Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - CLONNEX FAMILY
Added 14 Jul 2024

CLONNEX FAMILY

@clonnexfamily
Number of subscribers: 1 698
Photos: 2,700
Videos: 1,460
Links: 1,220
Description:
CLONNEX FAMILY — фан спільнота про Северина Наконечного Радіо — https://zeno.fm/player/clonnex-radio Власник — @legenda3310 Адмін — @ven4ik_1

👥 Number of subscribers

1 698
Average/Day:: -1
Average/Week:: -8
Average/Month:: -41

📊 Messages per Day

1.2
Last day: 1
Week average: 1.1
Average per day: 1.2

Logo change history

Name change history

CLONNEX FAMILY 2026-02-07
СВОNNEX FAMILY 2026-01-27

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 529 25-12-18 21:31
Ну що ж, повернемось до тієї самої «дівчини з обкладинок Клонекса», яка фігурує в основних його альбомах всесвіту MEDIV, та деяких окремих треках.Северин показав нам обкладинки з таких релізів: зайцев нет, Тепер забудь мої слова ти, Sidnytseїd, MEDIV Luff N Sip, MEDIV Ultimate Victim. Одразу виникає питання… Де релізи: GALORE та Грішниця? 🤔Все просто. Я вважаю, що Северин дав нам підказку, бо саме по тим релізам легко зрозуміти суть. На тих релізах ми буквально бачимо Северина в образі цієї дівчини — в Грішниці буквально він, з перефарбованими дредами в колір волосся тієї дівчини. Тому одразу виникає теорія, що це він сам, а якщо бути точним — це ідеальне відображення його в жіночій статі. Якщо ми ще згадаємо його рядки, в яких він співає про «аутосексуалізм» — «Дрочу лише сам на себе, я ахуєнний тіп», «Я аутосексуал: на мені bae — це double kill». То одразу все стає на свої місця і ця теорія підтверджується. Підводячи підсумок — це його лорова частина образу. Хлопець, який закоханий сам в себе.
👁 470 25-08-05 15:16
Особисто я не знаю, чи переживу втрату такого гіганта в укрмузлі. Я на початку повномасштабки слухав Шадоурейза, Моргенштерна і дохуя виконавців, які тоді форсилися. Батько пішов воювати — я далі слухав… Поки я був у Закарпатті (перші 3 місяці повномасштабки), в ТТ попався відос під сніппет «Ya Lyublyu». Я його скіпнув і подумав: “Шо за хуйня?” Аж коли пройшло 3 місяці, я приїхав додому з Закарпаття і пішов кататись в Euro Truck Simulator з увімкненим спотіком — мені попався «Карпатський драп». І тодііі моє ставлення до укріндустрії кардинально змінилось. Я тиждень ганяв лише MEDIV Luff N Sip — всі мої близькі та знайомі, блять, дізнавались від мене про нього, бо я піздець як ним захопився. Через 2–3 місяці прослуховування Клонекса я повністю дропнув рус музло. Я зрозумів, що є дохуя тіпів в укр, які роблять ахуєнно. І що більше я заглиблювався, то більше ловив крінж із себе колишнього — як я, блять, міг слухати весь той шлак, коли під боком таке вариться?Я почав ділитись враженням про Клонекса з усіма — типу: «Слухай, це наш козачок!», і як не дивно — багатьом людям теж заходило. Я бачив, як люди які навколо мене ганяють треки Клона в перемішку з своїми фаворитами. Я загорівся цим всім піздець як... Навіть моє ДР на 16-ти річчя (2023 рік) було на тематику КЛОНЕКС... Всі подарунки були в його обличчі або якось пов'язані з ним. На 17-ти річчя взагалі його мерч в повному комплекті, але без кофти. Створив, пам’ятаю, тгк, який досі в мене є — можете прогортати в 2023–2024 роки. Там я ще вів фан-аккаунт про Клонекса. В мене була мета зробити ахуєнний канал, і через рік я її переступив — зараз ви мене бачите тут. Бо нахуя вести 2, 3, 10 каналів, коли можна зібрати зусилля на один? Я вдячний, що Легенда (власник CLONNEX FAMILY) помітив і взяв мене під своє крило. Я хотів просувати — я це роблю. Ютуб, шортси, ТТ почали вести — це все для додаткового бусту. Це вже не просто фан акк, це — наша сім'я. І я не уявляю, хто ще блять врятує нашу UA індустрію, як не Северин Наконечний... Я вдячний кожному, хто з нами в цій родині, яка зародилась в 2022 році. Ми раді кожному. З любов'ю, повагою.