👁 692
26-05-22 12:01
Всім привіт! Це вже колишній голова Партнерського департаменту - Артем.Маю нагоду сповістити вас, що мене було знято з посади головою РС. Під час нашої розмови стосовно цього випадку і причин таких дій з боку голови, він не зміг нічого адекватно пояснити, ще й призначив на посаду голови департаменту людину, яка взагалі не мала досвіду участі в цьому департаменті, — Т.В.О. (тимчасовим виконувачем обов’язків). Для вашого розуміння: такої посади за положеннями ОСС, яким наш «чудовий» голова підпорядковується, взагалі не існує (для департаментів).Я вже мовчу про те, що це було зроблено на основі особистих непорозумінь, тобто людина взагалі не має професійної компетентності й не вміє розділяти особисте та професійне. Окремо варто зазначити, що в людини надзвичайно завищене его і схоже, що вона остаточно загралася у «короля всесвіту» й забула, що керує студентською організацією, а не власною імперією, де може спокійно прибирати їй неугодних людей.Ви можете запитати: «А звідки ти знаєш, що це через особисті взаємини?» Відповідаю:Протягом 10 місяців, під час яких я був головою департаменту, ми:• провели 6 заходів, на яких було від 30 до 200 студентів, крім того, одним з цих заходів був оновлений «ННІМВ має талант»;• активно співпрацювали з іншими департаментами — Культурним, Волонтерським, Книжковим та іншими; • спільно зібрали до 50 тисяч гривень на Збройні сили;• провели перший в історії РС захід у форматі моделі Ліги Націй у співпраці з іншими ГО.Окрім того, наші Авторські проєкти активно працювали над знижками та іншими ініціативами в першому семестрі, а в другому — долучилися до ініціатив Книжкового ярмарку та заходу «Біжу для життя».Я можу детально розповісти про кожен захід, якщо маєте запитання. Тому річ про якусь мою «профнепридатність» тут і не йде, які ж тоді залишаються причини для зняття з посади? Риторичне питанняАле хочу донести одну головну думку: чинний голова РС (на щастя, скоро вибори) є некомпетентною для своєї посади особою, яка давно переплутала студентське самоврядування з особистим королівством.Тому ми з командою прийняли два рішення:1. Ліквідуємо відділ Авторських проєктів.2. Повним складом виходимо з департаменту.Дякую за увагу та сподіваюся на ваше розуміння.