Тут недавно боксер Олександр Усік з’їздив до Трампа, і народ цікавиться, що взагалі відбувається, і чи не збирається він у велику політику.🙈Моя особиста думка: після провалу Зеленського, українці з мозгами під час виборів навряд чи поведуться на кандидатів спортсменів чи акторів, чи ще якихось неполітиків (фанати Зеленського, можете відписуватися. Я сама колись за нього голосувала, але зараз просто в тихому шоці від його поведінки)А ось що каже дата народження боксера Усіка (17.01.1987)🔹Схоже на те, що у 2026 році в житті спортсмена відбудуться якісь кардинальні зміни (ну, наприклад, він закінчить боксерську кар’єру або відбудеться ще щось радикально нове в його долі). До речі, для закінчення кар’єри Усік має показники на 2026 або 2029 рік.🔹 Схоже на те, що у Усіка зовсім скоро з’являться шанси виїхати за кордон назавжди (побачимо, чи скористається він цими шансами)🔹Схоже на те, що перед боксером ось-ось відкриються нові кар’єрні перспективи (це може бути і політика – але точно НЕ президентство. Швидше це буде щось пов’язане з міжнародними зв’язками)🔹Схоже на те, що в 40+ років Усік матиме активні зв’язки з іншими країнами. Бо його призначення пов’язане з закордоном, а не з Україною. Так-то він вже відомий далеко за кордонами рідної країни (призначення виконується). Але він може піти ще далі і стати відомим у світі не тільки як спортсмен. Подимимося, як це проявиться.
Забула вам розказать історію.Я ж оце недавно розбирала ваші призначення (оті, що за донати).Знаєте що помітила? Найбільше ваших призначень були пов’язані з фінансами, грошима. Це коли душа прийшла на землю, щоб навчитися нормально заробляти. Так, щоб не рахувати копійки і не жити від зарплати до зарплати. 😢 І знаєте, що прикро: коли я розказувала дівчатам, що їхня глобальна задача – вибратися з бідності, - майже кожна написала у відповідь: «Мені платять голу ставку, більше грошей взяти ніде».👀 Всмислє ніде? А якщо завтра вашу роботу прикриють - на що ви будете жити? Що я хочу вам сказати, дєвочкиЦифра призначення включається в третій частині життя - в районі 40 років. Ото як включиться і далі до самої старості починає «трясти» людину як грушу. 💵 Якщо є призначення «гнатися за грошима, не допустити бідності» – це значить, треба гнатися і не допустити. Бо після 40, 45, 50, 60 років рано чи пізно настане момент, коли гроші вам для чогось знадобляться.Поки ви молоді і здатні працювати – шукайте способи заробити зайву копійку, накопичуйте гроші. У кожної з вас повинні бути накопичення._______▶️ А тепер недавня історія клієнтки. В її даті теж є «погана» цифра грошей.Тільки у вас ця цифра включається в 40+, а у неї - з дитинства була. І ось як дєвочка описує своє минуле: «Я народилася в сім’ї інтелігентів і дитинство у мене було дуже бідне. Доношувала одяг за старшими, в холодильнику не завжди було багато їжі».✔️По даті народження у дівчини була задача – вибратися з бідності.І шо вам сказать... ця людина буквально гризла зубами землю, щоб вийти на гарний стабільний заробіток.Вона і досі пахає як кінь, бо страх бідності не дає розслабитися._________ Мораль сєй басні такова:🔹Якщо є цифра – будуть події.🔹Негативна цифра грошей натякає, що в якийсь період життя людині гостро не вистачатиме грошей.🔹Щоб гроші були – треба на них сфокусуватися. Шукати варіанти, як заробити більше і ще більше. І накопичувати.
