Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Християнський форум 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Християнський форум 🇺🇦

@christianforumua
Number of subscribers: 2 150
Photos: 2
Videos: 2
Links: 234
Description:
Відповіді та обговорення різних релігійних запитань. Запропонувати питання для обговорення: https://t.me/ForumFeedBackBot

👥 Number of subscribers

2 150
Average/Day:: 0
Average/Week:: -6
Average/Month:: -42

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Слава Ісусу Христу) можливо, хтось ознайомлений із канонами, може дати відповідь. Я православна, але ходжу до УГКЦ, через те що перебуваю закордоном. Тут теж є місія ПЦУ, але в них літургія лише в суботу, та й то не кожного тижня, бо фактично дуже мало священиків, і отець мусить розриватися між багатьма містами. Є надія, що з часом буде налагоджено все, але ж зрозуміло, що людина не може так довго перебувати без святих таїнств, знаю, що це не є перешкодою за таких умов. Тобто це не те, що я не хочу, але виходить, що до сповіді мушу приступати здебільшого в УГКЦ. Так ось, моє питання стосується розбіжностей у віровченні щодо гріхів, їх мало, але є. Наприклад, у православ'ї євхаристійний піст триває 6 годин, і поширюється на воду, а в УГКЦ 2 год, із дозволом споживати воду. Якщо, наприклад, я не їла, але пила воду, мені священику сповідатися за моїми канонами, чи за канонами УГКЦ?😅 тому що на думку греко-католицького священика, в цьому гріха нема, але мене їсть совість 😭Може, це дріб'язкове питання, але я б дуже хотіла на нього почути відповідь 😅😅надіслати своє питання | читати правила