Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - CrazyBee🐝
Added 06 Jan 2025

CrazyBee🐝

@crazybjil
Number of subscribers: 82
Photos: 548
Videos: 51
Links: 208
Description:
Вулик шаленої бджоли

👥 Number of subscribers

82
Average/Day:: 0
Average/Week:: +1
Average/Month:: +2

📊 Messages per Day

0.3
Last day: 0
Week average: 0.3
Average per day: 0.3

Name change history

CrazyBee🐝 2025-08-07
CrazyBee🇺🇦 2025-01-06

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 103 26-05-03 19:35
Оскільки я не дуже встигаю зараз робити відео на свій канал, то давайте писатиму хоч щось про свої інтереси хоч колись. А почну з того, що планував ще зимою — раз у тиждень підкидатиму вам пісні, які мені подобаються. І почну я з…Linkin Park — Nobody’s Listening Це єдина пісня з Метеори, яку я можу назвати underrated. Якщо чесно, кілька перших прослуховувань цього альбому я її терпіти не міг: семпл здавався максимально тупим і таким, ніби я точно чув його десь вже купу разів, репу тут надзвичайно багато, але нюанс в тому, що це перша пісня з альбому, котра почала засідати мені в голову і не вилазити з неї. Згодом ненависть переросла, як це часом буває, в любов і щоразу ця пісня підіймає мій настрій після прослуховування. Ба більше, якось навіть заспокоїла мене від ніфігового такого стресу. Її текст — її найкраща і водночас найсумніша частина, в контексті Честера. Зрештою:Try to give you warning, but everyone ignores meTold you everything loud and clearBut nobody’s listeningЗ цікавих фактів: Тут на початку і в кінці можемо почути семпли з пісні High Voltage, яка присутня на делюкс виданні Hybrid TheoryА якщо цікаво ще щось по Лінкін Парк, то недавно на канал Тимчика змонтував новий випуск Топчику по ним, дуже тяговий. Для мене кожен випуск, наче власний відос — тому я дуже хочу, щоб ви його глянулиhttps://youtu.be/N__4ujBKyKw?is=_IyTwO11mjOQ4zai#ПісняТижня
👁 237 26-04-08 16:16
Мені поталанило отримати доступ до нових пісень Septa трішки раніше за офіційний реліз! Спеціально не заслуховував пісні, аби потім нагнати великі цифри на платформах, але встиг добряче з ними ознайомитисьSepta - мабуть, найуспішніший проєкт Євгена Тимчика, востаннє нова музика була випущена ще 7 років тому. Опісля, ми отримали лише українськомовну версію пісні "Ґолем".On (Not) Losing Hope - це подвійний сингл, що складається з пісень "IF I LOOK BACK I AM LOST" та "LET IT RIP". Спродюсовані вони колишнім гітаристом гурту Loathe Коннором Свіні, який відіграв величезну роль у створенні одного з найкращих альбомів у металкорі за останні роки "I Let It in And It Took Everything". І одразу скажу, що це чутно на цих синглах, але не завжди. Я б сказав, що найбільше в стилі Loathe звучить початок "IF I LOOK BACK..."На піснях можемо почути лірику як і англійською, так і українською у кожній із пісень. І самі тексти підіймають доволі близькі до мене теми. Особливо відгукнулась "If I Look Back I Am Lost", назва якої є посиланням на Гру Престолів. У пісні ідеться про минуле до повномасштабної війни, яке порівнюючи з сьогоденням може здаватися кращим, бажанішим, і щоразу, коли оглядаєшся на нього, здається, що ти втратив занадто багато і близько не досяг того ж. Часом мене досі ловить сум через те, наскільки більший канал я раніше мав і наскільки більше зв'язків, впливу тощо, в мене було до повномасштабки. Тим не менш, особисто для мене відмовитись від російської аудиторії цілковито - рішення правильне. Цікаво взагалі, чи тут лишились ще люди з часів старого каналу, бо ну, я встиг вже двадцять разів змінити тематику. Але озиратись туди(в минуле) не можна і не потрібно, і я думаю не потрібно пояснювати чому. "Let it rip" можна перекласти як "Най надірветься"/"Переживемо" і є посиланням на серіал "The Bear", її постійно повторював персонаж, який скоїв самогубство. Тут текст, якщо бути відвертим, здається ще більш темним, але все ж із трохи світлішою кінцівкою, де герой справді відмовляється втрачати надіюЦе чудові сингли. Найбільше мені сподобалась гітара, і в цілому звучить все ж незвично. Єдине, що не дуже сподобалось - моментами, коли іде вокал українською, він звучить трохи дивно оброблено. Попри це, раджу послухати ці дві чудові пісні вже 10 квітня. І окремо додаю цей рядок, щоб підтвердити той факт, що обкладинка - вогонь(у мене немає преміуму, тому надіслав її окремим дописом)
👁 89 25-12-31 22:06
2025 рік був дивним, але одним із найкращих для мене за останні рокиПерш за все розумію, що потрібно прояснити вам за відео. Я справді хотів, щоб це був грудень, і 29 числа воно було цілком готове до публікації, але я вирішив перечекати свята зовсім трішки, тому чекайте реліз на днях(воно вже є на ютубі, мені потрібно вписати лише теґи)Тепер до 2025 року. Звісно, не можна заперечувати, що в глобальному сенсі він такий собі — у нас досі триває війна, відбулося безліч корупційних скандалів, а у світі масово розвивається ШІ, котрий починає створювати більше проблем, ніж користі. Але для мене це теж дуже різноманітний рік, який я встиг прожити в різних ролях. Я все ще адаптовуюся до переїзду в іншу країну, і все ще вірю, що побуваю в Україні знову. Дуже багато речей зараз від мене не залежить, і мені потрібно вчитися адаптовуватися і рухатись далі попри все. І звичайно ж не забувати за Батьківщину, постараюся в наступному році донатити війську частіше. Мені дуже сподобався сьогоднішній допис Богдана Кротевича, а одну цитату навіть залишу тут:Мудрість — це не відсутність помилок. Мудрість — це здатність їх визнавати і не повторювати. Цього року справді вистачало в мене і помилок, і тріумфів, а головне досвіду і вчення. Зараз важко, але опускати руки не потрібно. Потрібно рухатися далі і піклуватися. Перш за все про себе та про своїх рідних і друзів. І я щиро дякую всім, хто приносив мені миті радості в 2025 роціПерша половина цього року — одна з найкращих частин мого життя, ще ніколи я не був такий соціалізований(хоч і довго було відчуття, що топчуся на місці), і шкода, що згодом усе знову переросло в лише одну рутину через переїзд. Це головне, що хочеться змінити наступного року — урізноманітнити її. Тим не менш, працювати над цим я почав уже і продовжу працювати даліМинулого року я цитував Knocked Loose "Sit & mourn". Але годі вже сидіти й оплакувати. Нехай лозунгом нового року стануть тексти Maruja. Тож у новому році бажаю всімTurn pain to power put faith in loveBe firm and loyal in yourself put trustBe twice the ocean be twice the landBe twice the water for your sons and daughtersAnd loveShow love