Я сьогодні добра. Правда, не для всіх 🤣В коментарях під цим постом ви можете прорекламувати свої товари, послуги і себе як спеціаліста.👍 Можливо, комусь треба саме те, що ви продаєте.👍 Можливо, хтось шукає саме такого спеціаліста, як ви.👍 Можливо, саме тут ви знайдете роботу, підробіток, клієнта, замовлення👍 Можливо, саме звідси почне розвиватися ваша власна справа. 👍 Можливо саме зараз ви познайомитися з людиною, яка допоможе вирішити вашу проблемуУМОВИ✔️ Пишіть в коментарях: що ви вмієте, що можете запропонувати людям, що продаєте, в чому ви спеціаліст. А може ви шукаєте роботу - пишіть, що вмієте. А може ви шукаєте працівника - пишіть, якими навичками він повинен володіти(хто веде проф.сторінки в соцмережах- можете залишати посилання)І не соромтеся – ви точно умієте робити ЩОСЬ, за що інші готові заплатити. ⛔️ Езотерики зальотні, воздєржитєсь. Ця пропозиція не для вас.✔️ Дівчата, які пройшли у мене навчання – не стримуйтеся, рекламуйтеся на здоров’я.П.С. Якщо ви хочете, щоб вашу рекламу побачили – пишіть НЕ в чаті, а через кнопку «Коментарі» під цим постом
⠀Я сто разів розказувала вам про чужі долі і показувала чужі дати народження. А зараз покажу свою.А знаєте для чого? Щоб на собі пояснити, як працюють цифри. 9.06.1976 (це я) ⚠️В моїй даті написано: удачно вийти заміж можна тільки після 25 років.✔️ Реальність: в юності у мене пару разів була страшна індійська любов. Взаємна і доооовга. І можна було пару разів вискочить заміж. Але якийсь червячок підгризав: любов була, а заміж страшнувато. Рівно в 26 зустріла свого майбутнього чоловіка і ми якось швиденько одружилися. Відчувала себе щасливою.⚠️В моїй даті написано: роби те, що хочеться і що подобається – нікого не слухай. ✔️ Реальність: з самого дитинства кожен свій крок роблю з позиції Я ТАК ХОЧУ. І мені не соромно 🙈Хочу – втекла з піонерського табору, куди мене єлє-єле пристроїли. Хочу – втекла з роботи, куди мене влаштували по блату. Хочу - на 5 курсі універа поїхала працювати Бог зна куди, замість того, щоб писати диплом. Хочу - через 18 років нормального шлюбу одним днем подала на розлучення.Відчувала себе щасливою. ⚠️ В моїй даті написано: після 37 років треба багато вчитися. ✔️ Реальність: бляха, мені страшно сказать, скільки різних курсів пройшла після 37. Як ненаситна пасть. І прямо зараз вчуся на трьох курсах. Відчуваю себе щасливою.⚠️ В моїй даті написано: щоб цінили в професії – треба довго пропрацювати в одній і тій же сфері✔️ Реальність: з самої молодості у мене паралельно йшли два напрямки – журналістика і езотерика. Чим більше років працювала - тим більше мене цінили як професіонала. Відчуваю себе щасливою.⚠️ В моїй даті написано: ти пожалкуєш, що не народила більше дітей. ✔️ Реальність: я жалкую в цьому житті тільки про одне – що не народила більше дітей.Але й з одним відчуваю себе щасливою.🤷♀️ Виходить що? Щасливою себе відчуваю, бо живу чітко по своїм цифрам з дати народження. Отак воно і працює. ❤️І безкоштовна порада для червневих: не оглядайтеся ні на кого, не питайте нічиїх порад. Робіть як хочеться, займайтеся чим хочеться, кидайте те, що перестало подобатися - і щастя вам гарантоване._____🤭Народ вітає в лічку, питають номер карти) Якшо вже на те пішло - залишу її тут, якщо хтось захоче мене привітати 4035200043423117.Скажу одразу - з ваших грошей нікому на благодійність відправляти не буду. Я куплю собі щось у подарунок від вас ❤️
