Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - CRYPTO CODER
Added 06 Dec 2025

CRYPTO CODER

@cryptocodi
Number of subscribers: 383
Photos: 707
Videos: 14
Links: 674
Description:
Щоденник активностей з реальними цифрами і результатами. Мої ресурси – @cryptocodi_check Всі запитання в чат – t.me/+Jh822of0NqkxYjYy

👥 Number of subscribers

383
Average/Day:: 0
Average/Week:: -2
Average/Month:: -7

📊 Messages per Day

0.8
Last day: 0
Week average: 0.9
Average per day: 0.8

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 109 26-06-08 11:49
Виводимо крипту без P2P– Відкрити карту ByBit– Реф. код: A73LZOMТак, так, пост про Bybit card) Колись я мав ByBit карту, але тоді її не можна було додати в Apple Pay, я забив і карту закрили. Зараз же побачив інфу в каналах і глянув що там – і наразі карту можна додати в Apple Pay, замовити пластик (в Україну доставляють), а ГОЛОВНЕ – зараз по рефці дають 10% кешбеку на обмежений час (макс. 600$) – тобто купили щось на 1000$ – кешбек буде ~100$. Хто і так за крипту купляє, виводячи через P2P – тут не треба чекати, ніяких довідок і ще й 10% бекають, тому, кому цікаво:Що робити:– Відкриваєте карту за реф. посиланням (без реф. буде 2% кешбек + 5$ макс, з реф 10% на перший міс + макс 600$ кешбеку) РЕФ КОД – A73LZOM– Перевіряєте чи ви еліг (як я розумію всі з укр KYC еліг, навіть якщо IP Європа)– Заповняєте поля– Розглядають вашу заявку (мені розглянули за пару хв.)– Після відкриття карти можете додавати в Apple Pay, користуєтесь картоюна обмежений час (до місяця) в вас буде найвищий Tier по кешбеку: 10% кешбек на все, макс. 600$ заробленого кешбекупотім перейдете на base (2% на все, з можливістю апгрейда якщо витрачаєте багато)також з бонусів – якщо витрачаєте більше 500$ в міс (наприклад, користуєтесь як основною картою) – то фрі підписки на Netflix, ChatGPT та іншеЯ собі відкрив віртуальну + замовив пластик (пластик фактично нічого не дає + треба заплатити 30$ за доставку в Укр, може відрізнятись від регіону, але хотів також пластик мати)Загалом багато хто може бачити в каналах і думати що шилять суто заради рефок – частково так, але якщо ви через P2P виводите і замучали від банків питання – не бачу причин не відкрити карту + можна додати в Apply Pay і юзати щодня без додаткового тертящоб використовувати карту – на баліку ByBit повинні лежати USDT чи інший вибраний актив в дашборді карти (можуть бути монетки по типу BTC)я б "мільйони" не ганяв – але пару сотень дол. на життя – цілком думаю безпечно+ ви довіряєте ByBit, коли заносите туди гроші під використанняале, як згадав вище, пару сотень дол. закидати думаю можна спокійно, але всі збереження я б не грузив )Telegram | YouTube | Сайт | Чат