Source
Християнський форум 🇺🇦 | Слава Ісусу Христу) можливо, хтось ознайомлений із канонами, може дати...
687 Views/Reach
2026-01-05 10:04
Message №451
Слава Ісусу Христу) можливо, хтось ознайомлений із канонами, може дати відповідь. Я православна, але ходжу до УГКЦ, через те що перебуваю закордоном. Тут теж є місія ПЦУ, але в них літургія лише в суботу, та й то не кожного тижня, бо фактично дуже мало священиків, і отець мусить розриватися між багатьма містами. Є надія, що з часом буде налагоджено все, але ж зрозуміло, що людина не може так довго перебувати без святих таїнств, знаю, що це не є перешкодою за таких умов. Тобто це не те, що я не хочу, але виходить, що до сповіді мушу приступати здебільшого в УГКЦ. Так ось, моє питання стосується розбіжностей у віровченні щодо гріхів, їх мало, але є. Наприклад, у православ'ї євхаристійний піст триває 6 годин, і поширюється на воду, а в УГКЦ 2 год, із дозволом споживати воду. Якщо, наприклад, я не їла, але пила воду, мені священику сповідатися за моїми канонами, чи за канонами УГКЦ?😅 тому що на думку греко-католицького священика, в цьому гріха нема, але мене їсть совість 😭Може, це дріб'язкове питання, але я б дуже хотіла на нього почути відповідь 😅😅надіслати своє питання | читати правила