Source
Відгуки про заклади. Чернівці | Дуже рідко пишу відгуки, тому що завжди ставлюся до працівників сфери ...
1 250 Views/Reach
2026-06-22 15:21
Message №4993
Дуже рідко пишу відгуки, тому що завжди ставлюся до працівників сфери обслуговування з розумінням, сама працювала в цій сфері досить довго і знаю, як важко працювати з людьмиАле тут вже не можу мовчати 😅Мова про Базаро Парковий проїзд Не вперше беру там каву, але щоразу дивуюсь обслуговуванню Кожного разу, коли приходжу і на зміні дві дівчини з чорним та білим волоссям, мене зустрічають із незадоволеним виразом обличчя, окей, це ще можна зрозуміти - вигорання, втома, набридла робота з людьми, але те, що вони ніколи не вітаються, це взагалі..Ні «добрий день», ні «до побачення», я вже мовчу про побажання гарного дня чи посмішку Хоча б базове привітання.Спочатку я думала, що мені здається, ніби мені закочують очі та фиркають у відповідь, але потім прийшла туди зі своєю подругою, і вона сама першою сказала, що спілкування з клієнтами там досить зверхнєПізніше я запитала ще кількох людей, які також ходять туди, і в усіх склалася така сама думкаДо кави жодних претензій не маю, вона смачна, але через таке ставлення бажання брати там каву по дорозі поступово зникаєКоли на зміні інші дівчата, все чудово 🫰🏻Можна не анонімно#Бвзаро🔸 Підписатись на канал🔸 Залишити відгук | З питань реклами