Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - КРИПТО ТЕРНОПІЛЬ🇺🇦
Added 06 Jan 2025

КРИПТО ТЕРНОПІЛЬ🇺🇦

@crypto_ternopil
Number of subscribers: 4 506
Photos: 1,040
Videos: 30
Links: 821
Description:
📌 Про заробіток і крипту від адміна з Тернополя 📌 Стабільно > 1000$ в місяць на крипті Посилання для друга - https://t.me/+jcbVGaY2G-81ZTUy Чат - https://t.me/crypto_ternopil_chat Адмін - @panda_mannn

👥 Number of subscribers

4 506
Average/Day:: -3
Average/Week:: -59
Average/Month:: -221

📊 Messages per Day

0.2
Last day: 0
Week average: 0.6
Average per day: 0.2

Name change history

КРИПТО ТЕРНОПІЛЬ🇺🇦 2025-03-08
КРИПТО ТЕРНОПІЛЬ перехідник 2025-02-18

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

Нова промка від Kraken: забираємо 110$ на спот + 500 Ink Points👾Чудова нагода для тих, хто ще не має акаунту на Kraken залутать по 110$ чистого профіту в BTC на спот💰Інструкція, що робити:1️⃣ Реєструємо акаунт за посиланням2️⃣ Проходимо KYC (обов'язково на Україну)3️⃣ Перший бонус (10$):Робимо депозит від 101$Накручуємо оборот від 101$ на споті (пари зі стейблкоїнами типу USDC/USDT не враховуються)Результат: Отримуємо 10$ в BTC + 500 INK Points протягом 14 днів4️⃣ Другий бонус (100$):Після того, як прийдуть перші 10$, у розділі Reward Hub автоматично відкриється ф'ючерсне промо.Тільки ПІСЛЯ його відкриття робимо перший ф'ючерсний оборот від 3,000$Результат: Отримуємо 100$ в BTC на спот (вивести можна буде через 30 днів)⚠️ ВАЖЛИВІ НЮАНСИ:- Не торгуйте на ф'ючерсах до того, як отримаєте перші 10$ і вам відкриється ф'ючерсне промо. Інакше бонус 100$ просто згорить- VPN не використовуємо- Враховуються лише ті угоди, які ви зробили після реєстрації в акції- Нагороди виплачують протягом 14 робочих днів після виконання всіх умов.Немає інформації скільки місць, але раджу не зволікати, поки є пул🦾Посилання на реєстрацію 👉 - ТИК
Крутимо OKX + новий гайд🏃‍♂️В неділю треба відпочивати, але тільки після того, як покрутимо OKX. Так як в неділю немає дропів, то це ідеальний час для прокрутівЩо роблю сьогодні?1. Маю середній баланс за 10 днів 300$+, бо не виводив кеш. Якщо у вас немає, то закидайте вже2. Трейджу пару VSN, в мережі ARB на 8к обороту, що дасть з множниками 1000$ середнього обороту за 10 днів і 2 бали на дропи. Витрати вийшли 58$ з 20% знижкою на комсу - ТИК. Від 5 аків даю знижку 35% на комсуМатематика: наш оборот збережеться 10 днів на отримання дропів. Найменші дропи дають 500к$ на всіх, що виходить 25$ за 2 наших балів. Тобто 2 дропи і ми вже майже в нулі, а бувають роздачі по 1-3млн$ і майже кожного дня. Ризик-ревард хороший, варто день покрутити і 10 днів лутати дропи🚀 Обновив гайд, де ще детальніше все описав - ТИК, якщо є питання, то велком в коментиІнструменти для роботи👇♾️ Проксі беру тут - proxy-seller.com + 15% знижки - TERNOPIL💲 Топ біржі - WhiteBIT, BingX, Bitget, Gate, Mexc, Okx, Bybit ©️ Пошти, твітери і тд - acc Гайд по ворку - тут🔝 Антік - ads
