Source
CrazyBee🐝 | Оскільки я не дуже встигаю зараз робити відео на свій канал, то давайт...
103 Views/Reach
2026-05-03 19:35
Message №2857
Оскільки я не дуже встигаю зараз робити відео на свій канал, то давайте писатиму хоч щось про свої інтереси хоч колись. А почну з того, що планував ще зимою — раз у тиждень підкидатиму вам пісні, які мені подобаються. І почну я з…Linkin Park — Nobody’s Listening Це єдина пісня з Метеори, яку я можу назвати underrated. Якщо чесно, кілька перших прослуховувань цього альбому я її терпіти не міг: семпл здавався максимально тупим і таким, ніби я точно чув його десь вже купу разів, репу тут надзвичайно багато, але нюанс в тому, що це перша пісня з альбому, котра почала засідати мені в голову і не вилазити з неї. Згодом ненависть переросла, як це часом буває, в любов і щоразу ця пісня підіймає мій настрій після прослуховування. Ба більше, якось навіть заспокоїла мене від ніфігового такого стресу. Її текст — її найкраща і водночас найсумніша частина, в контексті Честера. Зрештою:Try to give you warning, but everyone ignores meTold you everything loud and clearBut nobody’s listeningЗ цікавих фактів: Тут на початку і в кінці можемо почути семпли з пісні High Voltage, яка присутня на делюкс виданні Hybrid TheoryА якщо цікаво ще щось по Лінкін Парк, то недавно на канал Тимчика змонтував новий випуск Топчику по ним, дуже тяговий. Для мене кожен випуск, наче власний відос — тому я дуже хочу, щоб ви його глянулиhttps://youtu.be/N__4ujBKyKw?is=_IyTwO11mjOQ4zai#ПісняТижня