⠀У мене бувало всякого, ну щоб такого.... Просто ржу і плачу одночасно 🤣 І дякую тобі, Боже, що 99% моїх клієнтів - розумні люди.Розкажу вам недавню історію, але спочатку передісторія 👉Передісторія: в січні 2024-го я розбирала в Інстаграмі дату народження Буданова. Ну і написала там, що в 40 років Буданову запропонують нову посаду при владі. Настав січень-2026 - Буданову стукнуло 40 і йому запропонували нову посаду при владі. Прогноз Буданова збувся – і на мене хлинула толпа незнайомих людей з інтернету 🙈 Почали записуватися на консультації. Всім хотілося прогнозів, які збуваються. 👉Тепер історія: тоді мені написала одна дєвочка. Хотіла розбір «як у Буданова». Я їй відмовляла. Бо розбір «як у Буданова» – це коли у людини немає конкретних проблем. Вона просто хоче заради любопитства дізнатися про свої майбутні події. Я з такими запитами не працюю. Бо це роботи на два дні. Коли просто копаєшся в даті і невідомо, що шукаєш. 🤯 Дєвочка брала мене ізмором - і в травні я здалася. Назвала їй ціну х4 (думала відлякати ціною). Але не тут-то було, вона погодилася.Я двоє суток копалася в її даті, описувала майбутні події - і на днях відправила результати. Розписала: чого чекати, що робити, чого не робити і дала інструкції «як обійти стороною погані події».І шо ви думаєте? Дєвочку прогноз не влаштував. А не влаштував знаєте чого? Бо в прогнозі було написано все не так, як вона планувала.🔹Виявляється, в 31 рік вона не хоче вагітніти, а хоче робити кар’єру (а цифри кажуть, що треба народжувати). 🔹А в 36 років вона планувала стати мамою, а не оте все, що я їй написала. 🔹А в 43 вона думала керувати власним салоном краси. (а цифри кажуть: якщо не народить в 31 - то в 43 вона буде боротися в судах з чоловіком за майно, а не салоном керувати). Виходить, що мій прогноз перекроїв всі її плани. Ну, вибачайте, що у вас такі цифри – інших я не придумаю)👉Що цифри показують – так і буде. Але у людини є вибір: вона може жити по цифрам більш-менш щасливо, або може звертати з правильної дорожки і робити собі проблеми. До мене ж чого приходять? Щоб я підказала, куди звертати на розвилках, щоб обійти негативні події.І сижу я оце і думаю: якщо дєвочка не прислухається до порад - через п'ять років повернеться і скаже "у мене проблеми, що мені робити?" А буде вже пізно. Бо НЕ допустити гівна - набагато простіше, ніж потім його виправляти.
⠀Із свіжого. Три консультації , три клієнтки – три різних проблеми. 🔹 Стосунки мама + дочка 🔹Стосунки дєвочка + чоловік 🔹Стосунки дєвочка + грошіУ кожної в даті народження є різко негативна цифра ⛔️, яка показує саме її конкретну проблему: з дітьми, з чоловіками, з грошима.Я 18 років в нумерології і кожного разу дивуюся – ЯК таке може бути? ЯК так влаштовано у світі, що дитинка тільки народилася, - а циферки в даті народження ВЖЕ показують, через які буіраки вона буде проходити в житті.Цифра показує – і у людини БОЛИТЬ саме те, що вона показує. ⛔️ Видно проблему в коханні – боляче буде саме в коханні. ⛔️ Видно проблему з грошима – турбувати будуть саме гроші.⛔️ Видно проблему в стосунках з мамою - саме мама не даватиме вільно дихати⛔️ Видно проблеми в професії - знайдеться керівник-самодір, який не дасть ходу в кар'єрі ⛔️ Видно будь-яку проблему - виникне тригер, який її запуститьІ якщо спитати людину «Що тебе турбує, дорогенький?» - вона відкриє рота і назве САМЕ ТУ проблему, яку показує дата народження. А коли у даті є різко негативна цифра – людина буквально змушена сфокусуватися на чомусь конкретному. Саме оте конкретне муляє і не дає спокійно жити.Так от.З трьох клієнток поки що тільки одна на вірному шляху. Тільки одна гребе в правильному напрямку. Їй дико важко – але у неї є результат. Бо вона робить правильні дії.❤️ Люди, не буває поганої долі. Буває неправильна поведінка і неправильні рішення. Якщо проблема роками не розсмоктується – ви робите щось не так.