Дроп від okx для ВСІХ + нові умови👇Запустили нове промо ZORA, де всі можуть взяти участь, незважаючи на баланс і оборот. В цій акції є 7 пулів і в кожному по 3к переможців, які отримають по 17$Шо робити:1. Поповняємо гаманець в base eth і usdc2. Торгуємо в 7 парах з сторінки, на 6 usdc купили і продалиВитрати виходять ~4$ на 7 пулів, що не так і багато. Зараз там 6.5к учасників, до кінця промо буде думаю 40к людей. Шанс на виграш з одного аку буде 1 до 2, тобто за 8$ комси з двох аків - отримуємо 17$. Хто крутить окх - маст хев зробитиВажливе оновлення ОКХ буста з 3-го листопада:1. Період розрахунку середнього балансу зменшено з 15 до 10 днів2. Тепер замість множника 1х на Групу "Others" діє 0.85х множник3. Якщо торгувати токени, які є тільки на ОКХ бусті зможемо отримати +20% до обороту. Знайти їх можна тутПо факту тепер прийдеться крутити частіше оборот = більші затрати, надіюсь на більші і частіші дропи. Поки що і далі кручу AICELL, але придивляюсь до LAB, ніби норм об'єми, але і возять той токен туда сюда, ще не тестив шо по комсіГайд по Okx Boost - тикІнструменти для роботи👇♾️ Проксі беру тут - geonix.com + 15% знижки - TERN💲 Топ біржі - WhiteBIT, Gate, Mexc, BingX, Okx, Bybit ©️ Пошти, твітери і тд - acc Гайд по ворку - тут🔝 Антік - ads
Найдетальніший гайд по OKX Boost🚀OKX Boost - це аналог Binance Alpha, трейдимо монети + тримаємо кеш на гаманці і якщо попадаємо під мінімальні умови, то отримуємо дропПокроково що робимо?1. Рега тут, автоматично 20% знижка на комсу (це максимальна з можливих), БЕЗ КУС2. Підключаємо Okx Wallet, можно в нього імпортувати сідку метамаск3. Закидаємо USDT і BNB на комсу. Кожного дня OKX робитиме знімки і показуватиме нам середній баланс за 15 днів - Баланс Boost. Для дропів зараз мінімалка кратна 100$, 100-300$, тому стільки і закидайте, а краще 500$4. Крутимо оборот в мережі BSC в парі AICELL, рахується купівля і продаж. Можна і іншу монету, тільки дивіться щоб вона була в розділі інше, бо будуть різати об'єм в 4 рази. Кожного дня OKX робитиме знімки обороту і показуватиме нам середній оборот за 15 днів - Обсяг Boost. Для дропів зараз мінімалка кратна 64$, 64-256$, тому стільки і трейдіть, а краще 512$ середнього за 15 днів. Можна потрейдити 7680$ за один день і матимете на 15 днів середній оборот 512$ для дропів, або 15360$ і у вас буде 1024$5. На кожен проект своя планка дропу. Наприклад на останній дроп BOT мінімалка була 200$ балансу і 256$ обороту. Якщо у вас буде більший оборот, то ви і більше отримаєте. В мене було 1024 оборот, то я отримав 3 бали, що дало в 3 рази більший дроп, ніж дали тим в кого 256$ оборот (+24$). Але занадто багато трейдити на треба, бо стає невигідно. В коменти скину таблицю балів, але вона може бути різна, починаюсь від 64$ = 1 бал, або 128$ = 1 бал і тд.