Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - CRAVITY UA🇺🇦
Added 14 Jul 2024

CRAVITY UA🇺🇦

@cravity_ua
Number of subscribers: 321
Photos: 26,000
Videos: 2,150
Links: 1,350
Description:
Українськомовна фанбаза CRAVITY CRAVITY - гурт під крилом Starship Entertainment Складається з 9 учасників Дебют - 14 квітня 2020 Фандом - LUVITY 🏁

👥 Number of subscribers

321
Average/Day:: 0
Average/Week:: -2
Average/Month:: +4

📊 Messages per Day

2
Last day: 0
Week average: 1
Average per day: 2

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 37 26-04-01 14:20
🫧 | 010426 #bbl_upd #hyeongjun 🐩— Хьонджун на баббл:🐩: Спиш?🐩: Ти мене заблокував/ла...🐩: Га, з ким ти мене плутаєш..🐩: Ти що, знайшов/ла когось нового..?🐩: Я не можу тобі писати🐩: Ти добре працюєш...🐩: Можеш мене розблокувати?🐩: Хоча ні, давай спочатку десь зустрінемось, та трохи поговоримо 🐩: За кого себе взагалі приймає цей новий хлопець🐩: Це ти так змінився/лась..?🐩: Хьонджун...🐩: Тобі той дурень подобається більше, ніж я?🐩: Той дурень ставиться до тебе краще, ніж я?🐩: Вибач мене, я буду кращим..🐩: Я куплю твоє улюблене в Haidilao🐩: Зустрінемось завтра..🐩: Ти і був/ла такою просто людиною?🐩: Ха...Це мене так стресує..🐩: Що ж, напишу тобі завтра, добраніч..🐩: Haidilao скасовано.🐩: Я рано прокинувся, попрацював, та повернувся🐩: Я старанно працюю, аби заробити грошей та купити тобі щось смачне🐩: І ти все ще мене ненавидиш?🐩: Ти жалкуєш, що зустрівся/лась зі мною?🐩: Ху-хе-хе (*схоже на 후회해 - жалкуєш)🐩: А, вибач, на телефон потрапила вода, це автоматично надрукувалось🐩: Вибач, ти так довго чекав/ла🐩: Що я хочу цим сказати, це..🐩: Підеш зі мною на EXchange?🐩: Ні, але я отримав запрошення на зйомки в 5-му сезоні EXchange🐩: З ким же, як не з тобою..🐩: Але є одна умова🐩: Якщо це буде у прямому ефірі, не кажи, що ми розлучились, бо я робив орфографічні помилки🐩: Тоді яка причина розлучення..?🐩: Насичене життя, різниця особистостей 🐩: Якщо це вийде в ефір, як мені жити🐩: Вибач 🐩: Вода знову на телефон потрапила🐩: І в мене є ще одне прохання...🐩: Можеш мені позичити трохи грошей?🐩: 2000 Вон🐩: Я закінчив роботу, та йду додому, але у мене немає грошей на карті..🐩: Ху-хе-хе 🐩: А, вибач🐩: Я упустив телефон, і повз проходив кіт🐩: Дякую, я бажаю тобі щастя, ти мені дуже подобаєшся, т/і🐩: Гавгавгавгавггав!!!!!!!!Арррррррррраррврсрврсррвоаовогавгавгавгав!!!!КрараооаоаоаррарарГавгавгаавГавгавоаовоагАвгавгавГагвгагвгагвав!!! Гавгавгавгавггав!!!Гавгагвавгаввв🐩: Вибач, знову вода потрапила на телефон🐩: Коли дощ йде, завжди таке трапляється 🐩: *знову гавкає (я вже не хочу це писати)*// @cravity_ua
👁 48 25-06-06 16:41
🫧 | 060625 #bbl_upd #serim 🐺— Серім на баббл:🐺: Т/і!!Ви дещо турбувались через те, що я тут не з'являвся якийсь час, чи не так??Хоча навіть зараз, я не знаю з чого почати, та я теж доволі довго думав над тим, що сказатиㅜПо-перше, Лавіті також багато думали та переживали, й це може бути складно прийнятиАле, справді, не так багато чого зміниться!Насправді, я з мемберами дізнались про це дещо раніше, ніж Лавіті, та коли я вперше це почув, це було так неочікувано й, чесно кажучи, я теж був дещо злим на компанію, і мав багато думок про це; було нелегко. Але, по правді кажучи, я знав, що Вонджін і Хьонджун справлятимуться з цим добре. Оскільки є багато речей, які Вонджін та Хьонджун зробили для Лавіті за лаштунками, я дуже їм довіряюㅎ Тож я б хотів, аби Лавіті теж багато підтримували нових лідерів та довіряли їм, та я теж, як Вонджін із Хьонджуном допомагали мені, відтепер допомагатиму вам зі сторони!! Кревіті це хтось, хто ніколи не зміниться, та усі наші мембери це знають! Ми справді дуже-дуже близькіㅎ Ми продовжуватимемо показувати нас такими, які ми є та працюватимемо старанно, аби показати Лавіті й нові наші сторони!!І я ж нікуди не йду!! Куди ж я піду, залишивши Т/і позаду~Я нікуди не йду.. У мене нічого не трапилосьㅎ І це не тому, що це складно~ І не тому, що щось трапилось! Я хотів би, аби ви думали про це як про новий челендж для Кревіті, аби показати себе з іншої сторони та стати кращими у подальшому! Я теж про це так думаю! Та я впевнений, що той шлях, який ми пройшли разом до цих пір не зникне! Тому що це щось, що неможливо змінитиТа я вдячний, що Лавіті турбувались про мене, й говорили так багато хороших речей, це надало мені сил!Я ще раз відчув, що робив хорошу роботу впродовж цих п'яти років! Так само, як ми робили це дотепер, так і в подальшому Кревіті й Лавіті мають любити та підтримувати один одного!! Зрозуміли?? Я теж продовжуватиму старанно працювати, аби показати ще кращого Пак Серіма, та поверну Т/і їхню підтримку та любов! Я вас дуже-дуже сильно люблю, Т/і також сьогодні старанно працювали!Добраніч❤️❤️❤️// @cravity_ua