Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Відгуки про заклади. Чернівці
Added 14 Jul 2024

Відгуки про заклади. Чернівці

@chevidguk
Number of subscribers: 10 456
Photos: 1,940
Videos: 189
Links: 2,810
Description:
Публікуємо ваші відгуки про кафе, ресторани, магазини, мафи, сервіси. ▫️ Посилання на канал - https://t.me/+RbibEF-d5II2OGJi ▫️ Надіслати відгук: @cheplace_bot ▫️ З приводу реклами @cheplace_reklama_bot ▫️ Наш чат https://t.me/CHAT_VIDGUKI_CV
Source

Відгуки про заклади. Чернівці | Доброго вечора! Хотіла б залишити відгук про заклад «Пивниця 0,5» та п...

Telegram community logo - Відгуки про заклади. Чернівці Відгуки про заклади. Чернівці @chevidguk
4 000 Views/Reach 2024-08-07 13:43 Message №1813
Доброго вечора! Хотіла б залишити відгук про заклад «Пивниця 0,5» та про сьогоднішню кухню. На жаль - негативний Замовили пательню чікен, салат коул слоу, сморреброди та цибулеві кільця До сморребродів питань немає - хліб з оселедцем важко зіпсуватиВсе решту - мала бажання викинути в смітник🫠 Пательня - підігріті недоварені овочі під нерозплавленим сиром. Попросили повторно підігріти, щоб сир хоча б тягнувся Замість курячого стегна (як вказано в меню) - філе. Звичайно, що сухе в порівнянні зі стегном Картопля місцями тверда, недоварена Подача відрізняється від картинки в меню😒Коул слоу взагалі треш🤷🏻‍♀️ Капуста і морква нарізана просто здоровенними кавалками. Навіть не нашинкована, а тупо нарізана.Як наслідок - тверда та не соковита.В порівнянні з тим, що подають до бургерів та крилець - це небо і земля! (Також на фото видно)Замовили цибулеві кільця, але і тут нас чекала підстава - соус просто ніякий😬 Ніби янтар перемішаний з зеленню, без солі, приправ - одним словом - НІЯКИЙЯ б можливо нічого не писала, якби не куштувала ці ж позиції раніше. Сьогодні було таке враження ніби на кухню вийшов бармен чи кальянщик і він взагалі ніякого стосунку не має до розуміння того, як мають виглядати та смакувати страви. Дуже шкода, насправді, тому що часто ходили в цей заклад. Думаю, що ви розумієте цей стан, коли поїли не смачно та ще й гроші за це заплатили😞Автор: @taniabezverkhnia#Пивниця05🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук✉️ Замовити рекламу