Коли крутити оборот? Думаю, що треба вже, так як останні дропи просто падають з неба нам на гаманці і дають прибуток, навіщо їх пропускати. Якщо у вас новий гаманець, то можете закинути більше кешу, почекати поки середній баланс стане 100+$ і тоді трейдити. А якщо імпортуєте метамаск з кешом то знімки підтянуться і у вас одразу може бути готовий акк, залишиться лише потрейдитиНіби все розписав, ризик-ревард хороший і акаунтів можна зробити хоч мільйон. Я крутив оборот 10 днів тому, потратив 100$ на комсу і вже маю +160$ ЧИСТОГО і це один акк, а ще 5 днів оборот не згорить і хто-зна скільки ще буде дропівЯкщо у вас інша рефка, то можете зайти з іншого пристрою і підключити мою для меншої комси, або зарегати новий кош. Хто крутить ще й на родичів, то пишіть в лс, поверну вручну ще +10% вашої комси @kozinets_ernest🤝
WBT Birthday Battle + UAHG Crypto Lending 3.0 - дві акції на WhiteBIT 🎉📅 Акція 1: WBT Birthday Battle До дня народження токена WBT запуска,nm велику акцію, що триватиме з 7 по 15 серпня. Протягом цього періоду ви зможете не тільки торгувати WBT, а й вигравати його щодня за ціною pre-sale⠀🔹 Умови участі:Купуй WBT - кожна щоденна покупка дає 1 шанс на виграшЩодня о 12:00 (Київ) система обирає 5 переможців, кожен отримує 3 WBT за ціною pre-sale⠀Реєстрація в акції - ТИК👈🔥 Акція 2: UAHG Crypto Lending 3.0WhiteBIT запускає нову хвилю криптодепозитів з призовим фондом 75 000 UAHG. Якщо відкриєш депозит на 30 днів у UAHG і тримаєш його до кінця, можеш виграти до 1 500 UAHG⠀ Період участі:7 серпня (13:00 UTC) — 14 вересня (23:59 UTC)Результати: 23 вересня⠀💰 Розподіл винагород:2,000–9,999 UAHG — 10 переможців по 600 UAHG10,000–24,999 UAHG — 20 переможців по 1,200 UAHG25,000+ UAHG — 30 переможців по 1,500 UAHG🔗 Умови участі: ТИК👈🎁 Додатковий бонус для моїх рефералів:Перші 50 учасників, які виконають умови та заповнять цю форму, отримають $10 в UAHG👉 Реєстрація на WhiteBIT
Нагороди для вас від LBANK №3🤗Вже були пости і про біржу і про промо, все завжди чітко з виплатами і тд, тому спіпрацюємо і даліЗараз вони запускають лаунчпул RealtyX з нагородами для нашого каналу + нагороди від самого лаунчпулу 🔶Лаунчпул на біржі: проект RealtyX прагне створити надійну та вигідну платформу та спільноту для фінансування реальних активів (RWAfi), поєднуючи права власності та можливості DeFiУ сумі на нагороди виділено 6,666,666 $RX , загальний сапплай - 1B токенів $RX , є токеномікаУспіхи минулих проектів:- Cellula (показав ріст 2900%)- REVOX (показав ріст 1620%)- HQ (показав ріст 1000%)🔸Промо для каналу: 2 перші людини, що напишуть мені в лс @kozinets_ernest і виконають умови нижче отримають по 300 токенів RX до лістингу. пс МІСЦЯ РОЗІБРАЛИЩо робити?1️⃣Зареєструвати акаунт або вже мати + пройти KYC2️⃣До 16 березня реєструємось в лаунчпулі3️⃣Зробити 1 будь-яку угоду на споті, зробити 1 будь-яку угоду на ф'ючерсах (і там, і там)4️⃣Холд 1000 USDT на балансі з 16 по 19 березня🔸І ще одна акція, але це для всіх каналів одночасно: топ 5 осіб по депозиту отримають по 3330 $RX (депозит потрібно зробити до початку знімків, тобто до 16-го і протримати до кінця знімків - тобто 19-го, так само топ 5 осіб за обсягами торгів отримають по 3330 $RXКороче кажучи вибирайте що вам цікаво і на що вистачає часу і депозиту. LBANK топ як завжди☕️