУ ВЖЕ ЗАВТРА🚨Хотілося б завтра побачити анонс клейму дропчика від Arkham, але подивимося, коли це станеться. Вчора вони викотили твіт про те, що дадуть +50% тим, хто крутив 1-й сезон, а сьогодні вже це реалізували. І не просто +50%, а, як я зрозумів, зробили це по тірах:• Хто крутанув 100k — отримав 5х• Хто крутанув 250k — отримав 3х• Далі майже всі отримали 2х до своїх поінтівЗробили ніби все грамотно. Але тепер питання: чи буде гарний дроп для тих, хто накрутив дуже багато? Адже, якщо ти накрутив 100k і роздадуть, наприклад, по 0,2$ за поінт, то отримаєш 200$ із витрачених 50$. А ось якщо в тебе всього 5k поінтів і теж по 0,2$, то це вже лише окуп комісії... Цікаво, як все буде. Звичайно, хотілося б конвертацію 1 до 2, але побачимо. Тепер просто очікуємо та сподіваємося, що вони не затягнуть усе це надовго.P.S. Очікую дропчик до кінця місяця, якщо пізніше — то кантора.🤡 Також максимально раджу крутити 2-й сезон, бо там людей у рази менше, ніж у першому, і насипка може бути жирнішою.Канал | Чат | Лайф | Ютуб
👁 279 25-01-15 21:46
Всім доброї ночі, на зв'язку Софійка! Прийшла сюди, щоб розповісти останні новини🌃1. В PAWS нове завдання на 5000 поінтівЩо робимо?Натискаємо старт, нас перекидає на їх сайт, зверху натискаємо на 3 полоски і обираємо клейм , де потрібно тицьнути на лапку, потім заходимо в бота і забираємо своїх 5000 поінтів2. Проєкт Jupiter анонсував чекер нового дропаНа цей дроп вони виділили 700 млн JUP, що приблизно дорівнює $574 млн. Алока залежить від вашого об'єму, і суми $JUP, яку ви стейкали, а також дроп отримали учасники голосувань. Перевірити себе — ТИЦЬ.P.S. Крістал отримав аж цілий 0, бо нічого не робив)3. Почали приходити листи щастя від ArkhamАрхам знову почав брити і відправляти листи з підтвердженням адреси та іншими даними на пошту. Можете піти перевірити, чи вам не надійшов такий лист (щиро вірю, що ні). P.S. Можливо, це на краще, але краще б вже дропчик підвезли.4. Лімітовані моди в Terminal StationНу що я можу сказати? Розлетілись, як гарячі пиріжки на базарі. Sold out за півтори години, як і очікувалось. Також команда зайшла в фармінг пула $WOOF та розподілить нагороди між холдерами лімітованих модів. Хто не встиг, можете взяти собі звичайні моди, я ось планую найближчим часом.5. Ну і на кінець, біток знову по 100кКанал | Чат | Лайф | Ютуб
👁 291 25-01-11 16:33
ПЛОТНО ВИНОСИМО DERIVE🔥Derive — це DEX-біржа з підтвердженим дропом та один із перших проєктів, який з’явиться на блокчейні Ethena. Проєкт залучив $6.8 млн інвестицій від Maelstrom, Framework Ventures, Robot Ventures та багатьох інших.🔴Чому потрібно звернути увагу на цей проєкт?1. Підтверджений дроп — стартує вже 15 січня.2. Мінімальні витрати — щотижня в них проходить акція: за кожні $100 спаленої комісії вам повертають $50 у вигляді $OP і ще $50 отримує рефер. Зараз $OP трохи просів, тому це еквівалентно приблизно $89. Таким чином, витрати на фарм мінімальні.3. Хедж із Архамом — можна одночасно фармити поінти для двох дропів (якраз в Архамі зменшили критерії для ф’ючерсів).Що робити?Переходимо за посиланням на біржу - ТИКДалі конектимо свій гаманець і поповняємо балансПотім заходимо на ф'ючі та починаємо набивати об'єми та фармити поінтиЗа депозит ми також отримуємо поінти, але то копійки. Таким чином, ми отримаємо дроп вже через 5 днів + нафармимо поінти у 2-му сезоні Архама. Людей тут дуже мало, дроп підтверджений, проєкт майже не шилили, і витрати майже нульові — ГЕМ.Також смарт буде зробити основу, після чого крутити мульти. Адже так ви отримуєте $100 $OP, тим самим окупите витрати вдвічі. Усім успіхів та воркаємо!❤️🗓Дедлайн: 15січняКанал | Чат | Лайф | Ютуб