Знаєте, про що я думаю останні роки?Бог прислав нас на землю НЕ для того, щоб ми мучалися і страждали, і терпіли щось погане.Земля – це виправна колонія. ⛔️Хтось «сидить» довго, бо не усвідомлює провини і не виправляється. ⛔️Хтось «сідає» фрагментами – сів-вийшов, сів-вийшов. ⛔️Хтось з електронним браслетом – наче вільний, але крила розправити не може.✔️А хтось виправився і вийшов за хорошу поведінку.Я до чого веду. Якщо у вашому житті щось пішло не так - це означає тільки одне: ви робите щось НЕ те. Не усвідомлюєте своєї «поганої поведінки».
А Бог прислав нас на землю, щоб ми виправлялися. Він створює нам проблеми тоді, коли треба щось усвідомити і змінити тактику поведінки.🔹Погані стосунки з кимось – дій по-іншому.🔹Погано з кар'єрою – роби по- іншому🔹Погано з грошима – треба щось інше.🔹Зірвався і летиш у прірву - значить, не туди зайшовА як іще людині показати, що вона робить НЕ те і НЕ так? У всесвіта немає рота, щоб сказати.Тому він підсовує нам проблеми. І дивиться: коли ж ти зрозумієш, баран, що тебе несе не туди?👉В езотериці це називається «пройти свій життєвий урок». Багатьом людям не доходить, що невезуха – це НЕ «погана доля». Це ти не проходиш свої уроки. Ти не можеш зрозуміти щось важливе – і тебе знову і знову саджають у виправну колонію. ——————————————-🙈 Мені теж не доходило, ага. Я була у тій виправній колонії і пройшла це на своїй шкурі (колись наберуся сміливості – розкажу).Взагалі все, що я вам тут розказую, показую чи пропоную – перевірене не своїй шкурі. Короче, була у мене проблема, яка скручувала в баранячий ріг. Вона тяглася роками, мене розривало в клоччя, я тикалася як миша в різні дірки, але проблема не розрулювалася. Ставало все гірше і гірше.А потім подивилася в дату народження – і снізошло озарєніє. Цифри підказали. Якби не цифри - я б ніколи не здогадалася, ЯК все розрулити.Бо я робила все неправильно. І навіть не дивилася в потрібний бік. Оте рішення, яке було правильним, - мені навіть в голову не приходило. А цифри підказали - і вуаля, проблема розсмокталася. Нічого не пропоную, нікого нікуди не гукаю. Це вам просто для подумати. Ми всі у виправній колонії. Якщо життя не влаштовує – ви точно робите щось не так.
Посварюсь трошки. Дівчата мої, хто зі мною давно. Я бачу в коментарях пару ваших прикладів, коли людина з цифрою 13 загинула. І у мене є що сказати.👉Цифра 13 в даті – не панацея від смерті. Не буває безсмертних людей. 👉Власники цифри 13 хоч один раз в житті бувають в критичній ситуації (це коли "між життям і смертю", це про реанімації, про якісь катаклізми, про катастрофи з багатьма жертвами). Але Бог прислав їх на землю з єдиною задачею - вижити, переступити через смерть.І зі свого багаторічного досвіду в нумерології я вже можу вивести статистику: найчастіше люди з цією цифрою виживають там, де іншим не вдається.Але є такі два моменти:🍎 Людині з цифрою 13 не варто лізти на рожон і умисно наражатися на небезпеку. У мене був однокласник, який народився 13 червня. Він загинув ще в юності в кримінальних розборках. Є знайомий - 9 квітня - який загинув в ДТП, коли летів на великій швидкості. 🍎 У кожної людини бувають дні, коли треба просто сидіти в норі і не вилазити, бо ймовірність негативних подій дуже висока. Колись я проводила про це вебінар і розказувала дівчатам. А якщо в когось в даті 13 + небезпечний день і ти нарвався = трагедія.А тому: 🍎да, цифра 13 в даті – НЕ панацея від смерті. 🍎да, якщо в катастрофічну ситуацію помістити кілька людей - шанси вижити більші у того, хто має цифру 13.🍎да, людям з цією цифрою НЕ можна ризикувати життям. Це той випадок, коли береженого Бог береже.🍎да, клієнтам з цифрою 13 я заказую: «робіть що хочте – на війну вам не можна». Бо на війні ви самі собі не належите. Ви не обираєте. Там ідеш на ризик не по своїй волі, а вам ризикувати життям не можна.До чого я веду. Якщо ваші родичі з цифрою 13 вже на фронті, перекажіть їм таке: в цьому житті у них є одна задача – вижити будь що. Вигризти собі життя зубами БУДЬ ЩО. Через дату народження Бог показав їм: бережи своє життя, смерть може дихати тобі в спину, а ти бережи життя. Ніякого ризику! Ні на полі бою, ні в окопі, ні у відпустці, взагалі ніколи. А тим більше під час війни, коли небезпека кругом - ходити і озиратися.
⠀Зараз роблю хлопцеві прогноз. Йому 28. Дату народження принесла сестра.Ви ж розумієте, про що вона питає в першу чергу? Зараз всі про це питають, якщо чоловік/брат/син/батько поки вдома.І знаєте, у мене вже якийсь нездоровий рефлекс: як тільки в руки потрапляє чоловіча дата, погляд в першу чергу вишуковує один і той же показник - «загребуть чи не загребуть?» 💔Вибачте мені, мами і жінки, які втратили своїх. Вибачте за те, що я оце пишу.———————————————На минулому тижні теж приходила дєвочка, приносила дату чоловіка. Загребли. І вже постфактум бачу, в даті отой самий специфічний показник небезпеки. І навіть видно конкретні дати, коли було небезпечно. ———————————————- Далі буде інформація практична. Для тих, хто ВЖЕ знаходиться в небезпеці В нумерології є так звана «цифра живучості».Людині з такою цифрою смерть може дихати в спину. Але цифра рятуватиме свого хазяїна до останнього.
Ясно, що вічних серед нас немає, але мати таку цифру – це бонус від долі.👉Пам’ятаєте, колись під Харковом розбився літак з курсантами? Вижив всього один хлопець. У нього в даті була ця цифра. У кого є «цифра живучості» і бонус від долі 🔹 у тих, хто народився 13 числа🔹у кого день+місяць народження = 13 або 35🔹 хто народився у травні 2006, червні 2005, липні 2004, 1999, серпні 2003, 1998, 1989, вересні 2002, 1997, 1988, 1979, жовтні 2001, 1996, 1987, 1978, 1969, листопаді 2000, 1995, 1986,1977, 1968, грудні 1994, 1985, 1976, 1964.🔹 хто народився 1 і 23 листопада, 2 і 24 вересня, 3 і 25 липня, 4 і 26 травня, 5 і 27 березня, 6 і 28 січня
Я тут продовжую розраховувати ритуали, які ви замовили. Комусь для роботи, комусь для стосунків, комусь для вирішення складних життєвих питань (тут і суди, і величезні конфлікти з керівниками, і заблоковані банківські рахунки з купою грошей, і екзамени за кордоном, і вступ дітвори до вузів). Чого тільки немає. Зараз розкажу, що я помітила під час ваших розрахунків.👉 Суть в чому: всі ці ритуали робляться в конкретні дні і години. Їх вираховую по датам народження, тому у кожного дні і години свої.І знаєте, що мене вразило? Є декілька дівчат, яким по життю ДУЖЕ важко зі стосунками або з роботою. Одним заміж не виходиться, попадаються якісь аб’юзери, чоловіки зраджують і кидають. Інші роками не можуть знайти нормальну роботу, працюють за копійки, їх обманують на гроші (це постійні клієнтки, я знаю їхні ситуації)І знаєте що? Години для ритуалів у них випадають серед ночі. От іншим людям рахуєш – і у них ритуали випадають на день. А цим бідним серед ночі.Начебто сам всесвіт товче їх: «Що, людино, хочеш стосунки чи гарну роботу? Ану давай ще напружся, встань вночі і зроби ритуал» 😢